Co se u nás děje

Diamantová liga kvality

Máme 6 ocenění ze 4. ročníku Diamantové ligy kvality. Oceněním se mohou pochlubit tyto naše prodejny:
Brno-Bystrc, Kubíčkova
Praha 4, OC Chodov
Praha 1, Florentinum
Zlín, OC Centro
Příbram-Zdaboř, Go Shop, ul. Brodská

A hned 2 ocenění získala prodejna:
Praha 4, NC Olbrachtova

Diamantová liga kvalilty 2019

 

Zaškolení garantů pro zapracování vedoucích prodejen

Ve dnech 14. a 28. června proběhla dvě školení vedoucích prodejen, kterým byl svěřen úkol zaškolování nových vedoucích pracovníků. Proškolením se vedoucí prodejen stali garanty pro nováčky, kteří u nás nastoupí na pozici Vedoucí prodejny. Na školení bylo pečlivě vybráno 22 vedoucích prodejen z celé republiky tak, aby bylo zajištěno pokrytí všech regionů. Nově nastupující vedoucí pracovník se totiž bude zapracovávat na takzvané školící prodejně, která je mu nejblíž. Se „svým“ garantem pak stráví část své doby zapracování na prodejně garanta a část doby na své kmenové prodejně, kterou po zapracování povede.

Věříme, že tento projekt pomůže našim novým kolegům při nástupu do zaměstnání v naší společnosti.

Zaškolení garantů

 

Spustili jsme produktový eLearning na prodejnách

Letos v červenci jsme spustili produktové školení formou eLearningu. Znamená to, že naše kolegyně na prodejnách budou mít k dispozici informace k výrobkům, které zákazníkům nabízíme. Prvním tématem, které jsme představili, byla „Sluneční péče“ a pokračujeme tématem "Čištění pleti". 

Cílem produktového školení je poskytnout informace, které posílí povědomí o dané oblasti. Díky tomu budou naši kolegové na prodejně vědět, jak se ptát na potřeby zákazníka a jak podle odpovědí vybrat a nabídnout ten správný výrobek.

Produktový eL

Volné pozice

Nenašli jste pozici kterou hledáte?

Pošlete nám své CV