O společnosti 

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně provozuje v 8 evropských zemích více než 4 400 prodejen a zaměstnává více než 56 000 pracovníků. ROSSMANN v České republice je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo a A.S. Watson Hongkong. A.S. Watson je největší health & beauty retailer s celosvětovým obratem 17 miliard euro a počtem obchodů 16 400.

V České republice má ROSSMANN více než 155 prodejen s ročním obratem 4,5 miliardy Kč. ROSSMANN se řídí potřebami a přáními svých zákazníků. Společnost ROSSMANN jako jediná vyvinula výhradně digitální věrnostní program v mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB. V té nabízí i online prodej jakožto nový, unikátní nákupní prostor pro své zákazníky, jenž přináší hned několik benefitů. Ve svých moderních prodejnách ROSSMANN nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu značkových produktů také výrobky vlastních značek ISANA, Babydream, enerBiO, Alterra, Ideenwelt /Svět nápadů/ a další. Výrobky privátních značek Alterra a enerBiO jako první v ČR získaly mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání. ROSSMANN je rámci svého působení vedoucím na poli udržitelnosti. Od r. 2009 společnost přerozdělila více než 65 mil. Kč na pomoc ohroženým dětem a rodinám v nouzi.

Press

Pro dotazy týkající se médií kontaktujte:
Mgr. Olga Stanley
manažerka komunikace

Hledáme prostory

Pro více informaci kontaktujte:

Tiskové zprávy

22. 9. 2022

Drogerie ROSSMANN spustila pro členy ROSSMANN CLUBu nový věrnostní program se značkou Freixenet

Síť drogerií ROSSMANN slaví v letošním roce 50. výročí působení na evropském trhu. A protože je krásné slavit společně, připravila exkluzivně pro členy ROSSMANN CLUB speciální věrnostní program se značkou šumivých vín Freixenet. V rámci ní mohou věrní zákazníci za své nasbírané body v aplikaci ROSSMANN CLUB získat sekt nejznámějšího výrobce šumivých vín typu Cava ve Španělsku za pouhých 49,90 Kč. Akce začíná 14. 9. a trvá až do 6. 12. 2022, nebo do vyprodání zásob.
16. 9. 2022

Drogerie ROSSMANN přichází s e-shopem v mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB

Síť drogerií ROSSMANN postupuje dál ve své strategii digitalizace nákupního procesu a svým zákazníkům zprostředkovává zcela novou nákupní zkušenost. Tou je online prodej v prostředí mobilní aplikace ROSSMANN CLUB, jenž je dostupná ve všech typech mobilních telefonů. Tuto zajímavou zákaznickou cestu připravil ROSSMANN ve spolupráci se softwarovou společností Etnetera.
12. 9. 2022

ROSSMANN spolu se svými zákazníky již posedmé pomohl k výsadbě zeleně po celé České republice. Letos je to dalších 424 vzrostlých stromů

Drogerie ROSSMANN společně s neziskovou organizací Sázíme stromy a se společností Henkel ČR a jejími divizemi Beauty Care i Laundry Care v rámci svého projektu „Vraťte stromům korunu“ opět přispěla k rozvoji zeleně ve městech po celé České republice. V rámci letošního ročníku byly získány finanční prostředky k výsadbě 424 vzrostlých stromů.

Ke stažení

Loga Zobrazit
Fotografie v tiskové kvalitě Zobrazit
Brožury Zobrazit