MILÍ ZÁKAZNÍCI,

naše dveře jsou pro vás stále otevřené.

Dodržujeme maximální hygienická opatření pro Váš bezpečný nákup. Všichni naši zaměstnanci pracují na 110%, aby pro vás zajistili dostatek zboží a nabídli takové služby, na které jste zvyklí. Prodejny ROSSMANN jsou pravidelně zaváženy. Jsme v denním kontaktu s našimi dodavateli i logistickými partnery. Pokud něco právě v regále nenajdete, bude to jistě brzo doplněno. Prosíme vás o maximální pochopení a trpělivost v tomto mimořádném období. Je důležité vytrvat, držet spolu a vzájemně se podporovat - jen tak můžeme vše zvládnout a vrátit se brzy do „normálu“.

Děkujeme.

Váš ROSSMANN

AKTUÁLNÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KORONAVIRU

OTEVŘENO

Naše prodejny jsou pro vás stále otevřené.
Aktuální otevírací dobu všech prodejen naleznete ZDE.

Pro zákazníky je k dispozici dezinfekce.

V našich prodejnách neplatí žádné omezení pro zákazníky z hlediska věku. Všichni jsou vítáni kdykoliv. Našim seniorům dáme rádi přednost u pokladen. 

Mějte vždy na veřejnosti zakryté dýchací cesty. Chraňte sebe i ostatní. Snažte se dodržovat doporučený odstup (min. 2 metry) od ostatních zákazníků i našeho personálu.

Vybírejte spíše očima - snažte se nedotýkat produktů, které nechcete skutečně zakoupit.

Z hygienických důvodů byly na prodejnách odstraněny testery. U produktů, kde jsou testery součástí reklamního vystavení a nelze je bohužel odstranit, nedoporučujeme jejich používání.

Při svých nákupech plaťte bezhotovostně - eliminujte kontakt s mincemi a bankovkami.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na naši bezplatnou infolinku - tel. č. 800 767 626, nebo písemně na info@rossmann.cz,
která je nyní k dispozici každý den od 08:00 do 18:00 hod. (včetně víkendu).

PŘEČTĚTE SI TAKÉ