O společnosti 

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně provozuje v 8 evropských zemích více než 4 300 prodejen a zaměstnává více než 56 000 pracovníků. ROSSMANN v České republice je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo a A.S. Watson Hongkong. A.S. Watson je největší health & beauty retailer s celosvětovým obratem 17 miliard euro a počtem obchodů 15 000.

V České republice má ROSSMANN 155 prodejen s ročním obratem 4 miliardy Kč. ROSSMANN se řídí potřebami a přáními svých zákazníků. Společnost ROSSMANN jako jediná vyvinula výhradně digitální věrnostní program v aplikaci - ROSSMANN CLUB. Ve svých moderních prodejnách ROSSMANN nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu značkových produktů také výrobky vlastních značek ISANA, Babydream, enerBiO, Alterra, Ideenwelt /Svět nápadů/ a další. Výrobky privátních značek Alterra a enerBiO jako první v ČR získaly mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání. ROSSMANN je rámci svého působení vedoucím na poli udržitelnosti, což dokládá i např. projekt Vraťte stromům korunu. Od r. 2009 společnost přerozdělila více než 65 mil. Kč na pomoc ohroženým dětem a rodinám v nouzi.

Press

Pro dotazy týkající se médií kontaktujte:
Mgr. Olga Stanley
manažerka komunikace

Hledáme prostory

Pro více informaci kontaktujte:

Tiskové zprávy

12. 1. 2022

Síť drogerií ROSSMANN dlouhodobě využívá výhody ekologicky prospěšných modrých palet

Společnost ROSSMANN odkrývá detailněji jeden z mnoha kroků, jenž vede nejen k vysoké efektivitě v rámci jejího podnikání, ale opět přetváří myšlenku udržitelnosti do praxe. Ve spolupráci se společnostmi Nutricia a CHEP využívá ekologicky prospěšné paletové řešení. Pronájmem sdílených modrých palet nejen zefektivňuje výrobní proces a promptně reaguje na výzvy v logistice, ale zejména měřitelně přispívá k udržitelnosti celého dodavatelského systému. O této efektivitě mimo jiné svědčí i obdržení certifikátu udržitelnosti.
5. 1. 2022

Novým ředitelem nákupu ve společnosti ROSSMANN se stal Michal Široký

Síť drogerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 155 prodejen s více než 1 000 zaměstnanci má od 3. ledna 2022 nového ředitele nákupu. Stal se jím Michal Široký.
9. 12. 2021

Síť drogerií ROSSMANN i nadále investuje do nových prodejen a do modernizace svých poboček

Síť drogerií ROSSMANN otevřela během druhé poloviny roku 2021 čtyři nové prodejny a jedenáct stávajících poboček zrekonstruovala. V České republice tedy momentálně provozuje 155 poboček, které díky modernizaci garantují zákazníkovi kvalitní a pohodlnou nákupní zkušenost včetně možnosti využití samoobslužných pokladen. V rámci sítě drogerií ROSSMANN si zákazníci mohou pohodlně vybrat z rozsáhlého sortimentu drogistického zboží včetně velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN, jako je například ISANA, Babydream, Ideenwelt /Svět nápadů/, enerBiO a Alterra, přičemž dvě poslední zmiňované získaly v ČR mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání.

Ke stažení

Loga Zobrazit
Fotografie v tiskové kvalitě Zobrazit
Brožury Zobrazit