Menu

Babydream

Silikonový dudlík tenký, bez kroužku, různé druhy

2 ks
34.95 Kč/ks
Popis

V praktickém sterilizačním boxu.

  • Extra ploché: Zatímco u běžných dudlíků je dřík dudlíku silný 8 mm, náš dudlík je navržen jako mimořádně plochý, jen 5 mm, minimalizuje tak tlak na čelist a zuby.
  • Více prostoru pro jazyk: Díky dodatečnému prohloubení má jazyk více prostoru. Jazyk tak již nemusí tlačit na dudlík a může se volněji pohybovat.
  • Anatomicky přizpůsobený: Čelist dítěte roste výrazně méně v poměru k tělesné velikosti. V řadě Slimline jsme zachovali malou velikost savičky a optimalizovali ji tak, aby se přizpůsobila patru. Neobsahuje bisfenol-A v souladu s předpisy EU.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Upozornění

Před prvním použitím dudlíku jej prosím vyvařte 5 minut ve vodě. Při nesprávném stavu vody, výkonu nebo době sterilizace může dojít k věcným škodám.
Z hygienických důvodů vytlačte zbylou vodu z dudlíku. Před každým použitím dudlík důkladně očistěte pod tekoucí teplou vodou.
Při prvním náznaku poškození nebo vady jej okamžitě vyhoďte. Z hygienických a bezpečnostních důvodů dudlík vyměňte po jednom až dvou měsících používání.
 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

EAN 04305615637426