Menu

Brit

Krmivo pro morčata Animals Guinea Pig Complete

300 g
29.30 Kč/100 g
Popis

Superprémiové kompletní krmivo pro morčata Brit Animals Guinea Pig nabízí vše, co vaše morče potřebuje pro zdravý a kvalitní život. Do receptury jsme navíc přidali ostropestřec mariánský pro podporu zdravého trávení a metabolismu. CZ 800175-03

Brit Animal GUINEA PIG je superprémiové kompletní krmivo pro morčata s přidaným vitamínem C. Obsahuje ostropestřec mariánský (Silybum marianum) pro podporu zdravého trávení a metabolismu.

Druh krmiva
kompletní krmivo

Použití

Denní nutriční potřeby vašeho morčete se mohou lišit podle jeho velikosti, věku, výkonu a prostředí. Až budete zvířátku podávat krmivo Brit poprvé, smíchejte je s předchozím krmivem a postupně zvyšujte podíl krmiva Brit. Krmte morče podle jeho chuti k jídlu, ale dbejte na udržování jeho optimální hmotnosti. Podávejte morčeti vždy dostatek čerstvé vody k pití. Nemělo by chybět čerstvé seno.

Složení

vojtěška, byliny (kopřiva, pampeliška, jitrocel), kukuřice, sušená jablka, pšenice, mrkev, šípky, lněné semínko, pivovarské kvasnice, spirulina, extrakt z papriky, mannanoligosacharidy (75 mg/kg), fruktooligosacharidy (50 mg/kg), ostropestřec mariánský (50 mg/kg), extrakt z juky schidigera (45 mg/kg).

Výrobce

VAFO PRAHA, s.r.o.
K Brůdku 94; 252 19 Chrášťany

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08595602504794