Menu

Rýžová alternativa smetany na vaření

Alpro
250 ml
17.96 Kč/100 ml
Popis

100 % rostlinná alternativa smetany je univerzální a snadno zařaditelná do každodenního vaření. Alpro rýžová alternativa ke smetaně na vaření, tolik bohatá na chuť, je ideální pro přípravu všech pokrmů. Vyzkoušejte například do polévek, omáček, těstovinových pokrmů nebo gratinovaných brambor. Výhody Alpro rýžové alternativy smetany na vaření: - Přirozeně bez laktózy - 100% rostlinné - Vegetariánské Hlavní surovinou je rýže. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná. Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu! Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe. Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

Vlastnosti
VEGAN VEGAN
Složení

Pitná voda, Slunečnicový olej, Rýže (6,6 %), Emulgátor (lecitiny (slunečnicové)), Stabilizátory (karagenan, guma guar, xanthan), Mořská sůl.

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100 g
Lactose 0,0 g
Sacharidy 5,4 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g
Tuky 7,9 g
Vláknina 0,0 g
Bílkoviny 0,5 g
Sůl 0,11 g
Sacharidy, z toho cukry 0,0 g
Energetická hodnota 394,0 kJ / 95,0 kcal
Skladování

Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu. Uchovávejte do max. 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7 °C) a spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4-Chodov Česká republika

Vyrobeno
Belgie
EAN 05411188120988