Menu
Cvičte jógu

NAMASTÉ

Letní slunovrat je velkým svátkem jógy. Je nejdelším dnem v roce, prvním letním dnem, Mezinárodním dnem jógy. ROSSMANN přináší možnost znovu se spojit s přírodou při cvičení na speciálním pontonu na hladině řeky Vltavy. Tato neopakovatelná zkušenost propojí vaši duši s pohybem vody a otevře nové dimenze relaxace.

20. června 2024
Střelecký ostrov, Praha

Vyprodáno

Zažijte jógu nejen na samotném Střeleckém ostrově, ale také na speciálním pontonu, který vám umožní cvičit přímo nad hladinou řeky Vltavy, s neopakovatelným výhledem. Nenechte si ujít šanci propojit se s historií a krásou Prahy skrze praxi jógy. ROSSMANN Jóga Den je více než jen akce. Je to zážitek, který zůstane ve vaší paměti navždy.

Připravili jsme si pro vás rovnou dvě hodiny jógy!

Můžete se těšit na lekci s Klárou Pokornou z YOGAGANG, která vás provede osvěžující a energií nabitou lekcí! Během lekce se Zuzanou Klingrovou, která je známá svým klidným a pozitivním přístupem k praxi, rázem uniknete ruchu velkoměsta a přenesete se do oázy klidu.  

Nezáleží na tom, jestli jste zkušení jogíni, nebo teprve objevujete krásu jógy, obě lekce jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem úrovním.

V rámci zakoupeného vstupného a registrace také obdržíte praktické a hodnotné dárky, které vám zpříjemní budoucí praxi a stanou se vaším spolehlivým partnerem na cestě za harmonií a pohodou.

Těšíme se na vás na Střeleckém ostrově, kde si společně vytvoříme nezapomenutelné vzpomínky.

DO ZAČÁTKU AKCE ZBÝVÁ:

  
  
  
  

Pečujte o svou pokožku tím, že nosíte CareWear

Kolekce funkčního prádla CareWear je vyrobena z mořských řas. Pečuje tak o vaši pokožku samotným nošením. Ať právě cvičíte jógu, pracujete nebo se staráte o druhé. Najdete ve vybraných prodejnách ROSSMANN.

Pečující síla mořských řas

Kolekce CareWear je vyrobena z inovativního a držitelného materiálu Seacell z mořských řas. Jedinečným způsobem tak pečuje o vaši pokožku. Samotným nošením. A tím, že pečující účinky má samotný materiál, tak se z CareWear nikdy nevymyjí.

Neutralizuje volné radikály
Neutralizuje volné radikály
Antibakteriální
Antibakteriální
Pečující a vyživující
Pečující a vyživující
Šetrné k pokožce
Šetrné k pokožce
title
title

Limitovaná edice

Tričko s dlouhým rukávem, tílko, biker shorts i legíny jsme ušili lokálně a s využitím udržitelných postupů společně s módními návrhářkami z Overall Office.

Celá kolekce CareWear je k dostání ve třech přizpůsobivých velikostech na vybraných prodejnách ROSSMANN. Vše v limitované edici.

voda.jpg
Tričko s dlouhým rukávem
1 699 Kč
Tílko
1 499 Kč
Legíny
1 899 Kč
Biker shorts
1 399 Kč

Kde najdete CareWear?

CVIČTE S NÁMI V APLIKACI

V aplikaci ROSSMANN CLUB můžete nově  v sekci Cvičte jógu vybírat z několika jógových videí s profesionální cvičitelkou jógy Zuzanou Klingrovou. Už nemusíte pracně hledat videa na internetu, u nás najdete vše na jednom místě. Stáhněte si naši aplikaci a udělejte každý den něco pro své zdraví.

CVIČTE S NÁMI V APLIKACI

Stáhněte si aplikaci!

PROČ JÓGA A ROSSMANN?

Drogerie ROSSMANN o vás pečuje již řadu let, a to prostřednictvím kvalitních kosmetických produktů a širokého sortimentu zdravé výživy. Nyní chce ROSSMANN propojením s jógou povznést péči ještě na vyšší úroveň a zaměřit se nejen na vnější, ale i vnitřní krásu, a tím ještě více podtrhnout svůj slogan A život je krásnější.

Tělo

Tělo

Mysl

Mysl

Zdraví

Zdraví

Doporučené produkty

Jóga přináší našemu tělu řadu benefitů a pomáhá nám cítit se ve svém těle dobře. Nezapomínejte ani na péči o svoji pleť a pokožku, ať již před, během či po cvičení jógy. Vybrali jsme pro vás řadu kosmetických produktů od našich privátních značek ISANA a Alterra Naturkosmetik, které vám pomohou o sebe pečovat a podpořit vaši krásu. Kromě kosmetiky jsme pro vás vybrali také produkty zdravé výživy od značky enerBIO. Vybírat můžete z různých ovocných tyčinek či dalšího zdravého mlsání, které jsou ideální svačinkou před nebo po lekci jógy.