gtm pixel gtm pixel

O společnosti 

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně provozuje v 8 evropských zemích více než 4 000 prodejen a zaměstnává více než 56 000 pracovníků. ROSSMANN v České republice je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo a A.S. Watson Hongkong. A.S. Watson je největší health & beauty retailer s celosvětovým obratem 17 miliard euro a počtem obchodů 15 000.

V České republice má ROSSMANN 151 prodejen s ročním obratem 4 miliardy Kč. ROSSMANN se řídí potřebami a přáními svých zákazníků. Společnost ROSSMANN jako jediná vyvinula výhradně digitální věrnostní program v aplikaci - ROSSMANN CLUB. Ve svých moderních prodejnách ROSSMANN nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu značkových produktů také výrobky vlastních značek ISANA, Babydream, enerBIO, Alterra, Ideenwelt /Svět nápadů/ a další. Výrobky privátních značek Alterra a enerBiO jako první v ČR získaly mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání. ROSSMANN je rámci svého působení vedoucím na poli udržitelnosti, což dokládá i projekt ve vybraných prodejnách Drogerie bez obalu. Od r. 2009 společnost přerozdělila více než 62 mil. Kč na pomoc ohroženým dětem a rodinám v nouzi.

Press

Pro dotazy týkající se médií kontaktujte:
Mgr. Olga Stanley
manažerka komunikace

Hledáme prostory

Pro více informaci kontaktujte:

Tiskové zprávy

29. 7. 2021

Drogerie ROSSMANN nadále expanduje. Ve druhém čtvrtletí letošního roku otevřela dvě nové prodejny, další tři představila v novém hávu

Od dubna do června letošního roku otevřela drogistická síť ROSSMANN dvě nové prodejny, tři stávající zrekonstruovala. V průběhu letních prázdnin navíc převlékne do nového kabátu své další čtyři prodejny. V Česku nyní provozuje už celkem 151 poboček, ve kterých zákazníkům zajišťuje možnost užívat si nákupy v moderním prostředí. Lidé si tak mohou pohodlně vybírat z širokého drogistického sortimentu, který zahrnuje řadu značkových výrobků a produktů privátních značek, jako je například i nová udržitelná řada eco Freude. Drogerie ROSSMANN se navíc těší velké oblibě mezi svými zákazníky i díky svému pozitivnímu přístupu k otázkám společenské odpovědnosti.
16. 7. 2021

V drogeriích ROSSMANN probíhá 6. ročník kampaně „Vraťte stromům korunu“, přispějte nákupem na výsadbu další zeleně v ČR

Stejně jako v minulých letech spojila drogerie ROSSMANN své síly se společností Henkel ČR divizí Beauty Care a neziskovou organizací Sázíme stromy, aby společně podpořily výsadbu vzrostlých stromů ve městech po celé České republice. Díky kampani „Vraťte stromům korunu“ se dosud podařilo vysadit více než 1600 stromů a letošní šestý ročník cílí minimálně na dalších 400. Zapojit se mohou opět i samotní zákazníci. Stačí, když během letních měsíců zakoupí kosmetické produkty vybraných značek.
21. 6. 2021

Drogerie ROSSMANN otevírá v Praze na Andělu svou první dvoupatrovou prodejnu v ČR

Ve středu 16. června otevírá drogistická síť ROSSMANN zcela novou prodejnu v Praze 5, a to přímo u stanice metra v budově Zlatý Anděl. Zákazníci se mohou těšit na nákupy v moderním prostředí, ve kterém byl kladen důraz především na přehlednou navigaci a vzdušný interiér. Navíc se jedná o úplně první pobočku drogerie ROSSMANN v České republice, jejíž prodejní plocha zaujímá dvě podlaží. Bude tak možné ještě pohodlněji vybírat z širokého drogistického sortimentu, který zahrnuje řadu značkových výrobků a produktů privátních značek, jako je například nová udržitelná řada eco Freude. Chybět nebudou ani samoobslužné pokladny či dětský koutek. Od otevření prodejny až do neděle 20. června mohou všichni zákazníci využít jedinečnou 50% slevu na nákup dekorativní kosmetiky a parfémů při koupi alespoň dvou libovolných výrobků z těchto kategorií.

Ke stažení

Loga Zobrazit
Fotografie v tiskové kvalitě Zobrazit
Brožury Zobrazit