Přírodní barevné balzámy Kneipp podtrhnou vaši přirozenou krásu
Sdílet na FacebookuBarevný balzám 2v1 intenzivně zvláčňuje a hydratuje, poradí si i se suchými či rozpraskanými rty. Zároveň jim dodá krásnou barvu, vybrat si můžete růžovou, nude či červenou. Barva je na rtech skutečně vidět, ale zároveň působí velmi přirozeně.
100% přírodní složení s unikátní recepturou a postupným vstřebáváním zajistí dlouhodobý pečující efekt. Místa v kabelce není nikdy dost, proto vyměňte balzám a rtěnku za oblíbený barevný balzám Kneipp.
Přesvědčte se o síle přírody
Pokožka rtů je velmi tenká a náchylná k vysušování. Bez dostatečné hydratace se mohou začít objevovat nevzhledné šupinky a prasklinky. Vyvarujte se balzámům, které mnohdy obsahují množství chemických látek. Balzámy Kneipp jsou přírodní ze 100 % a plné pečujících složek. Přírodní kosmetika již dokázala, že umí svými účinky překonat konvenční kosmetiku, navíc bez zdravotních rizik a s podstatně menším negativním dopadem na životní prostředí. Ve složení barevných balzámů Kneipp narazíte na intenzivně hydratační bambucké máslo, avokádový olej a přírodní rostlinné vosky. I barevné pigmenty balzámů pochází z přírody, nejde o žádná chemická barviva. Využívají se výtažky z ředkviček a oxidy železa.
Nové ekologické obaly
Ekologie patří mezi důležité hodnoty společnosti Kneipp, výběru udržitelných obalových materiálů proto věnují velkou péči. Tuba pro barevné balzámy na rty se vyrábí z korku. Korek se získává z kůry dubů korkových, kterou lze sklízet opakovaně a bez pokácení stromu. Lesy dubů korkových jsou odolné proti suchu a vytváří ideální životní prostředí pro mnoho druhů živočichů.
Obal přírodních barevných balzámů Kneipp získal prestižní cenu Red dot design. Víčko na první pohled působí jako plastové, ale je vyrobeno z celulózy, minerálních přísad a kukuřičného škrobu. Jde o materiál, který se při kompostování zcela rozloží.
Do papírových obalů balzámů se využívají vlákna Silphie (Silphium perfoliatum). Tato žlutě kvetoucí rostlina rychle roste, pomáhá chránit půdu před erozí, zlepšuje úrodnost a je oblíbená u včel i dalšího hmyzu.
Na rozdíl od dřevního vlákna, které se do Evropy dováží obvykle z Jižní Ameriky, Silphie se pěstuje a zpracovává lokálně. Ani lísteček nepřijde nazmar – využívá se v bioplynových stanicích a pro výrobu papíru. Papír lze po využití recyklovat a fermentační zbytky z bioplynových stanic se dají použít jako hnojivo.