gtm pixel gtm pixel
20. 9. 2021

České značky získaly ve Vídni mezinárodní ocenění GREEN BRANDS

Mezinárodní organizace GREEN BRANDS odevzdala během slavnostního galavečera ocenění značkám, které splnily náročné podmínky hodnoticího procesu. Na akci se sešli nejen zástupci oceněných značek z Česka, Maďarska a Rakouska, ale i členové odborné poroty ze Slovenska.  
13. 9. 2021

Drogerie ROSSMANN daruje v rámci další vlny svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ 1 000 000 Kč nemocným dětem

Síť drogerií ROSSMANN věnuje milion korun na podporu dětí, které neměly tolik štěstí a jejichž život je bohužel úzce spjatý s nevyléčitelnou chorobou vyžadující dlouhodobou zdravotní péči. O tom, kam a v jaké výši poputují finance z letošní již druhé vlny charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, rozhodli během srpna zákazníci sítě drogerií ROSSMANN, konkrétně členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Na základě hlasování získal nejvyšší částku tříletý Toníček trpící Menkesovým syndromem, pomoci se ale dočkala rovněž jedenáctiletá Karolínka potýkající se s Rettovým syndromem a čtyřletý Péťa s tzv. nemocí motýlích křídel.  
9. 9. 2021

Drogerie ROSSMAN se již pošesté podílí na výsadbě zeleně po celé České republice

I letos se drogerie ROSSMANN společně se společností Henkel ČR divizí Beauty Care a neziskovou organizací Sázíme stromy rozhodly v rámci svého projektu „Vraťte stromům korunu“ přispět k rozvoji zeleně ve městech po celé České republice. Během léta se do této kampaně zákazníci svým nákupem aktivně zapojili a díky nim byly získány finanční prostředky k výsadbě 300 vzrostlých stromů.
27. 8. 2021

Stahujeme z prodeje - Well Mix Balance Shake Berry

4. 8. 2021

ROSSMANN zahajuje další vlnu projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Síť drogerií ROSSMANN spouští letos již druhou vlnu charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který je součástí její dlouhodobé strategie. Stejně jako na jaře budou moci zákazníci proměnit své nevyčerpané body v dobrý skutek prostřednictvím hlasování v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB. Nakupující mají nyní šanci podpořit příběhy ve spolupráci s třemi dobročinnými organizacemi DEBRA ČR, Modrý klíč a Helppes. Celkově poputuje na charitativní účely 1 000 0000 korun. Druhá vlna odstartuje 4. srpna a potrvá až do konce prázdnin, tj. 31. srpna 2021.  
29. 7. 2021

Drogerie ROSSMANN nadále expanduje. Ve druhém čtvrtletí letošního roku otevřela dvě nové prodejny, další tři představila v novém hávu

Od dubna do června letošního roku otevřela drogistická síť ROSSMANN dvě nové prodejny, tři stávající zrekonstruovala. V průběhu letních prázdnin navíc převlékne do nového kabátu své další čtyři prodejny. V Česku nyní provozuje už celkem 151 poboček, ve kterých zákazníkům zajišťuje možnost užívat si nákupy v moderním prostředí. Lidé si tak mohou pohodlně vybírat z širokého drogistického sortimentu, který zahrnuje řadu značkových výrobků a produktů privátních značek, jako je například i nová udržitelná řada eco Freude. Drogerie ROSSMANN se navíc těší velké oblibě mezi svými zákazníky i díky svému pozitivnímu přístupu k otázkám společenské odpovědnosti.
16. 7. 2021

V drogeriích ROSSMANN probíhá 6. ročník kampaně „Vraťte stromům korunu“, přispějte nákupem na výsadbu další zeleně v ČR

Stejně jako v minulých letech spojila drogerie ROSSMANN své síly se společností Henkel ČR divizí Beauty Care a neziskovou organizací Sázíme stromy, aby společně podpořily výsadbu vzrostlých stromů ve městech po celé České republice. Díky kampani „Vraťte stromům korunu“ se dosud podařilo vysadit více než 1600 stromů a letošní šestý ročník cílí minimálně na dalších 400. Zapojit se mohou opět i samotní zákazníci. Stačí, když během letních měsíců zakoupí kosmetické produkty vybraných značek.
21. 6. 2021

Drogerie ROSSMANN otevírá v Praze na Andělu svou první dvoupatrovou prodejnu v ČR

Ve středu 16. června otevírá drogistická síť ROSSMANN zcela novou prodejnu v Praze 5, a to přímo u stanice metra v budově Zlatý Anděl. Zákazníci se mohou těšit na nákupy v moderním prostředí, ve kterém byl kladen důraz především na přehlednou navigaci a vzdušný interiér. Navíc se jedná o úplně první pobočku drogerie ROSSMANN v České republice, jejíž prodejní plocha zaujímá dvě podlaží. Bude tak možné ještě pohodlněji vybírat z širokého drogistického sortimentu, který zahrnuje řadu značkových výrobků a produktů privátních značek, jako je například nová udržitelná řada eco Freude. Chybět nebudou ani samoobslužné pokladny či dětský koutek. Od otevření prodejny až do neděle 20. června mohou všichni zákazníci využít jedinečnou 50% slevu na nákup dekorativní kosmetiky a parfémů při koupi alespoň dvou libovolných výrobků z těchto kategorií.
2. 6. 2021

ROSSMANN věnuje v rámci projektu KDE SRDCE POMÁHÁ další milion korun na pomoc handicapovaným dětem i lidem v nouzi

Částku ve výši jednoho milionu korun věnuje síť drogerií ROSSMANN na podporu handicapovaných dětí i lidí, kteří se dostali do tíživé finanční situace. O pomoci rozhodli zákazníci prostřednictvím hlasování v rámci letošní první vlny charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ. Nejvíce hlasů získal příběh rodiny Hráčkových, kterým příspěvek pomůže při úhradě neurorehabilitací pro jejich nedonošená trojčata. ROSSMANN zároveň přispěje na nákup speciálního automobilu pro Verunku s dětskou mozkovou obrnou a podpoří nákup ochranných pomůcek pro lidi v nouzi. Další vlnu hlasování chystá v srpnu.