Menu
20. 9. 2023

Drogerie ROSSMANN otevírá novou prodejnu v srdci Prahy

Společnost ROSSMANN pokračuje v rozšiřování sítě svých prodejen. Oblíbený řetězec s drogistickým zbožím letos otevřel několik nových prodejen, například v Mladé Boleslavi nebo Moravské Třebové. Nejnovější prodejnu mohou zákazníci navštívit v samotném centru Prahy na Václavském náměstí, nedaleko stanice metra Muzeum. Ani v nově otevřené prodejně nebude chybět bohatá nabídka drogistického zboží, sezonních produktů nebo velice oblíbených privátních značek, jako ISANA, Ideenwelt, Babydream, enerBiO a Alterra. V prvních dnech otevření čeká na zákazníky speciální akce s 20% slevou z každého nákupu.  
18. 9. 2023

ROSSMANN díky kampani Vraťte stromům korunu přináší zeleň blíže lidem a jejim domovům

Drogerie ROSSMANN společně s neziskovou organizací Sázíme stromy a se společností Henkel Consumer Brands CZ/SK v rámci společného projektu Vraťte stromům korunu opět přispěla k rozvoji zeleně v České republice. V rámci letošního ročníku byly získány finanční prostředky k výsadbě 360 vzrostlých stromů. I tentokrát se jedná o zeleň typickou pro českou krajinu, zejména ovocné stromy, které budou vysázeny v různých lokalitách po celé republice. Projekt Vraťte stromům korunu se uskutečnil již po osmé a za tu dobu bylo vysázeno již více než 2 700 stromů, se kterými se lidé potkávají kolem polních cest, na dětských hřištích, u škol, v parcích, vznikají i nové meze a remízky.  
30. 8. 2023

ROSSMANN otevírá v České republice svou 169. prodejnu

Drogerie ROSSMANN nadále aktivně rozšiřuje svou síť prodejen o nové lokality a Moravská Třebová je další z nich. Nová pobočka drogerie ROSSMANN v ulici Svitavská otevře dveře svým zákazníkům poprvé ve středu 30. 8. 2023 v 9.00 hod.  Zákazníci v rámci prodejny najdou rozsáhlý sortiment drogistického zboží, sezónními produkty, stejně jako bohatou nabídkou velmi oblíbených privátních značek ROSSMANN, jako je například ISANA, Babydream, Ideenwelt /Svět nápadů/, enerBiO a Alterra. Třešničkou na dortu je pak do 3. 9. 2023 probíhající speciální akční nabídka možnosti nákupu s 20% slevou.  
23. 8. 2023

Drogerie ROSSMANN spolu se svými zákazníky rozdělila další milion korun potřebným

Druhá letošní vlna charitativní projektu KDE SRDCE POMÁHÁ drogerie ROSSMANN zná své výsledky a další milion korun putuje potřebným. Členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB v období od 26. 7. do 22. 8. 2023 ve své mobilní aplikaci hlasovali pro příběh, který je nejvíce zaujal a proměnili své nevyčerpané body z nákupů v dobrý skutek. Částka ve výši 307 690 Kč putuje k Verunce na pořízení automobilu, 405 476 Kč k Domíkovi na zajištění asistenčního psa a 286 834 Kč k Simoně na rehabilitace.  
22. 8. 2023

Jóga nabízí protažení celého těla a zklidnění mysli. Přinášíme několik jednoduchých tipů, díky kterým může začít každý!

Pohyb je důležitý. Jedná se o podstatný fakt, který ovšem mnoho lidí stále nebere v potaz. Má blahodárné účinky na naši psychiku, pohybový aparát a srdce. Jak ale s pohybem začít? Někdo upřednostňuje silové tréninky, jiný si nedokáže představit cvičení bez aerobní zátěže. Který sport si vybrat? Ideálním východiskem je jóga. Díky různým druhům si přijde na své opravdu každý. K posílení svalů jistě přispěje power jóga, ke zklidnění je vhodná forma restorativní a milovníci tepla si zase mohou dopřát bikram či hotjógu. Pokud nebudete mít zrovna náladu na lekci ve studiu, nevadí. Se základními postoji a asánami lze nyní začít kdekoliv, a to i z pohodlí svého domova. Přinášíme pár tipů, které vám k tomu zaručeně pomohou.  
3. 8. 2023

Stahujeme z prodeje

26. 7. 2023

Drogerie ROSSMANN spouští letošní druhou vlnu svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ

Drogerie ROSSMANN zahájila letošní druhou vlnu svého charitativního projektu KDE SRDCE POMÁHÁ, který je součástí dlouhodobé strategie společnosti ROSSMANN. Členové věrnostního programu ROSSMANN CLUB mohou od 26. 7. do 22. 8. 2023 ve své mobilní aplikaci hlasovat pro příběh, který je zaujal, a proměnit své nevyčerpané body z nákupů v dobrý skutek. Právě zákazníci tak rozhodnou, jak bude milion korun mezi předem vybrané příběhy rozdělen. Tentokrát drogerie ROSSMANN přispěje na pořízení automobilu pro Verunku, asistenčního psa pro Domíka a rehabilitace pro Simonu.  
12. 7. 2023

Drogerie ROSSMANN se díky novým prodejnám více přibližuje svým zákazníkům

Společnost ROSSMANN dále pokračuje v expanzi sítě svých prodejen. V letošním roce společnost ROSSMANN otevírá již třetí novou prodejnu, rekonstrukcí prošlo již 10 stávajících. Celkově zákazníci v České republice najdou téměř 170 poboček. Nejnovější z nich mohou navštívit od středy 12. července v pražském OC Šárka na Evropské třídě. Drogerie ROSSMANN tak nadále upevňuje svou pozici oblíbeného prodejce rozsáhlého drogistického sortimentu. V nově otevřené prodejně na zákazníky čeká bohatá nabídka privátních značek, jako je ISANA, Babydream, enerBiO či Alterra.  
24. 5. 2023

Síť drogerií ROSSMANN ve své nové kampani vsadila na jógu. Zákazníky motivuje k péči o tělo i mysl

Jóga je více než jen cvičení. Kromě vnější krásy umožňuje tato filozofie pečovat také o vnitřní pohodu člověka. I proto se právě jóga stala motivem nové kampaně sítě drogerií ROSSMANN, pro kterou je krásnější život dlouhodobým komunikačním tématem. ROSSMANN v rámci kampaně spouští speciální web cvitejogu.cz, ve své mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB pak zákazníkům nabídne videa s jógovými sestavami předcvičovanými zkušenou lektorkou. Nové kampani se přizpůsobil také věrnostní program, ve kterém lidé mohou sbírat virtuální body na stylové jógové pomůcky. A chybět nebude ani speciální akce se cvičením jógy při západu slunce v den letního slunovratu.