Menu

O společnosti 

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně provozuje v 8 evropských zemích více než 4 500 prodejen a zaměstnává více než 60 500 pracovníků. ROSSMANN v České republice je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo a A.S. Watson Group. A.S. Watson je největší health & beauty retailer s celosvětovým obratem 17 miliard euro a počtem obchodů 16 400.

V České republice má ROSSMANN více než 166 prodejen s ročním obratem 5,5 miliardy Kč. ROSSMANN se řídí potřebami a přáními svých zákazníků. Jako první na české drogistickém trhu zavedl ve svých prodejnách bezhotovostní samoobslužné pokladny. Společnost ROSSMANN také jako první vyvinula výhradně digitální věrnostní program v mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB, jehož součástí je i možnost nákupu online. Ve svých moderních prodejnách ROSSMANN nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu značkových produktů také výrobky vlastních značek ISANA, Babydream, enerBiO, Alterra, Ideenwelt /Svět nápadů/ a další. Výrobky privátních značek Alterra a enerBiO jako první v ČR získaly mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání. ROSSMANN je rámci svého působení vedoucím na poli udržitelnosti. Od r. 2009 společnost přerozdělila více než 70 mil. Kč na pomoc ohroženým dětem a rodinám v nouzi.

Press

Pro dotazy týkající se médií kontaktujte:
Mgr. Olga Stanley
manažerka komunikace

Hledáme prostory

Pro více informaci kontaktujte:

Tiskové zprávy

20. 9. 2023

Drogerie ROSSMANN otevírá novou prodejnu v srdci Prahy

Společnost ROSSMANN pokračuje v rozšiřování sítě svých prodejen. Oblíbený řetězec s drogistickým zbožím letos otevřel několik nových prodejen, například v Mladé Boleslavi nebo Moravské Třebové. Nejnovější prodejnu mohou zákazníci navštívit v samotném centru Prahy na Václavském náměstí, nedaleko stanice metra Muzeum. Ani v nově otevřené prodejně nebude chybět bohatá nabídka drogistického zboží, sezonních produktů nebo velice oblíbených privátních značek, jako ISANA, Ideenwelt, Babydream, enerBiO a Alterra. V prvních dnech otevření čeká na zákazníky speciální akce s 20% slevou z každého nákupu.  
18. 9. 2023

ROSSMANN díky kampani Vraťte stromům korunu přináší zeleň blíže lidem a jejim domovům

Drogerie ROSSMANN společně s neziskovou organizací Sázíme stromy a se společností Henkel Consumer Brands CZ/SK v rámci společného projektu Vraťte stromům korunu opět přispěla k rozvoji zeleně v České republice. V rámci letošního ročníku byly získány finanční prostředky k výsadbě 360 vzrostlých stromů. I tentokrát se jedná o zeleň typickou pro českou krajinu, zejména ovocné stromy, které budou vysázeny v různých lokalitách po celé republice. Projekt Vraťte stromům korunu se uskutečnil již po osmé a za tu dobu bylo vysázeno již více než 2 700 stromů, se kterými se lidé potkávají kolem polních cest, na dětských hřištích, u škol, v parcích, vznikají i nové meze a remízky.  
30. 8. 2023

ROSSMANN otevírá v České republice svou 169. prodejnu

Drogerie ROSSMANN nadále aktivně rozšiřuje svou síť prodejen o nové lokality a Moravská Třebová je další z nich. Nová pobočka drogerie ROSSMANN v ulici Svitavská otevře dveře svým zákazníkům poprvé ve středu 30. 8. 2023 v 9.00 hod.  Zákazníci v rámci prodejny najdou rozsáhlý sortiment drogistického zboží, sezónními produkty, stejně jako bohatou nabídkou velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN, jako je například ISANA, Babydream, Ideenwelt /Svět nápadů/, enerBiO a Alterra. Třešničkou na dortu je pak do 3. 9. 2023 probíhající speciální akční nabídka možnosti nákupu s 20% slevou.  

Ke stažení

Loga Zobrazit
Fotografie v tiskové kvalitě Zobrazit
Brožury Zobrazit