12. 1. 2022

Síť drogerií ROSSMANN dlouhodobě využívá výhody ekologicky prospěšných modrých palet

Společnost ROSSMANN odkrývá detailněji jeden z mnoha kroků, jenž vede nejen k vysoké efektivitě v rámci jejího podnikání, ale opět přetváří myšlenku udržitelnosti do praxe. Ve spolupráci se společnostmi Nutricia a CHEP využívá ekologicky prospěšné paletové řešení. Pronájmem sdílených modrých palet nejen zefektivňuje výrobní proces a promptně reaguje na výzvy v logistice, ale zejména měřitelně přispívá k udržitelnosti celého dodavatelského systému. O této efektivitě mimo jiné svědčí i obdržení certifikátu udržitelnosti.
5. 1. 2022

Novým ředitelem nákupu ve společnosti ROSSMANN se stal Michal Široký

Síť drogerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 155 prodejen s více než 1 000 zaměstnanci má od 3. ledna 2022 nového ředitele nákupu. Stal se jím Michal Široký.
9. 12. 2021

Síť drogerií ROSSMANN i nadále investuje do nových prodejen a do modernizace svých poboček

Síť drogerií ROSSMANN otevřela během druhé poloviny roku 2021 čtyři nové prodejny a jedenáct stávajících poboček zrekonstruovala. V České republice tedy momentálně provozuje 155 poboček, které díky modernizaci garantují zákazníkovi kvalitní a pohodlnou nákupní zkušenost včetně možnosti využití samoobslužných pokladen. V rámci sítě drogerií ROSSMANN si zákazníci mohou pohodlně vybrat z rozsáhlého sortimentu drogistického zboží včetně velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN, jako je například ISANA, Babydream, Ideenwelt /Svět nápadů/, enerBiO a Alterra, přičemž dvě poslední zmiňované získaly v ČR mezinárodní ocenění pečetí kvality GREEN BRANDS za udržitelné podnikání.
1. 12. 2021

Drogerie ROSSMANN věnuje v rámci třetí letošní vlny svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ 2 000 000 Kč na charitu

Síť drogerií ROSSMANN daruje ve spolupráci s českými charitativními organizacemi a institucemi dva miliony korun na podporu dalších šesti příběhů. O tom, v jaké výši a kam se rozdělily poskytnuté finance z letošní třetí vlny charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, rozhodli během letošního podzimu členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Přes více než 330 000 Kč získalo hned pět z šesti příběhů.  
27. 10. 2021

ROSSMANN zahajuje další vlnu projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, během které věnuje 2 000 000 Kč na dobrou věc

Síť drogerií ROSSMANN startuje letos již třetí vlnu svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který se stal součástí její dlouhodobé strategie. Stejně tak, jako tomu bylo v předešlých kolech, i tentokrát mohou zákazníci prostřednictvím hlasování pro jimi vybrané příběhy v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB proměnit své nevyčerpané body v dobrý skutek. V rámci této vlny spolupracuje s českými charitativními organizacemi a institucemi a představuje šest příběhů. Letošní poslední vlna projektu KDE SRDCE POMÁHÁ drogerie ROSSMANN bude zahájena 27. října a skončí 23. listopadu 2021.
20. 9. 2021

České značky získaly ve Vídni mezinárodní ocenění GREEN BRANDS

Mezinárodní organizace GREEN BRANDS odevzdala během slavnostního galavečera ocenění značkám, které splnily náročné podmínky hodnoticího procesu. Na akci se sešli nejen zástupci oceněných značek z Česka, Maďarska a Rakouska, ale i členové odborné poroty ze Slovenska.  
13. 9. 2021

Drogerie ROSSMANN daruje v rámci další vlny svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ 1 000 000 Kč nemocným dětem

Síť drogerií ROSSMANN věnuje milion korun na podporu dětí, které neměly tolik štěstí a jejichž život je bohužel úzce spjatý s nevyléčitelnou chorobou vyžadující dlouhodobou zdravotní péči. O tom, kam a v jaké výši poputují finance z letošní již druhé vlny charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, rozhodli během srpna zákazníci sítě drogerií ROSSMANN, konkrétně členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Na základě hlasování získal nejvyšší částku tříletý Toníček trpící Menkesovým syndromem, pomoci se ale dočkala rovněž jedenáctiletá Karolínka potýkající se s Rettovým syndromem a čtyřletý Péťa s tzv. nemocí motýlích křídel.  
9. 9. 2021

Drogerie ROSSMANN se již pošesté podílí na výsadbě zeleně po celé České republice

I letos se drogerie ROSSMANN společně se společností Henkel ČR divizí Beauty Care a neziskovou organizací Sázíme stromy rozhodly v rámci svého projektu „Vraťte stromům korunu“ přispět k rozvoji zeleně ve městech po celé České republice. Během léta se do této kampaně zákazníci svým nákupem aktivně zapojili a díky nim byly získány finanční prostředky k výsadbě 300 vzrostlých stromů.
4. 8. 2021

ROSSMANN zahajuje další vlnu projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Síť drogerií ROSSMANN spouští letos již druhou vlnu charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který je součástí její dlouhodobé strategie. Stejně jako na jaře budou moci zákazníci proměnit své nevyčerpané body v dobrý skutek prostřednictvím hlasování v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Nakupující mají nyní šanci podpořit příběhy ve spolupráci s třemi dobročinnými organizacemi DEBRA ČR, Modrý klíč a Helppes. Celkově poputuje na charitativní účely 1 000 0000 korun. Druhá vlna odstartuje 4. srpna a potrvá až do konce prázdnin, tj. 31. srpna 2021.