Menu
Pracovní příležitosti v ROSSMANN

Sestavte si
oslňující životopis

Jak na kvalitní životopis? Nechte se inspirovat radami odborníků a připravenými vzory efektních životopisů.

Zjistit víc

Tomáš Pimpara, Ředitel logistiky

V ROSSMANNu máme nejenom superhrdinky, ale i superhrdiny. Přečtěte si inspirativní příběh Tomáše, ředitele logistiky.

Číst dál

Za normální holky

Nikdo netušil, co se blíží. Jsme v tom ale všichni společně a je v našich silách něco dělat.
Situace, ve které se právě nacházíme, je pro všechny nová, a často velice složitá.
Naše pochopitelné strachy o zdraví se násobí se strachy o naši budoucnost, o finance, o práci. V této nelehké době není snadné se zorientovat, a hlavně najít vnitřní sílu vše ustát. Napadlo někoho ale, že bychom ji mohli také využít k našemu prospěchu?

Číst dál

Horečka marmeládových nocí

Říká se, že všechno krásné musí jednou skončit, aby mohlo začít něco nového, možná ještě krásnějšího. Ale já to takhle optimisticky před 6ti lety neviděla. Se svým přítelem jsem žila a vychovávala našeho tříletého syna, byla jsem v jiném stavu, stavěli jsme náš dům snů. Ovšem jako blesk z čistého nebe přišla zpráva, že se zamiloval do jiné ženy a já byla ze dne na den vyměněna za mladší a novější model.

Číst dál

5 tipů jak vypadat skvěle na pohovoru II.

Jak si nepokazit první dojem? Obecný recept na správné oblečení neexistuje, zejména v dnešní době, která má tendenci tradiční dress cody spíše opouštět.

Číst dál

Personalistka radí, jak se co nejlíp připravit na pohovor

Štěstí přeje připraveným – hlavně u pohovoru. Velká část uchazečů však přípravu podcení. Nezjistí si, s kým se scházejí, čím přesně se firma zabývá, jaké má tento byznys výhody a úskalí. Nepřemýšlí o pozici, na kterou se hlásí. Pokud tedy chcete uspět v lovu na tu nejlepší práci, držte se následujících tipů. Sepsala je personalistka Tereza Valášková.

Číst dál

#rossmannzenam

Sledujte nás na Instagramu a sdílejte pod hashtagem #rossmannzenam své pracovní zkušenosti a úspěchy, ke kterým vám tímto projektem pomáháme.