Menu

elmex

Zubní pasta Junior s fluoridem 6-12 let

75 ml
13.32 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:69.90 Kč
Popis

Ochrana před zubním kazem pro nově prořezávající se trvalé zuby. Proč nové trvalé zuby potřebují speciální ochranu? Vznik zubního kazu ovlivňuje příjem cukrů z potravin. Při tvorbě zubního kazu dochází ke ztrátě minerálů ze zubů. Zubní kaz nevznikne za noc, ale vyvíjí se delší dobu. V počáteční fázi je možné proces jeho tvorby zastavit a zvrátit. Když se začnou prořezávat stálé zuby, zubní sklovina dosud není zcela zpevněná, a proto je obzvlášť náchylná k zubnímu kazu. Jakým způsobem dokáže Elmex® Junior s aminfluoridem pomoci? Elmex® Junior s vysoce účinným aminfluoridem byl vyvinut speciálně pro ochranu před zubním kazem. Rychlým vytvořením ochranné vrstvy remineralizuje zuby a současně pomáhá zabraňovat ztrátě minerálů. Zubní lékaři doporučují zubní pastu s obsahem fluoridu, který odpovídá věku (1400 ppm). Taková zubní pasta pak zuby posiluje a chrání před zubním kazem. Chuť je příjemně jemná.

Vyrobeno zodpovědně*.

*pro více informací navštivte: www.elmex.com/responsibly-made. Zábava uvnitř: papírový obal opatrně rozbalte.

  • pro děti od 6 do 12 let
  • klinicky ověřeno
  • pro nově prořezávající se trvalé zuby
  • 0% barviv
  • s pečlivě vybranými složkami
Použití

Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého zubního nebo praktického lékaře. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu Elmex® Junior spolu s kartáčkem Elmex® Junior a nakonec ústní vodu Emex® Junior. Zeptejte se svého zubního lékaře!

Složení

Aqua, Hydrated silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Saccharin, Limonene, Obsahuje: olaflur (amínfluorid) (1400 ppm F¯)

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 04007965505904