Menu
16. 3. 2023

Modernizace a růst sítě drogerie ROSSMANN v ČR neustále pokračuje

Společnost ROSSMANN navazuje na velmi úspěšný rok 2022, kdy její tržby dosáhly rekordní výše 5,5 miliardy Kč a během prvního čtvrtletí 2023 aktivně pokračuje v rozšiřování a modernizaci svých prodejen na území celé České republiky. Ve středu 15. 3. byla otevřena zcela nová prodejna ROSSMANN v OC Cíl v Praze na Zahradním Městě, a pět prodejen bylo od počátku 2023 navíc zmodernizováno. Spolu se zvětšením čisté prodejní plochy přichází do zrekonstruovaných prodejen samoobslužné pokladny přinášející zrychlení a zefektivnění služeb. Na ty se nově mohou těšit zákazníci pražských prodejen v Jubileum House, OC Harfa a v ulici Jeruzalémská, dále v Kladně v ulici T.G. Masaryka a v Mělníku na nám. Karla IV. Od 22. 3. 2023 k nim přibude ještě Olomouc, ul. Opletalova.  
15. 2. 2023

Růst tržeb drogerie ROSSMANN přesáhl 20 %. Opět se tak stala nejrychleji rostoucí drogerií v ČR

Společnost ROSSMANN udržuje i nadále pozici nejrychleji rostoucí drogistické společnosti na českém trhu. V uplynulém roce její tržby vzrostly ve srovnání s rokem 2021 o více než pětinu a dosáhly rekordní výše 5,5 miliardy Kč, investice do celkového rozvoje přesáhly 200 milionů Kč. Pro ROSSMANN byla a je klíčová i spokojenost vlastních zaměstnanců, proto během roku 2022 společnost několikrát zrevidovala a navýšila jejich mzdy. Na prodejnách došlo k navýšení v průměru o téměř 16 %. V loňském roce společnost spustila e-shop v rámci ROSSMANN CLUBu a pokračovala v zavádění samoobslužných pokladen a dalších projektů zaměřených na zlepšování zákaznické zkušenosti. V tuto chvíli má ROSSMANN v České republice 166 prodejen, v roce 2022 bylo otevřeno 14 nových a 17 se dočkalo modernizace včetně rozšíření.  
7. 12. 2022

Stahujeme z prodeje - Genuss Plus Kids Mini preclíky 75 g

2. 12. 2022

ROSSMANN přichází s novou brandovou kampaní Pečujeme s láskou

Síť drogerií ROSSMANN dále rozvíjí svou strategii založenou na péči a navazuje na kampaň z roku 2020 novým brandovým spotem. Ten je tentokrát vyprávěn více z pohledu maminky. Spot, který v produkci Creative Embassy natočila režisérská dvojice Mugshots, běží od 2. prosince 2022 v několika verzích na kanálech televize Nova, online i na sociálních sítích. Celá kampaň je doplněna i o nové klíčové vizuály. Za kreativou stojí stejně jako v předchozích letech agentura DDB.
23. 11. 2022

Drogerie ROSSMANN spolu se svými zákazníky věnovala další milion korun potřebným

Třetí letošní vlna charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ drogerie ROSSMANN je za námi. V rámci ní mohli zákazníci v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB opět přidělit libovolný počet svých nevyčerpaných bodů jednomu ze tří příběhů a pomoci rozdělit další milion korun potřebným. Spolku Babybox k záchraně nechtěných dětských životů poputuje 340 646 Kč, do Nadace prof. Vejvodského pomáhající studentům s praktickou slepotou věnovat se hudbě a dalším činnostem 265 617 Kč a do Společnosti pro ranou péči a podpoře Sebíka a dalších dětí s handicapem 393 737 Kč.
16. 11. 2022

Nová prodejna ROSSMANN v secesních prostorách budí obdiv

O tom, že nakupování drogistického zboží může mít i další rozměr, se nově mohou přesvědčit obyvatelé Brna. Dnes se zde v rámci historické budovy brněnského hlavního nádraží otevírá nová prodejna drogerie ROSSMANN, která je situována v secesním sálu, velmi atypickém, památkově chráněném prostoru s výškou stropů kolem 9 m a ozdobnými štuky na stěnách i stropu. Příchozí tak čeká nejen ta nejlepší zákaznická zkušenost, která je drogerii ROSSMANN vlastní, ale zároveň i neopakovatelná atmosféra jedinečného propojení historického prostoru a moderní prodejny. Třešničkou na dortu je pak i do 20. 11. 2022 probíhající speciální akční nabídka možnosti nákupu s 20% slevou.  
26. 10. 2022

Drogerie ROSSMANN přerozdělí v rámci letošní třetí vlny charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ další 1 milion Kč potřebným

Drogerie ROSSMANN přichází koncem října s další vlnou svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který je součástí její dlouhodobé strategie. Zákazníci tak mohou od 26. 10. do 22. 11. 2022 v mobilní aplikaci věrnostního programu ROSSMANN CLUB hlasovat a přidělit libovolný počet svých nevyčerpaných bodů jednomu ze tří příběhů, který je osloví nejvíce a proměnit je tak v dobrý skutek. Ve spolupráci se spolkem Babybox lze přispět k záchraně nechtěných dětských životů, s Nadací prof. Vejvodského pomoci studentům s praktickou slepotou věnovat se hudbě a dalším činnostem či se Společností pro ranou péči podpořit Sebíka i další dětí s handicapem.
25. 10. 2022

ROSSMANN přináší nejlepší nabídky a nejširší drogistický sortiment stále většímu počtu zákazníků

Společnost ROSSMANN i nadále upevňuje svou pozici na českém trhu. Od července do října 2022 otevřela v České republice dalších 5 zcela nových prodejen drogerie ROSSMANN a 5 poboček prošlo modernizací. Nově tak mohou v drogerii ROSSMANN nakoupit například obyvatelé Otrokovic, Kolína, Hostivice, Brna – Štýřic i pražských Malešic. Vedle nákupu v kamenných prodejnách umožňuje drogerie ROSSMANN také možnost nakoupit online prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB.
22. 9. 2022

Drogerie ROSSMANN spustila pro členy ROSSMANN CLUBu nový věrnostní program se značkou Freixenet

Síť drogerií ROSSMANN slaví v letošním roce 50. výročí působení na evropském trhu. A protože je krásné slavit společně, připravila exkluzivně pro členy ROSSMANN CLUB speciální věrnostní program se značkou šumivých vín Freixenet. V rámci ní mohou věrní zákazníci za své nasbírané body v aplikaci ROSSMANN CLUB získat sekt nejznámějšího výrobce šumivých vín typu Cava ve Španělsku za pouhých 49,90 Kč. Akce začíná 14. 9. a trvá až do 6. 12. 2022, nebo do vyprodání zásob.