O společnosti 

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně má zastoupení v 8 evropských zemích v celkovém počtu více než 4 000 prodejen s ročním obratem 10 miliard euro.

Český ROSSMANN je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo A.S. Watson Hongkong. A.S. Watson je největší health & beauty retailer s celosvětovým obratem 17 miliard euro a počtem obchodů 15 000.

V České republice má ROSSMANN více než 146 prodejen s ročním obratem téměř 4 miliardy Kč. Moderní prodejny nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek i špičkový zákaznický servis.

Press

Pro dotazy týkající se médií kontaktujte:
Mgr. Olga Stanley
manažerka komunikace

Hledáme prostory

Pro více informaci kontaktujte:

Tiskové zprávy

20. 1. 2021

ROSSMANN je nejrychleji rostoucí drogerií na českém trhu - tržby celého koncernu přesahují 10 miliard eur

Drogistická síť ROSSMANN loni znovu upevnila svou pozici klíčového hráče na globálním i českém trhu. Koncern zakončil rok 2020 s obratem ve výši 10,35 miliardy eur, což představuje meziroční nárůst o 3,5 %. Tržby v České republice se ve srovnání s rokem 2019 zvýšily dokonce o 8,1 % na více než 4 miliardy Kč. Na tuzemském trhu tak společnost ROSSMANN celkem za poslední tři roky rostla ve srovnání s konkurencí (dm drogerie, Teta, TOP drogerie) více než dvojnásobným tempem. K úspěchu přispěl digitální věrnostní program, modernizace a rozšiřování prodejen, brandová kampaň a zařazování nových sortimentů. Právě proaktivním přístupem zaměstnanců a rozmanitou nabídkou produktů společnost potvrdila svoji flexibilitu a schopnost reagovat i v době krize včas na změny nákupního chování zákazníků. Obliba drogerie ROSSMANN plyne v neposlední řadě také z jejího kladného postoje ke společenské odpovědnosti.
21. 12. 2020

ROSSMANN věnuje dva miliony korun v rámci třetí vlny projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Dva miliony korun věnuje síť drogerií ROSSMANN na podporu dětí, které se ocitly v nelehké životní situaci. O pomoci rozhodli zákazníci prostřednictvím hlasování v třetí vlně charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který ROSSMANN spustil letos na jaře. Nejvíce hlasů získal osmiletý Míša. Ten se brzy bude moci těšit na svého nového asistenčního psa. Pomoci se však dočkají i další děti, které se potýkají s vážným onemocněním.
18. 12. 2020

Drogerie ROSSMANN dále expanduje, během posledních 2 měsíců letošního roku otevřela osm nových prodejen

Drogistická síť ROSSMANN otevřela v posledních 2 měsících osm nových prodejen. Nyní tak v Česku provozuje už celkem 148 poboček. Zákazníci si díky tomu mohou užívat nákupy v moderním prostředí, ve kterém najdou nejširší drogistický sortiment v České republice včetně značkových výrobků a produktů privátních značek.

Ke stažení

Loga Zobrazit
Fotografie v tiskové kvalitě Zobrazit
Brožury Zobrazit