Menu
16. 11. 2023

ROSSMANN rozdělil před Vánocemi dalších 1,8 milionu potřebným

Po úspěšných letošních dvou vlnách charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, během nichž daroval ROSSMANN dohromady dva miliony korun, rozhodovali zákazníci prostřednictvím aplikace ROSSMANN CLUB od 18. 10. do 14. 11. 2023 o rozdělení dalších 1,8 milionu korun. Částka ve výši 261 235 Kč bude tak věnována na instalaci nového Babyboxu v Kyjově, 299 069 Kč poputuje za Katkou a dalšími maminkami samoživitelkami, 297 733 Kč pomůže devítileté Marušce k možnosti pořízení digitálních pomůcek, 325 801 Kč přispěje malé Klárce na tolik potřebné cvičení, 334 776 Kč dopomůže k zajištění Vánoc plných radosti pro babičky a dědečky a 281 386 Kč zajistí odborné stimulace a terapie pro Karolínku a další děti.  
9. 11. 2023

ROSSMANN otevírá největší prodejnu drogerie v České republice

Drogerie ROSSMANN neustále pracuje na zlepšeních, která vycházejí vstříc aktuálním podmínkám a požadavkům moderní doby. Z toho plyne i dosažení dalšího významného milníku, čímž je otevření doposud největší prodejny drogerie v České republice. Ta se nachází v samotném srdci města Brna na Masarykově ulici v historické budově původně Obchodního domu Plaček, který byl zbudován ve stylu moderny s kubizujícími prvky. Nyní zde na zákazníky čeká 880 m2 prodejní plochy drogerie ROSSMANN ve dvou patrech s výtahem, dětským koutkem a vedle pokladen klasických i se třemi samoobslužnými. Otevření prodejny ve středu 8. 11. 2023 doprovází speciální akční nabídka 1+1 ZDARMA na celý sortiment dekorativní kosmetiky, která bude trvat do neděle 12. 11. 2023.  
26. 10. 2023

Drogerie ROSSMANN dále rozšiřuje síť svých prodejen

Drogerie ROSSMANN od svého vstupu na český trh v roce 1994 vytrvale pracuje na tom, aby zajistila svým zákazníkům ten nejlepší možný zážitek z nakupování. K tomu patří i otevírání nových prodejen v dalších lokalitách a modernizace stávajících poboček. Ve středu 18. 10. 2023 byla otevřena nová pobočka v Jihlavě, nejnovější prodejna ROSSMANN se právě dnes otevřela v Hustopečích, v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Kromě nákupu v moderních kamenných prodejnách nabízí ROSSMANN i možnost objednání zboží online prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB. Svůj nákup si pak mohou zákazníci vyzvednout na prodejně do 60 minut, nebo lze zvolit doručení na jimi zadanou adresu.  
18. 10. 2023

Drogerie ROSSMANN spouští další vlnu charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Drogerie ROSSMANN spouští již letošní poslední vlnu svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ. Členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB tak mohou ode dneška 18. 10. až do 14. 11. 2023 ve své mobilní aplikaci proměnit své nevyčerpané body z nákupů v dobrý skutek a rozhodnout, jak bude rozdělena částka 1,8 milionu korun tam, kde je třeba. Ať už je to instalace nového Babyboxu v Kyjově, podpora Katky i dalších maminek samoživitelek, možnost pořízení digitálních pomůcek pro devítiletou Marušku, přispění malé Klárce na tolik potřebné cvičení, zajištění Vánoc plných radosti pro babičky a dědečky či obstarání odborné stimulace a terapie pro Karolínku a další děti.  
13. 10. 2023

Drogerie ROSSMANN zařazuje do prodeje unikátní kolekci oblečení CareWear, která pečuje o pokožku pouhým nošením

Síť drogerií ROSSMANN dále rozvíjí svou strategii založenou na péči. Po zařazení jógových videí v podání lektorky jógy a jógové terapie Zuzany Klingrové do aplikace ROSSMANN CLUB si pro své zákazníky připravila další unikát – limitovanou kolekci revolučního funkčního oblečení CareWear. Ta díky materiálu vyrobenému z mořských řas pečuje o pokožku při každém nošení a je svými vlastnostmi unikátní nejen na českém trhu. ROSSMANN chce tímto krokem upevnit svou pozici na trhu v oblasti péče i nad rámec své stálé produktové nabídky. Představení této novinky s sebou přináší i marketingovou podporu včetně lokálně natočeného reklamního spotu na YouTube.  
20. 9. 2023

Drogerie ROSSMANN otevírá novou prodejnu v srdci Prahy

Společnost ROSSMANN pokračuje v rozšiřování sítě svých prodejen. Oblíbený řetězec s drogistickým zbožím letos otevřel několik nových prodejen, například v Mladé Boleslavi nebo Moravské Třebové. Nejnovější prodejnu mohou zákazníci navštívit v samotném centru Prahy na Václavském náměstí, nedaleko stanice metra Muzeum. Ani v nově otevřené prodejně nebude chybět bohatá nabídka drogistického zboží, sezonních produktů nebo velice oblíbených privátních značek, jako ISANA, Ideenwelt, Babydream, enerBiO a Alterra. V prvních dnech otevření čeká na zákazníky speciální akce s 20% slevou z každého nákupu.  
18. 9. 2023

ROSSMANN díky kampani Vraťte stromům korunu přináší zeleň blíže lidem a jejim domovům

Drogerie ROSSMANN společně s neziskovou organizací Sázíme stromy a se společností Henkel Consumer Brands CZ/SK v rámci společného projektu Vraťte stromům korunu opět přispěla k rozvoji zeleně v České republice. V rámci letošního ročníku byly získány finanční prostředky k výsadbě 360 vzrostlých stromů. I tentokrát se jedná o zeleň typickou pro českou krajinu, zejména ovocné stromy, které budou vysázeny v různých lokalitách po celé republice. Projekt Vraťte stromům korunu se uskutečnil již po osmé a za tu dobu bylo vysázeno již více než 2 700 stromů, se kterými se lidé potkávají kolem polních cest, na dětských hřištích, u škol, v parcích, vznikají i nové meze a remízky.  
30. 8. 2023

ROSSMANN otevírá v České republice svou 169. prodejnu

Drogerie ROSSMANN nadále aktivně rozšiřuje svou síť prodejen o nové lokality a Moravská Třebová je další z nich. Nová pobočka drogerie ROSSMANN v ulici Svitavská otevře dveře svým zákazníkům poprvé ve středu 30. 8. 2023 v 9.00 hod.  Zákazníci v rámci prodejny najdou rozsáhlý sortiment drogistického zboží, sezónními produkty, stejně jako bohatou nabídkou velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN, jako je například ISANA, Babydream, Ideenwelt /Svět nápadů/, enerBiO a Alterra. Třešničkou na dortu je pak do 3. 9. 2023 probíhající speciální akční nabídka možnosti nákupu s 20% slevou.  
23. 8. 2023

Drogerie ROSSMANN spolu se svými zákazníky rozdělila další milion korun potřebným

Druhá letošní vlna charitativní projektu KDE SRDCE POMÁHÁ drogerie ROSSMANN zná své výsledky a další milion korun putuje potřebným. Členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB v období od 26. 7. do 22. 8. 2023 ve své mobilní aplikaci hlasovali pro příběh, který je nejvíce zaujal a proměnili své nevyčerpané body z nákupů v dobrý skutek. Částka ve výši 307 690 Kč putuje k Verunce na pořízení automobilu, 405 476 Kč k Domíkovi na zajištění asistenčního psa a 286 834 Kč k Simoně na rehabilitace.