Menu

Gillette

Náhradní holicí hlavice Venus Sensitive Deluxe Smooth

4 ks
144.75 Kč/ks
Popis

Břity dámských holicích strojků Gillette Venus jsou navrženy s ohledem na ženské tělo. Dámské holicí strojky Gillette Venus Deluxe Smooth Sensitive jsou ideální pro ochranu citlivé pokožky. Holicí hlavice mají 5 břitů, které zajišťují dlouhotrvající hladké oholení, a zvlhčující pásek SkinElixir uvolňující tu správnou dávku ochrany, kterou na pokožce samy ucítíte. Všechny náhradní holicí hlavice Gillette Venus lze používat se všemi rukojeťmi holicího strojku Gillette Venus (s výjimkou Gillette Simply Venus a Gillette Venus pro úpravu linie bikin).

NÁHRADNÍ HOLICÍ HLAVICE: 4 každá hlavice pro dámský holicí strojek Deluxe Smooth vydrží až 1 měsíc (při holení 2x týdně)
DLOUHOTRVAJÍCÍ HEBKOST: každá holicí hlavice má 5 břitů a zvlhčující pásek SkinElixir*, takže zaručuje extra hladké a dlouhotrvající oholení téměř bez podráždění (*pro snadný skluz po pokožce/**spotřebitelská studie v USA, únor 2018)
OCHRANA POKOŽKY: tyto holicí strojky mají zvlhčující pásek, který se aktivuje v kontaktu s vodou a 10x*** lépe zvlhčuje. Pokožku tak chrání před poškrábáním a pořezáním (***v porovnání s Venus Simply 3 Sensitive)
ŠETRNÁ ÚČINNOST: tyto holicí strojky mají břity s potahem podobným diamantu, které při každém tahu hebce kloužou po pokožce a zanechávají ji 100% hladkou. Holte se správně, ne více
Všechny náhradní holicí hlavice Gillette Venus lze používat se všemi rukojeťmi holicího strojku Gillette Venus (s výjimkou Gillette Simply Venus a Gillette Venus pro úpravu linie bikin)

Složení

Lubrastrip: PEG-115M, PEG-100, PEG-7M, Silica, Pentaerythrityltetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Glycol, Ribbon Of Moisture: PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityltetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, BHT, Glycol

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

Vyrobeno
Polsko
EAN 07702018352883