13. 7. 2020

ROSSMANN zavádí jako první v segmentu drogistů samoobslužné pokladny

Rychlé odbavení zákazníků na prodejně a vylepšení nákupního zážitku. To přináší nově zavedené samoobslužné pokladny, které spustila drogerie ROSSMANN od července 2020 na dvou vlajkových prodejnách v Praze. Zákazníci přitom mohou využít všechny výhody ROSSMANN CLUBu jako u běžných pokladen.
7. 7. 2020

ROSSMANN a Henkel opět vysadí stromy po celé ČR. Pomoci jim můžete i vy

Je to již 5 let, co se síť drogerií ROSSMANN spojila se společností Henkel ČR, aby společně podpořily výsadbu zeleně po celé České republice. Díky projektu Vraťte stromům korunu doposud vysadily již přes 1 300 stromů v okolí prodejen ROSSMANN. I do dalšího ročníku kampaně se mohou zapojit samotní zákazníci – jejich peníze za zakoupené výrobky Henkel a Schwarzkopf poputují na podporu neziskové organizace Sázíme stromy.
17. 6. 2020

ROSSMANN otevírá zbrusu novou prodejnu v Táboře

V Táboře se otevírá nová pobočka drogerie ROSSMANN. Prodejna nabízí především moderní nákupní prostory v duchu nejnovějších trendů. Zákazníci také ocení rozšířenou sortimentní nabídku, v níž mohou vybírat produkty např. v oblasti luxusní péče o pleť a vlasy či zdravé výživy. Navíc všechny produkty jsou uspořádány dle chytré sortimentní navigace, díky které nakoupíte efektivně a rychle. Až do neděle 21. června platí akční sleva 20 % na celý nákup.
5. 5. 2020

Drogerie ROSSMANN míří do designových prostor kancelářských budov Churchill

Centrum Prahy se dočkalo další nové pobočky drogerie ROSSMANN. Inovativní projekt designových kancelářských budov Churchill, který byl dokončen letos na jaře a nachází se poblíž Hlavního nádraží, otvírá kromě kanceláří rovněž obchodní pasáž. Právě ta se stala od 4. května novým působištěm drogerie ROSSMANN, kde si již tradičně mohou zákazníci až do 10. května přijít pro uvítací slevu 20 % na celý nákup.
21. 4. 2020

ROSSMANN startuje nový charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ

Síť drogerií ROSSMANN spouští vlastní nový charitativní projekt s názvem KDE SRDCE POMÁHÁ, díky němuž podá pomocnou ruku lidem v aktuální nelehké situaci. Zaměří se mimo jiné na seniory, lidi v nouzi či handicapované děti. ROSSMANN tak představuje zcela nový koncept společenské odpovědnosti a navazuje na charitativní kampaň Dejme úsměv dětem, ve které bylo od roku 2009 přerozděleno ohroženým dětem více než 57 milionů korun. První vlna hlasování probíhá od 15. dubna a bude trvat do 15. června 2020.
2. 4. 2020

Martin Škabrada je novým vedoucím property a expanze ve společnosti ROSSMANN

Síť drogerií ROSSMANN provozující v České republice v současnosti 140 prodejen s více než 900 zaměstnanci má od 1. dubna 2020 nového šéfa oddělení property a expanze. Stal se jím Martin Škabrada.
9. 3. 2020

ROSSMANN a L’ORÉAL spouští projekt zaměřený na recyklaci plastových obalů od kosmetiky a jejich další využití

Společnost LOréal Česká republika a síť drogerií ROSSMANN spouští od března do prosince 2020 společný projekt založený na sběru prázdných plastových obalů od kosmetických přípravků s názvem Druhý smysl obalům. Cílem je zrecyklovat co největší množství obalů a přeměnit je v druhotnou surovinu, která může posloužit pro výrobu dalších užitečných produktů. O recyklaci obalů se postará skupina Plastic Union.
26. 2. 2020

Užijte si rodinný piknik s dózami a termotaškami GUZZINI díky nové věrnostní kampani ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN připravila pro své zákazníky novou věrnostní kampaň s potravinovými dózami a termotaškami prémiové značky GUZZINI, které jsou praktické nejen do kanceláře, ale i na výlet s rodinou. Za nasbírané body je možné vybrat si kvalitní a 100% recyklovatelné dózy, nebo jednu ze čtyř snadno přenosných termotašek se slevou až 85 %. Tato jedinečná akce trvá od 26. února do 16. června 2020.
3. 1. 2020

Tržby koncernu ROSSMANN poprvé přesáhly 10 miliard euro