Menu

Intimní masážní gel Aloe Vera

Durex
200 ml
164.50 Kč/100 ml
Popis

Nekonečná předehra Durex Masážní gel se zklidňujícím složením s aloe vera. Je vhodný k masáži celého těla i k masáži intimních partií. Gel je založen na vodním základě a snadno se smývá. Bez přidaných vonných látek. Dobrý pro tebe i pro planetu.

Certifikováno SGS Belgium NV, CE 1639 podle směrnice 93/42/EEC pro zmírnění symptomů vaginální suchosti. Nemedicínské použití nebylo hodnoceno.

Složení

Aqua, Propylene glycol, Hydroxyethylcellulose, Benzoic acid, Aloe barbadensis leaf juice, Sodium saccharin, Sodium hydroxide

Skladování

Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění

Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Gel nemá antikoncepční účinky a neobsahuje spermicid. Gel může zpomalit spermie. Zabraňte styku s očima, poraněnou nebo podrážděnou kůží. Pokud u vás dojde k podráždění, přestaňte tento intimní gel používat. Konzultujte použití gelu s lékařem, pokud podráždění přetrvá, pokud pociťujete přetrvávající vaginální suchost nebo pokud jste vy nebo vaše partnerka těhotná, nebo zrovna kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí. I když je konzumace neškodná, nejedná se o potravinu. Nepoužívejte s polyurethanovými kondomy.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited
Dansom Lane, Hull HU8 7DS East Yorkshire UK

EAN 05997321773612