Menu

Lak na vlasy Volume Lift

Syoss
300 ml
49.67 Kč/100 ml
Popis

Syoss Volume Lift s technologií nazdvednutí od kořínků a kolagenem pro 100% nadýchaný, dlouhotrvající objem bez zatížení. Lak na vlasy Volume Lift poskytuje 48hodinovou nezatěžující fixaci s extra silným účinkem a dodává vlasům 100% vzdušný objem. Snadno se vyčesává, nelepí a nezanechává žádné zbytky. Také pomáhá chránit vlasy před vlhkostí a UV zářením.

Značka SYOSS usiluje o profesionální kvalitu produktů, které při každém použití poskytnou skvělé výsledky. Receptury vyvinuté a testované kadeřníky pomáhají poskytnout vašim vlasům styling jako ze salonu.

POUŽITÍ Nanášejte na suché vlasy po menších dávkách. Pokud se ventil ucpe, opláchněte jej teplou vodou. Pro dokončení účesu nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm. Pro úpravu jednotlivých pramenů lak nanášejte směrem od kořínků po konečky a vlasy tvarujte dle potřeby.

  • Nezatěžující extra silná fixace a objemné účesy až na 48 hodin
  • 100% vzdušný objem
  • Působí proti zplihnutí vlasů a dodává jim hustotu a sílu už od kořínků
  • Snadno se vyčesává, nelepí a nezanechává žádné zbytky
  • Pomáhá chránit vlasy před vlhkostí a UV zářením
Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Dimethyl ether, Alcohol denat., Aqua, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Parfum, Panthenol, AMPD-isostearoyl hydrolyzed collagen, Linalool, Limonene, Benzyl alcohol, Citronellol, Geraniol

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdrojů zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí.

Výrobce

Schwarzkopf & Henkel
Düsseldorf Germany

Vyrobeno
Německo
EAN 09000100590242