Menu
29. 1. 2024

Drogerie ROSSMANN loni v Česku zaznamenala rekordní tržby. Do nových poboček, vyššího komfortu pro zákazníky a růstu mezd zaměstnanců investovala stamiliony korun

Tržby drogerie ROSSMANN, která letos slaví 30 let působení na českém trhu, v roce 2023 dosáhly rekordních 6,5 miliardy korun. Meziročně se tak zvýšily o téměř pětinu. K příznivým výsledkům přispělo i pokračující rozšiřování prodejní sítě a zkvalitňování služeb pro zákazníky. Výše investic v roce 2023 činila 230 milionů korun a byla směřována hlavně do této oblasti. V tuto chvíli má ROSSMANN v České republice 177 prodejen, v roce 2023 bylo otevřeno 11 nových a 16 se dočkalo modernizace včetně rozšíření. Výrazně si polepšili také zaměstnanci, jejichž mzdy byly navýšeny, například na prodejnách v průměru o téměř 13 %.
25. 1. 2024

ROSSMANN otevírá nejmodernější prodejnu drogerie na Václavském náměstí

ROSSMANN i v roce 2024 pokračuje v rozšiřování sítě svých prodejen. Dnešním dnem přináší novou nákupní zkušenost přímo do centra hlavního města Prahy do spodní části Václavského náměstí. V rámci celé své sítě nadchne rekordním počtem výrobků na jedné prodejně, který činí téměř 16 tisíc. Drogerie s 755 m2 prodejní plochy rozdělenými do třech pater v sobě ukrývá bohatou nabídku drogistického zboží, sezónní produkty a velice oblíbené privátní značky, jako ISANA, Ideenwelt, Babydream, enerBiO či Alterra. Zákazníci se mohou rovněž těšit i na nejširší nabídku produktů dekorativní kosmetiky v České republice, unikátní prezentaci v sekci pánské kosmetiky, dětský koutek, relaxační zónu a také tři samoobslužné pokladny. V prvních dnech otevření navíc čeká na zákazníky speciální akce v podobě 20% slevy na celý nákup.
10. 1. 2024

Rohlik.cz spojil síly s drogerií ROSSMANN, online prodejce nyní nabízí její privátní značky

Partnerství dvou silných hráčů na českém maloobchodním trhu, tak by se dalo popsat nové propojení největšího online obchodu Rohlík.cz a oblíbené drogerie ROSSMANN. V rámci tohoto partnerství přináší Rohlík exkluzivní dostupnost více než 400 produktů z portfolia privátních značek ROSSMANN, včetně nejoblíbenějších brandů jako ISANA, Babydream, Alterra, Prokudent, Facelle, Fusswohl nebo For Your Beauty.
16. 11. 2023

ROSSMANN rozdělil před Vánocemi dalších 1,8 milionu potřebným

Po úspěšných letošních dvou vlnách charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, během nichž daroval ROSSMANN dohromady dva miliony korun, rozhodovali zákazníci prostřednictvím aplikace ROSSMANN CLUB od 18. 10. do 14. 11. 2023 o rozdělení dalších 1,8 milionu korun. Částka ve výši 261 235 Kč bude tak věnována na instalaci nového Babyboxu v Kyjově, 299 069 Kč poputuje za Katkou a dalšími maminkami samoživitelkami, 297 733 Kč pomůže devítileté Marušce k možnosti pořízení digitálních pomůcek, 325 801 Kč přispěje malé Klárce na tolik potřebné cvičení, 334 776 Kč dopomůže k zajištění Vánoc plných radosti pro babičky a dědečky a 281 386 Kč zajistí odborné stimulace a terapie pro Karolínku a další děti.  
9. 11. 2023

