Menu
Cvičte jógu

Jóga při západu slunce je za námi

V den letního slunovratu, tedy 21. června, jsme uspořádali jedinečný event, na kterém se sešli milovníci jógy, aby si společně zacvičili při západu slunce. Akce pod taktovkou zkušených cvičitelek jógy Zuzany Klingrové a Kláry Pokorné se zúčastnilo 200 lidí z řad široké veřejnosti, ale také novinářů a influencerů. Mnoho dalších lidí z celé České republiky se k nám pak mohlo připojit a zacvičit si s námi prostřednictvím online streamu. Podívejte se na fotky z akce v naší fotogalerii.

CVIČTE S NÁMI V APLIKACI

V aplikaci ROSSMANN CLUB můžete nově  v sekci Cvičte jógu vybírat z několika jógových videí s profesionální cvičitelkou jógy Zuzanou Klingrovou. Už nemusíte pracně hledat videa na internetu, u nás najdete vše na jednom místě. Stáhněte si naši aplikaci a udělejte každý den něco pro své zdraví.

CVIČTE S NÁMI V APLIKACI

Stáhněte si aplikaci!

PROČ JÓGA A ROSSMANN?

Drogerie ROSSMANN o vás pečuje již řadu let, a to prostřednictvím kvalitních kosmetických produktů a širokého sortimentu zdravé výživy. Nyní chce ROSSMANN propojením s jógou povznést péči ještě na vyšší úroveň a zaměřit se nejen na vnější, ale i vnitřní krásu, a tím ještě více podtrhnout svůj slogan A život je krásnější.

Tělo

Tělo

Mysl

Mysl

Zdraví

Zdraví

Doporučené produkty

Jóga přináší našemu tělu řadu benefitů a pomáhá nám cítit se ve svém těle dobře. Nezapomínejte ani na péči o svoji pleť a pokožku, ať již před, během či po cvičení jógy. Vybrali jsme pro vás řadu kosmetických produktů od našich privátních značek ISANA a Alterra Naturkosmetik, které vám pomohou o sebe pečovat a podpořit vaši krásu. Kromě kosmetiky jsme pro vás vybrali také produkty zdravé výživy od značky enerBIO. Vybírat můžete z různých ovocných tyčinek či dalšího zdravého mlsání, které jsou ideální svačinkou před nebo po lekci jógy.