Menu

Borotalco

Deodorant sprej pro ženy Invisible

150 ml
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 79.90 Kč
53.27 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

Borotalco Invisible je řada deodorantů určených k redukci zápachu a skvrn na oblečení. Účinný na bílé a žluté skvrny, dokonce i na jemné oděvy, jako je hedvábí. Díky síle technologie Microtalc, která absorbuje pot, poskytuje extra suchý efekt.

0 % alkoholu. Dermatologicky testováno.

Použití

Před použitím dobře protřepejte. Nastříkejte do podpaží ze vzdálenosti přibližně 15 cm. Po aplikaci nechte krátce zaschnout.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
NEJ! NEJ!
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum chlorohydrate, C12-15 alkyl benzoate, PPG-15 stearyl ether, Parfum, VP/hexadecene copolymer, Talc, Stearalkonium bentonite, Propylene carbonate, Tocopheryl acetate, Tetrasodium glutamate diacetate, Aqua, Benzyl salicylate, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene

Upozornění

NEBEZPEČÍ
Deodorant sprej. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Přestaňte používat, pokud se objeví vyrážka nebo podráždění. Zabraňte přímému vdechnutí. Nestříkejte v blízkosti očí. Dbejte na to, aby byla tryska dobře nasměrována na osobu, používejte na dobře větraných místech. Nepoužívejte v rozporu s pokyny.

Výrobce

Bolton Czechia, spol. s r.o.
Štětkova 1638/18 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Itálie
EAN 08002410041866