Menu
Cvičte jógu

Největší jógová akce pod širým nebem je za námi a byla úžasná!

Pro další z řady oslav 30 let ROSSMANN na českém trhu jsme vybrali 20. červen. Letní slunovrat je totiž spojený s magickou sílou přírody a spjatý s řadou rituálů. A samozřejmě jsme pro jógu v tento den zvolili také unikátní místo. Na pražském Střeleckém ostrově jsme připravili nezapomenutelný jógový event pro 1000 nadšenců jógy! Čekaly na ně dvě lekce pod vedením zkušených lektorek Zuzany Klingrové a Kláry Pokorné. Kromě travnaté plochy v příjemném stínu stromů bylo pro cvičení připraveno také plovoucí molo, na kterém si účastníci užili svou praxi s neopakovatelným výhledem na krásy Prahy.

Součástí eventu byla hra o hodnotné ceny, volný čas mezi lekcemi zpříjemňoval DJ set, všichni účastníci dostali svou ROSSMANN jógamatku, tričko, lahev na vodu a další dárečky.

Děkujeme všem cvičícím i lektorkám za skvělou atmosféru!

Pečujte o svou pokožku tím, že nosíte CareWear

Kolekce funkčního prádla CareWear je vyrobena z mořských řas. Pečuje tak o vaši pokožku samotným nošením. Ať právě cvičíte jógu, pracujete nebo se staráte o druhé. Najdete ve vybraných prodejnách ROSSMANN.

Pečující síla mořských řas

Kolekce CareWear je vyrobena z inovativního a držitelného materiálu Seacell z mořských řas. Jedinečným způsobem tak pečuje o vaši pokožku. Samotným nošením. A tím, že pečující účinky má samotný materiál, tak se z CareWear nikdy nevymyjí.

Neutralizuje volné radikály
Neutralizuje volné radikály
Antibakteriální
Antibakteriální
Pečující a vyživující
Pečující a vyživující
Šetrné k pokožce
Šetrné k pokožce
title
title

Limitovaná edice

Tričko s dlouhým rukávem, tílko, biker shorts i legíny jsme ušili lokálně a s využitím udržitelných postupů společně s módními návrhářkami z Overall Office.

Celá kolekce CareWear je k dostání ve třech přizpůsobivých velikostech na vybraných prodejnách ROSSMANN. Vše v limitované edici.

voda.jpg
Tričko s dlouhým rukávem
1 699 Kč
Tílko
1 499 Kč
Legíny
1 899 Kč
Biker shorts
1 399 Kč

Kde najdete CareWear?

CVIČTE S NÁMI V APLIKACI

V aplikaci ROSSMANN CLUB můžete nově  v sekci Cvičte jógu vybírat z několika jógových videí s profesionální cvičitelkou jógy Zuzanou Klingrovou. Už nemusíte pracně hledat videa na internetu, u nás najdete vše na jednom místě. Stáhněte si naši aplikaci a udělejte každý den něco pro své zdraví.

CVIČTE S NÁMI V APLIKACI

Stáhněte si aplikaci!

PROČ JÓGA A ROSSMANN?

Drogerie ROSSMANN o vás pečuje již řadu let, a to prostřednictvím kvalitních kosmetických produktů a širokého sortimentu zdravé výživy. Nyní chce ROSSMANN propojením s jógou povznést péči ještě na vyšší úroveň a zaměřit se nejen na vnější, ale i vnitřní krásu, a tím ještě více podtrhnout svůj slogan A život je krásnější.

Tělo

Tělo

Mysl

Mysl

Zdraví

Zdraví

Doporučené produkty

Jóga přináší našemu tělu řadu benefitů a pomáhá nám cítit se ve svém těle dobře. Nezapomínejte ani na péči o svoji pleť a pokožku, ať již před, během či po cvičení jógy. Vybrali jsme pro vás řadu kosmetických produktů od našich privátních značek ISANA a Alterra Naturkosmetik, které vám pomohou o sebe pečovat a podpořit vaši krásu. Kromě kosmetiky jsme pro vás vybrali také produkty zdravé výživy od značky enerBIO. Vybírat můžete z různých ovocných tyčinek či dalšího zdravého mlsání, které jsou ideální svačinkou před nebo po lekci jógy.