Co se u nás děje

Diamantová liga kvality

Ve čtvrtek 24. 1. 2019 proběhlo v pražském Kaiserštejnském paláci na Malé Straně vyhodnocení těch nejlepších prodejen na českém trhu, kterou zaštiťuje Svaz obchodu a cestovního ruchu (SOCR) a Ministerstvo průmyslu a obchodu. Jedná se již o 3. ročník soutěže, ve které jsou oceňovány maloobchodní a velkoobchodní prodejny, z potravinářského i nepotravinářského sektoru, za poskytování kvalitních služeb zákazníkům. Cílem je zviditelnění značky a šíření dobrého jména firem včetně jejich pozitivního vnímání ze strany spotřebitelů.

Ocenění získaly tyto naše prodejny:

Žďár nad Sázavou, nám. Republiky 150

Benešov, Tyršova 2075

OC Luka Living Praha 5, Mukařovského 2590

OC Olympia Brno - Modřice, U Dálnice 777

České Budějovice, Lannova tř. 16/205

3. ročník DLK

Zaškolení garantů pro zapracování vedoucích prodejen

Ve dnech 14. a 28. června proběhla dvě školení vedoucích prodejen, kterým byl svěřen úkol zaškolování nových vedoucích pracovníků. Proškolením se vedoucí prodejen stali garanty pro nováčky, kteří u nás nastoupí na pozici Vedoucí prodejny. Na školení bylo pečlivě vybráno 22 vedoucích prodejen z celé republiky tak, aby bylo zajištěno pokrytí všech regionů. Nově nastupující vedoucí pracovník se totiž bude zapracovávat na takzvané školící prodejně, která je mu nejblíž. Se „svým“ garantem pak stráví část své doby zapracování na prodejně garanta a část doby na své kmenové prodejně, kterou po zapracování povede.

Věříme, že tento projekt pomůže našim novým kolegům při nástupu do zaměstnání v naší společnosti.

Zaškolení garantů

 

Spustili jsme produktový eLearning na prodejnách

Letos v červenci jsme spustili produktové školení formou eLearningu. Znamená to, že naše kolegyně na prodejnách budou mít k dispozici informace k výrobkům, které zákazníkům nabízíme. Prvním tématem, které jsme představili, byla „Sluneční péče“ a pokračujeme tématem "Čištění pleti". 

Cílem produktového školení je poskytnout informace, které posílí povědomí o dané oblasti. Díky tomu budou naši kolegové na prodejně vědět, jak se ptát na potřeby zákazníka a jak podle odpovědí vybrat a nabídnout ten správný výrobek.

Produktový eL

Volné pozice

Společnost ROSSMANN, spol. s r.o. v současné době hledá pro některé své prodejny v České republice vhodné uchazeče/ky na pozici Brigádník/ce.

Náplň práce:

  • doplňování zboží
  • úklid prodejny (umývání regálů a výrobků)
  • práce na pokladně (pokud je Vám více než 18 let)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, obraťte se, prosím, se svým dotazem na email rossmann@student.cz.

Seznam adres a telefonních čísel všech našich prodejen ROSSMANN najdete zde.

Tým ROSSMANN

Nenašli jste pozici kterou hledáte?

Pošlete nám své CV