Menu

Taft

Lak na vlasy Power Cashmere pro suché a poškozené vlasy

300 ml
Popis

Taft Power lak na vlasy dodává vlasům kašmírovou poddajnost. KAŠMÍROVÁ PODDAJNOST - Receptura přípravků Taft Power Cashmere dodává vlasům jemný dotek kamíšmíru - speciálně pro suché a poškozené vlasy. POUŽITÍ Aplikujte rovnoměrně krátkými střiky na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro objem: Nastříkejte přímo ke kořínkům. DOPORUČENÍ Pro optimální stylingový výsledek vyzkoušejte také Taft Power Cashmere pěnové tužidlo.

Od představení prvního laku na vlasy na světě uběhlo již více než 60 let a Taft se stal značkou, která Vám pomáhá s dosažením trendových účesů. Poskytuje fantastický objem, ohromující lesk, oslňující barvu a famózní perfektní fixaci ve všech podmínkách. Každý Taft produkt je vytvořen pro individuální potřeby spotřebitele.

TECHNOLOGIE Receptura Taft Power Cashmere dodává kašmírovou poddajnost - speciálně pro suché a poškozené vlasy. Vyrobeno v Německu. KOVY lze recyklovat do nekonečna.

  • Kašmírová poddajnost
  • Pro suché a poškozené vlasy
  • Stupenň fixace 5: až 24h fixace bez slepení
  • Pomáhá chránit vlasy před vysušovaním
  • Pomáhá chránit účes před vlhkostí a větrem
  • Nezanechává zbytky, nezatěžuje vlasy
  • Snadno se vyčesává
  • Veganská receptura
  • Velké balení
Použití

Aplikujte ze vzdálenosti 30 cm.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Dimethyl ether, Alcohol denat. (37,2% oб.), Aqua (water, eau), Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Isopropyl myristate, Vinyl caprolactam/VP/dimethylaminoethyl methacrylate copolymer, Triethyl citrate, Parfum (fragrance), Panthenol, Benzoic acid, Linalool, Coumarin, Benzyl alcohol

Upozornění

Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Aplikujte krátkými střiky. Nestříkejte do očí. Záměrně nevdechujte.

Výrobce

Schwarzkopf & Henkel
Düsseldorf Germany

Vyrobeno
Německo
EAN 09000100999861