Menu

Sunozon

Dětský sprej na opalování anti-sand SPF30

200 ml
59.50 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:119.00 Kč
Popis

SPF 30 = vysoká ochrana pro citlivou dětskou pokožku citlivou na slunce. Čirý, nemastný sprej, rychle se vstřebává bez vonných látek, spolehlivá ochrana i po intenzivním kontaktu s pískem.

Vyvážený filtrační systém UVA / UVB nabízí okamžitou a spolehlivou ochranu před spálením. Speciální složení si zachovává svoji ochranu před sluncem i po dlouhé hře v písku. Sluneční sprej poskytuje pokožce vysoce kvalitní pečující látky, takže je chráněna a zůstává jemná a pružná.

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
Hořlavé látky Hořlavé látky
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Butane, Alcohol Denat., Dimethyl Ether, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Aqua, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanol

Upozornění

Důležité pokyny
Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Chraňte kojence a batolata před přímým slunečním zářením a používejte sluneční ochranu s vysokým slunečním faktorem (SPF vyšší než 25) a ochranný oděv. Dokonce ani opalovací krémy s vysokou úrovní sluneční ochrany neposkytují úplnou ochranu proti UV záření. I přes použití opalovacího krému nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Každé spálení sluncem způsobuje trvalé poškození kůže a je třeba se mu vyhnout. Nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko. Nechte opalovací krém úplně vsáknout. Vyvarujte se kontaktu s textiliemi - jsou možné trvalé skvrny. Vyhněte se kontaktu s očima

Bezpečnostní pokyny: Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí může prasknout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte a nespalujte ani po použití. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C. Držte mimo dosah dětí. Vyvarujte se vdechování aerosolu. Bez adekvátního větrání je možná tvorba výbušných směsí. Používejte pouze v souladu s určeným účelem. Prázdné plechovky vyhazujte pouze do sběrného koše.

Výrobce

Distributor pro ČR:
ROSSMANN, spol. s r.o.,
Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4
 

EAN 04047196053775