Menu
Cvičte jógu

CVIČTE S NÁMI V APLIKACI

V aplikaci ROSSMANN CLUB můžete nově  v sekci Cvičte jógu vybírat z několika jógových videí s profesionální cvičitelkou jógy Zuzanou Klingrovou. Už nemusíte pracně hledat videa na internetu, u nás najdete vše na jednom místě. Stáhněte si naši aplikaci a udělejte každý den něco pro své zdraví.

CVIČTE S NÁMI V APLIKACI

Stáhněte si aplikaci!

PROČ JÓGA A ROSSMANN?

Drogerie ROSSMANN o vás pečuje již řadu let, a to prostřednictvím kvalitních kosmetických produktů a širokého sortimentu zdravé výživy. Nyní chce ROSSMANN propojením s jógou povznést péči ještě na vyšší úroveň a zaměřit se nejen na vnější, ale i vnitřní krásu, a tím ještě více podtrhnout svůj slogan A život je krásnější.

Tělo

Tělo

Mysl

Mysl

Zdraví

Zdraví

Jóga při západu slunce

21. června 2023
18:00, Terasa Smíchov, Praha
Koupit vstupenku

Chcete být u toho?

Připojte se k nám a zacvičte si jógu při západu slunce spolu s námi. Prostřednictvím online streamu přímo na této stránce, který bude k dispozici v době eventu, si můžete vyzkoušet jógové pozice či meditaci pod taktovkou zkušených lektorek Zuzany Klingrové a Kláry Pokorné. Online stream přímo ze střechy obchodního centra Nový Smíchov začne za:

  
  
  
  

Doporučené produkty

Jóga přináší našemu tělu řadu benefitů a pomáhá nám cítit se ve svém těle dobře. Nezapomínejte ani na péči o svoji pleť a pokožku, ať již před, během či po cvičení jógy. Vybrali jsme pro vás řadu kosmetických produktů od našich privátních značek ISANA a Alterra Naturkosmetik, které vám pomohou o sebe pečovat a podpořit vaši krásu. Kromě kosmetiky jsme pro vás vybrali také produkty zdravé výživy od značky enerBIO. Vybírat můžete z různých ovocných tyčinek či dalšího zdravého mlsání, které jsou ideální svačinkou před nebo po lekci jógy.