ROSSMANN otevírá největší prodejnu drogerie v České republice

Drogerie ROSSMANN neustále pracuje na zlepšeních, která vycházejí vstříc aktuálním podmínkám a požadavkům moderní doby. Z toho plyne i dosažení dalšího významného milníku, čímž je otevření doposud největší prodejny drogerie v České republice. Ta se nachází v samotném srdci města Brna na Masarykově ulici v historické budově původně Obchodního domu Plaček, který byl zbudován ve stylu moderny s kubizujícími prvky. Nyní zde na zákazníky čeká 880 m2 prodejní plochy drogerie ROSSMANN ve dvou patrech s výtahem, dětským koutkem a vedle pokladen klasických i se třemi samoobslužnými. Otevření prodejny ve středu 8. 11. 2023 doprovází speciální akční nabídka 1+1 ZDARMA na celý sortiment dekorativní kosmetiky, která bude trvat do neděle 12. 11. 2023.  
26. 10. 2023

Drogerie ROSSMANN dále rozšiřuje síť svých prodejen

Drogerie ROSSMANN od svého vstupu na český trh v roce 1994 vytrvale pracuje na tom, aby zajistila svým zákazníkům ten nejlepší možný zážitek z nakupování. K tomu patří i otevírání nových prodejen v dalších lokalitách a modernizace stávajících poboček. Ve středu 18. 10. 2023 byla otevřena nová pobočka v Jihlavě, nejnovější prodejna ROSSMANN se právě dnes otevřela v Hustopečích, v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Kromě nákupu v moderních kamenných prodejnách nabízí ROSSMANN i možnost objednání zboží online prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB. Svůj nákup si pak mohou zákazníci vyzvednout na prodejně do 60 minut, nebo lze zvolit doručení na jimi zadanou adresu.  
18. 10. 2023

Drogerie ROSSMANN spouští další vlnu charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Drogerie ROSSMANN spouští již letošní poslední vlnu svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ. Členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB tak mohou ode dneška 18. 10. až do 14. 11. 2023 ve své mobilní aplikaci proměnit své nevyčerpané body z nákupů v dobrý skutek a rozhodnout, jak bude rozdělena částka 1,8 milionu korun tam, kde je třeba. Ať už je to instalace nového Babyboxu v Kyjově, podpora Katky i dalších maminek samoživitelek, možnost pořízení digitálních pomůcek pro devítiletou Marušku, přispění malé Klárce na tolik potřebné cvičení, zajištění Vánoc plných radosti pro babičky a dědečky či obstarání odborné stimulace a terapie pro Karolínku a další děti.  
13. 10. 2023

Drogerie ROSSMANN zařazuje do prodeje unikátní kolekci oblečení CareWear, která pečuje o pokožku pouhým nošením

Síť drogerií ROSSMANN dále rozvíjí svou strategii založenou na péči. Po zařazení jógových videí v podání lektorky jógy a jógové terapie Zuzany Klingrové do aplikace ROSSMANN CLUB si pro své zákazníky připravila další unikát – limitovanou kolekci revolučního funkčního oblečení CareWear. Ta díky materiálu vyrobenému z mořských řas pečuje o pokožku při každém nošení a je svými vlastnostmi unikátní nejen na českém trhu. ROSSMANN chce tímto krokem upevnit svou pozici na trhu v oblasti péče i nad rámec své stálé produktové nabídky. Představení této novinky s sebou přináší i marketingovou podporu včetně lokálně natočeného reklamního spotu na YouTube.  
20. 9. 2023

Drogerie ROSSMANN otevírá novou prodejnu v srdci Prahy

Společnost ROSSMANN pokračuje v rozšiřování sítě svých prodejen. Oblíbený řetězec s drogistickým zbožím letos otevřel několik nových prodejen, například v Mladé Boleslavi nebo Moravské Třebové. Nejnovější prodejnu mohou zákazníci navštívit v samotném centru Prahy na Václavském náměstí, nedaleko stanice metra Muzeum. Ani v nově otevřené prodejně nebude chybět bohatá nabídka drogistického zboží, sezonních produktů nebo velice oblíbených privátních značek, jako ISANA, Ideenwelt, Babydream, enerBiO a Alterra. V prvních dnech otevření čeká na zákazníky speciální akce s 20% slevou z každého nákupu.