ISANA

Set péče o pleť ISANA Q10

1 ks
Popis

Vyzkoušejte náš set péče o pleť ISANA s komplexem Beauty-Glow-Complex a Q10. Tento inovativní Beauty-Glow-Complex pokrývá vaši pokožku jako ochranný film, podporuje restrukturalizaci pokožky, zlepšuje její vláčnost a dodává zářivý vzhled. Osvědčená redukce hloubkových vrásek. Vhodné pro velmi náročnou pleť.

Balení obsahuje:

 • Denní krém SPF 30
  Zpevňující péče s makadamovým olejem a vitaminem E, doporučený věk 45+, zlepšuje mikro reliéf pleti, zjemňuje vrásky a účinně chrání pleť před volnými radikály. Makadamový a sójový olej společně s pro-vitamínem B5 vyrovnávají přirozený hydro lipidový povlak pleti. 100% Q10 působí jako zdroj energie pro buňky a může tak podporovat jejich regeneraci. SPF 30 a vitamín E chrání pokožku před vlivy z vnějšího prostředí souvisejícími s UV zářením.
   
 • ISANA Q10 noční krém proti vráskám
  Zpevňující péče s makadamovým olejem, doporučený věk 45+, zlepšuje mikro reliéf pleti, účinně chrání pleť před volnými radikály antioxidační silou. Olej z makadamových ořechů vyrovnává přírodní hydrolipidový plášť. Komplex cenných přírodních lipidů podporuje regeneraci pokožky v noci.
   
 • ISANA Q10 oční krém na oční okolí
  Zpevňující péče s makadamovým olejem, doporučený věk 45+, zlepšuje mikro reliéf pleti, účinně ji chrání před volnými radikály antioxidační silou. Určeno pro hladší okolí. Pro mladistvější a svěžejší vzhled.
EAN 4305615481708