gtm pixel gtm pixel
19. 4. 2021

Stahujeme z prodeje - enerBiO pomazánka rajčata-bazalka bez lepku

31. 3. 2021

Drogerie ROSSMANN je zákazníkům stále blíž. V prvním čtvrtletí letošního roku otevřela čtyři nové prodejny, dalších pět převlékla do nového kabátu

Drogistická síť ROSSMANN otevřela jen v posledních třech měsících čtyři nové prodejny a dalších pět zrekonstruovala. Nyní v Česku provozuje už celkem 150 poboček. ROSSMANN tak i nadále upevňuje svou pozici na tuzemském trhu a zajišťuje stále většímu počtu zákazníků možnost užívat si nákupy v moderním prostředí. Lidé zde najdou nejširší drogistický sortiment v České republice včetně značkových výrobků a produktů privátních značek, z nichž je celá řada ohleduplná k životnímu prostředí. Oblibu drogerie ROSSMANN navíc příznivě ovlivňuje také její vřelý přístup ke společenské odpovědnosti.
4. 3. 2021

V soutěži Czech Top Shop zvítězil ROSSMANN

Soutěž Czech Top Shop hodnotí prodejny podle vybraných kritérií s důrazem na zákaznický zážitek. Koronavirový stav změnil nákupní zvyklosti obyvatel České republiky.
3. 2. 2021

Je krásné o sebe pečovat díky nové věrnostní kampani ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN spouští pro své zákazníky novou věrnostní kampaň. Nakupující mohou za své nasbírané body v aplikaci ROSSMANN CLUB získat praktické a designové kosmetické taštičky, které jsou vhodné nejen do domácnosti na uspořádání všech zkrášlovacích prostředků, ale také na cesty. Akce trvá od 3. února do 25. května 2021 nebo do vyprodání zásob.
20. 1. 2021

ROSSMANN je nejrychleji rostoucí drogerií na českém trhu - tržby celého koncernu přesahují 10 miliard eur

Drogistická síť ROSSMANN loni znovu upevnila svou pozici klíčového hráče na globálním i českém trhu. Koncern zakončil rok 2020 s obratem ve výši 10,35 miliardy eur, což představuje meziroční nárůst o 3,5 %. Tržby v České republice se ve srovnání s rokem 2019 zvýšily dokonce o 8,1 % na více než 4 miliardy Kč. Na tuzemském trhu tak společnost ROSSMANN celkem za poslední tři roky rostla ve srovnání s konkurencí (dm drogerie, Teta, TOP drogerie) více než dvojnásobným tempem. K úspěchu přispěl digitální věrnostní program, modernizace a rozšiřování prodejen, brandová kampaň a zařazování nových sortimentů. Právě proaktivním přístupem zaměstnanců a rozmanitou nabídkou produktů společnost potvrdila svoji flexibilitu a schopnost reagovat i v době krize včas na změny nákupního chování zákazníků. Obliba drogerie ROSSMANN plyne v neposlední řadě také z jejího kladného postoje ke společenské odpovědnosti.
21. 12. 2020

ROSSMANN věnuje dva miliony korun v rámci třetí vlny projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Dva miliony korun věnuje síť drogerií ROSSMANN na podporu dětí, které se ocitly v nelehké životní situaci. O pomoci rozhodli zákazníci prostřednictvím hlasování v třetí vlně charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který ROSSMANN spustil letos na jaře. Nejvíce hlasů získal osmiletý Míša. Ten se brzy bude moci těšit na svého nového asistenčního psa. Pomoci se však dočkají i další děti, které se potýkají s vážným onemocněním.
18. 12. 2020

Drogerie ROSSMANN dále expanduje, během posledních 2 měsíců letošního roku otevřela osm nových prodejen

Drogistická síť ROSSMANN otevřela v posledních 2 měsících osm nových prodejen. Nyní tak v Česku provozuje už celkem 148 poboček. Zákazníci si díky tomu mohou užívat nákupy v moderním prostředí, ve kterém najdou nejširší drogistický sortiment v České republice včetně značkových výrobků a produktů privátních značek.
4. 11. 2020

ROSSMANN zahajuje třetí vlnu projektu KDE SRDCE POMÁHÁ a věnuje dva miliony korun, které zákazníci společně rozdělí mezi příběhy pomoci

Pomoc tam, kde je potřeba – to je cíl charitativního projektu sítě drogerií ROSSMANN s názvem KDE SRDCE POMÁHÁ. Každý den ROSSMANN přináší svým zákazníkům do života radost a inspiraci. A právě s tím mohou pomoci i zákazníci. Opět se mohou zapojit do hlasování v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB a libovolný počet svých nevyčerpaných bodů věnovat jednomu z šesti příběhů, který bude blízký jejich srdci. Třetí kolo projektu probíhá od 4. listopadu a podpoří konkrétní příběhy dětí, které se ocitly v nelehké životní situaci.
29. 10. 2020

ROSSMANN otevírá nově v Klatovech, přijďte využít 20% slevu na celý nákup

Drogistická síť ROSSMANN opět rozšiřuje v České republice svou působnost. V Klatovech vznikla zcela první prodejna ROSSMANN a počet prodejen v Plzeňském kraji tak opět vzroste. Zákazníci si od čtvrtka 29. října budou moci užívat nákupy ve zcela nové a moderní prodejně v čistém vzdušném designu s přehlednou sortimentní navigací pro rychlou orientaci při nákupu. Vedle nejširšího drogistického sortimentu v Česku poskytuje klatovská prodejna rovněž značkové výrobky i produkty privátních značek. Od čtvrtečního otevření platí navíc akční sleva 20 % na celý nákup jako pozornost na uvítanou.