O společnosti 

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně provozuje v 8 evropských zemích více než 4 400 prodejen a zaměstnává více než 56 000 pracovníků. ROSSMANN v České republice je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo a A.S. Watson Hongkong. A.S. Watson je největší health & beauty retailer s celosvětovým obratem 17 miliard euro a počtem obchodů 16 400.

V České republice má ROSSMANN více než 155 prodejen s ročním obratem 4,5 miliardy Kč. ROSSMANN se řídí potřebami a přáními svých zákazníků. Společnost ROSSMANN jako jediná vyvinula výhradně digitální věrnostní program v mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB. V té nabízí i online prodej jakožto nový, unikátní nákupní prostor pro své zákazníky, jenž přináší hned několik benefitů. Ve svých moderních prodejnách ROSSMANN nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu značkových produktů také výrobky vlastních značek ISANA, Babydream, enerBiO, Alterra, Ideenwelt /Svět nápadů/ a další. Výrobky privátních značek Alterra a enerBiO jako první v ČR získaly mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání. ROSSMANN je rámci svého působení vedoucím na poli udržitelnosti. Od r. 2009 společnost přerozdělila více než 65 mil. Kč na pomoc ohroženým dětem a rodinám v nouzi.

Press

Pro dotazy týkající se médií kontaktujte:
Mgr. Olga Stanley
manažerka komunikace

Hledáme prostory

Pro více informaci kontaktujte:

Tiskové zprávy

29. 6. 2022

Drogerie ROSSMANN spouští další ročník kampaně „Vraťte stromům korunu“, spolu se svými zákazníky přispívá k zelenější České republice

Drogerie ROSSMANN opět spojuje síly s neziskovou organizací Sázíme stromy a společností Henkel ČR divizí Beauty Care a společně startují již 7. ročník kampaně „Vraťte stromům korunu“. Letos se k divizi Beauty Care přidala i divize Laundry Care, tudíž vznikla mnohem větší nabídka produktů vybraných značek, kterými mohou zákaznici přispět. Cílem je vybrat finanční prostředky na pořízení minimálně 400 stromů. Oblíbená kampaň probíhá od 22. 6. 2022 do 30. 8. 2022.  
6. 6. 2022

Jarní vlna charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ sítě drogerií ROSSMANN, v rámci které bude přerozdělen 1 milion korun, zná své výsledky

Síť drogerií ROSSMANN přerozdělila v rámci jarní vlny svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ další milion korun. O tom, v jaké výši a kam se rozdělily poskytnuté finance rozhodli během dubna a května členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Částka ve výši 358 041 Kč podpoří pod záštitou organizace Helppes výcvik pejska Duffyho, který pomůže malému Vojtovi v každodenních aktivitách, 390 422 Kč poputuje ve spolupráci s Nadačním fondem KlaPeto na úhradu nákladných neurorehabilitací pro Tomáška a 251 537 Kč získá organizace Cesta domů na zajištění rozvoje mobilní paliativní péče. Od spuštění charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ tak drogerie ROSSMANN věnovala na pomoc nemocným dětem, seniorům a lidem v nouzi částku ve výši 9 000 000 Kč.  
11. 5. 2022

Deváté chapadlo chobotnice – nový napínavý thriller Dirka Rossmanna, kterým vyzývá k záchraně planety

Důsledky klimatické změny mohou v nejbližší době způsobit i nevídané přírodní katastrofy širokých rozměrů. Mnoho lidí se ale domnívá, že zkáze planety již nelze nijak zabránit. Je tomu skutečně tak? Dirk Rossmann, zakladatel sítě drogerií ROSSMANN a známý německý filantrop, se již dlouho a intenzivně zajímá o dopady změny klimatu. Je tedy logické, že udržitelnost je nedílnou součástí dlouhodobé strategie a kroků společnosti ROSSMANN, nyní na tuto problematiku Dirk Rossmann upozorňuje navíc prostřednictvím napínavého thrilleru Deváté chapadlo chobotnice. O tom, že kniha má čtenářům skutečně co nabídnout svědčí i fakt, že se po svém představení v Německu držela mnoho týdnů na 1. místě žebříčku bestsellerů časopisu Spiegel.

Ke stažení

Loga Zobrazit
Fotografie v tiskové kvalitě Zobrazit
Brožury Zobrazit