Menu

ISANA

Gel na holení Sweet as Peach

200 ml
19.95 Kč/100 ml
Popis

Nechte se okouzlit osvěžující vůní sladkých broskví. Pečující komplex mandlového oleje, vitaminu E, extraktu z broskví a hydratačních složek, jako je aloe vera, dodává pokožce potřebnou hladkost a pružnost a hýčká ji při holení. Citlivé pokožce nohou, podpaží a oblasti bikin dodává cenné účinné látky - pro neodolatelný pocit hedvábně hladké pokožky.

Toto složení je 100% bez mikroplastů.

Použití

Pokožku navlhčete a naneste malé množství gelu na špičky prstů nebo přímo na pokožku a rovnoměrně roztírejte, dokud se nevytvoří hustá krémová pěna. Po oholení pokožku důkladně opláchnete.

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

INGREDIENTS: AQUA, PALMITIC ACID, TRIETHANOLAMINE, OLETH-20, ISOPENTANE, SORBITOL, LAURETH-23, ISOBUTANE, COCAMIDE MIPA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PARFUM, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ISOPROPYL PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, PHENOXYETHANOL.

Upozornění

VAROVÁNÍ: Nádoba je pod tlakem: při zahrávání se muže roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Používejte pouze v souladu s účelem použití. Do odpadu vhazujte pouze zcela vyprázdněný obal. Uchovávejte mimo dosah dětí. 
5% hmotnosti náplně je hořlavých.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04068134025005