Menu

Teekanne

Teekanne Krk hltan

20 g
24.95 Kč/10 g
Popis

TEEKANNE KRK HLTAN bylinná směs vhodná ke zklidnění krku a hltanu, vychází z tradičních bylin jejichž účinky jsou již po staletí dobře známy. Fenykl obecný zklidňuje ústa, krk a hlasivky a podporuje imunitu. Šalvěj lékařská je zklidňující pro krk a hltan, a ulevuje při svědění v krku. Tymián obecný přispívá ke zklidnění krku, hltanu a hlasivek. Zázvor napomáhá zachovat zdraví dýchacích cest. Buďte připravení na podzimní plískanice. Bylinné funkční čaje od Teekanne vycházejí z tradičních bylin a jejich účinky jsou již po staletí dobře známy.

Příjemná aromatická chuť bylin je to, co dělá z čajů Teekanne, ideálního společníka již více než 120 let. Základ našich čajů tvoří mnoho přírodních složek - různé druhy ovoce, bylin a samozřejmě čajové lístky. Všechno jsou to rostliny, o nichž se již po staletí tvrdí, že mají blahodárné účinky pro lidský organismus. Všechny čaje TEEKANNE podporují zdravé stravování a psychickou pohodu, rozmanitě pokrývají každodenní požadavky na pitný režim a zároveň neobsahují cukr a nemají v podstatě žádné kalorie. Nejvyšší kvalita produktu je naším závazkem, proto pečlivě kontrolujeme každou surovinu a každou směs. V našich laboratořích provádíme komplexní analýzy, abychom zaručili obsah pozitivních složek, a zároveň zajišťujeme plnění všech zákonných limitů a norem.

 

Použití

Návod na přípravu: 1 sáček zalijte vroucí vodou (cca 150 ml) a nechte asi 8-10 minut vyluhovat. Dávkování: Dospělý 3 šálky denně.

Složení

Fenykl obecný semeno (40%), Šalvěj lékařská listy (20%), Máta peprná listy, Jablko plod, Zázvor kořen (5%), Lékořice lysá kořen, Tymián obecný list, nať, květ (5%)

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty ve 100 ml uvařeného nálevu*:
Energetická hodnota 4 kJ / 1 kcal
Tuky celkem 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy celkem 0,2 g
Z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g
100 g čaje v průměru obsahuje:  
Fenykl obecný: 40 g
Šalvěj lékařská: 20 g
Tymián obecný: 5 g
Zázvor: 5 g

* za předpokladu, že čajový sáček je zalit 200 ml horké vody

Skladování

Uchovejte v suchu. Minimální trvanlivost do konce: Viz zadní strana obalu.

Upozornění

Upozornění: Obsahuje lékořici: osoby trpící vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné konzumaci. Dlouhodobé užití konzultujte s lékařem. Upozornění: Chraňte před světlem a vlhkostí. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Výrobce

TEEKANNE, s.r.o.
K Hájům 2606/2b, 155 00 Praha 5 CZ

Vyrobeno
Austria
EAN 09001475009773