O projektu 2012

Vážení a laskaví zákazníci,

děkujeme Vám všem, kteří jste se zapojili se svým nákupem do 4. ročníku charitativní kampaně na pomoc ohroženým dětem s popáleninami. Kampaň s názvem "Dětský úsměv 2012" skončila s výtěžkem 3.891.422 Kč!

Děkujeme Váš ROSSMANN

Informace o projektu:

Společná pomoc ohroženým dětem se již počtvrté stala hlavním tématem a posláním úspěšné charitativní kampaně „Dětský úsměv“. Síť drogerií a parfumerií ROSSMANN zahájila tuto kampaň v roce 2009 u příležitosti oslav 15. výročí svého působení na českém trhu. V prvních třech letech předala prostřednictvím kampaně ve prospěch znevýhodněných dětí finanční částku přesahující 21 milionů korun. Ve spolupráci s Nadací Naše dítě pokračuje i při organizování čtvrtého ročníku ve snaze pomoci dětem s popáleninami.

image_651_DETAIL

Zapojte se i Vy a darujte dětem úsměv. Nakupujte v týdnu od 17. do 23. září 2012 běžnou drogerii označenou logem úsměvu v prodejnách ROSSMANN. Ve všech 111 prodejnách drogerie a parfumerie ROSSMANN po celé České republice na Vás v tomto charitativním týdnu čeká 229 produktů se speciálním logem.

Těšíme se na vás v našich prodejnách.

Děkujeme, že pomáháte
Váš ROSSMANN


Zprávy pro média

Tiskova zprava_Vinohradska nemocnice.pdf
TZ - Detsky akutni prijem Kliniky popáleninové mediciny prosel rekonstrukci_23_01_2014.pdf