Nej header

Produkty s cenou označenou logem „NEJ! cena“ jsou produkty, jejichž cena uvedená v našem aktuálním letáku je nižší nebo stejná v porovnání s nejnižší cenou deklarovanou v letácích vybraných konkurenčních obchodních řetězců ke dni uzávěrky našeho letáku. Případnou změnu cen u sledovaných konkurenčních řetězců po dni uzávěrky našeho letáku již nelze zohlednit, nabídka „NEJ! cena“ tak negarantuje nejnižší cenu na trhu po dobu platnosti letáku, ale vyjadřuje informaci o výsledku porovnání podle uvedené metodiky. 

VYBRALI JSME PRO VÁS

NEJ!
Řasenka Lash Sensational Sky Tubes
Řasenka Lash Sensational Sky Tubes
Maybelline, 1 ks
ROSSMANN CLUB cena 249 Kč
369 Kč/ks
Popis produktu
Dosáhněte efektu dokonale prodloužených a oddělených řas s inovativní tubingovou řasenkou Lash Sensational Sky Tubes. Speciální technologie flexibilních tubiček obalí každou řasu, prodlouží...
NEJ!
Šampon Hyaluron Plump
Šampon Hyaluron Plump
Elseve, 1 l
249 Kč
24.90 Kč/100 ml
Popis produktu
Vlasy jako bez života? To je známka dehydratovaných vlasů. Hydratační šampon Elseve Hyaluron Plump okamžitě pokryje vlasové kutikuly a hydratuje vlasy až po dobu 72 hodin**, pro lesklejší,...
NEJ!
Ústní voda Total Care Teeth Protection
Ústní voda Total Care Teeth Protection
Listerine, 1000 ml
ROSSMANN CLUB cena 119 Kč
19.90 Kč/100 ml
Popis produktu
VYBERTE SI INTENZITU přesně podle sebe - EXTRA JEMNOU, JEMNOU nebo INTENZIVNÍ! Objevte svůj ideální LISTERINE® TOTAL CARE. Ústní voda LISTERINE® TOTAL CARE INTENSE při používání dvakrát...
NEJ!
Prací gel Color
Prací gel Color
Ariel, 100 pd
399 Kč
3.99 Kč/pd
Popis produktu
Ariel, značka doporučovaná výrobci praček Whirlpool, Beko, Candy a Electrolux, představuje tekutý prací prostředek Ariel Na Barevné Prádlo. Poskytuje účinné odstraňování skvrn i v krátkém...
NEJ!
Kapsle na praní Color Fresh
Kapsle na praní Color Fresh
Ariel, 70 pd
399 Kč
5.70 Kč/pd
Popis produktu
Ariel představuje kapsle na praní Allin1 PODS Pro Barevné prádlo, které účinně odstraňují skvrny pro dokonalé výsledky a jsou skvělé i při praní na 30 °C a krátkých cyklech. Perte na nižší...
NEJ!
Prací prášek Alpine Color Fast Dissolving 85 pd
Prací prášek Alpine Color Fast Dissolving 85 pd
Ariel, 85 pd
399 Kč
4.69 Kč/pd
Popis produktu
Ariel prací prášek Alpine Color Fast Dissolving přináší účinné odstranění odolných skvrn a zápachu i při praní na 30 °C a krátkých cyklech. Je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon i při...
NEJ!
Korektor Instant Anti-Age Eraser 01 Light
Korektor Instant Anti-Age Eraser 01 Light
Maybelline, 6.8 ml
139 Kč
204.41 Kč/10 ml
Popis produktu
Získejte okamžitě svěží a zářivý vzhled. Tekutý korektor Maybelline Age Rewind účinně zakrývá kruhy pod očima a viditelně rozjasňuje oční okolí.
NEJ!
Sprchový gel pro muže 3v1 After Sport
Sprchový gel pro muže 3v1 After Sport
adidas, 250 ml
39.90 Kč
15.96 Kč/100 ml
Popis produktu
Sprchový gel adidas After Sport je obohacený o proteiny, které napomáhají pokožce navrátit přirozenu hydrataci.
NEJ!
Sprchový gel Active Skin & Mind Skin Detox
Sprchový gel Active Skin & Mind Skin Detox
adidas, 250 ml
39.90 Kč
15.96 Kč/100 ml
Popis produktu
Sprchový gel adidas Adipure zajišťuje přirozený výkon bez kompromisů. Složení sprchového gelu bez mýdlových složek a barviv, obohacené o hydratační Cotton TechTM komplex, zanechá pokožku...
NEJ!
Sprchový gel  Active Skin & Mind Energy Kick
Sprchový gel Active Skin & Mind Energy Kick
adidas, 250 ml
39.90 Kč
15.96 Kč/100 ml
Popis produktu
Energy kick sprchový gel s energizující vůní pomerančového éterického oleje a glycero-hyaluronovým komplexem pro rychlou obnovu hydratace pokožky po sprchování.
NEJ!
Sprchový gel pro muže 3v1 Pure Game
Sprchový gel pro muže 3v1 Pure Game
adidas, 250 ml
39.90 Kč
15.96 Kč/100 ml
Popis produktu
Sprchový gel adidas PURE GAME je inspirován přírodou. Je vytvořený pro sebevědomého muže, který žije život naplno, ať už na hřišti, nebo mimo ně.
NEJ!
Zubní pasta s fluoridem Extra Whitening
Zubní pasta s fluoridem Extra Whitening
Sensodyne, 75 ml
79.90 Kč
10.65 Kč/10 ml
Popis produktu
Sensodyne Extra Whitening je zubní pasta na každodenní použití s obsahem fluoridu, která poskytuje všechny výhody běžné zubní pasty. 24/7 ochrana citlivých zubů + silnější zuby & zdravé...
NEJ!
Tuhý WC blok Power Aktiv Ocean  3 x 50 g
Tuhý WC blok Power Aktiv Ocean 3 x 50 g
Bref, 150 g
69.90 Kč
46.60 Kč/100 g
Popis produktu
Bref Power Aktiv nejenže čistí vaši toaletu při každém spláchnutí, ale také poskytuje nepřetržitou svěžest a ochranu proti nečistotám, která trvá i mezi spláchnutími. Bref Power Aktiv WC...
NEJ!
Tuhý WC blok Power Aktiv Lemon  3 x 50 g
Tuhý WC blok Power Aktiv Lemon 3 x 50 g
Bref, 150 g
69.90 Kč
46.60 Kč/100 g
Popis produktu
Bref Power Aktiv nejenže čistí vaši toaletu při každém spláchnutí, ale také poskytuje nepřetržitou svěžest a ochranu proti nečistotám, která trvá i mezi spláchnutími. №1* *dle podílu na trhu...
NEJ!
Prostředek na mytí nádobí Lemon fresh
Prostředek na mytí nádobí Lemon fresh
Jar, 660 ml
79.90 Kč
12.11 Kč/100 ml
Popis produktu
Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Platinum Plus Lemon & Lime má koncentrované složení určené k účinnému odstranění mastnoty z nádobí. Poradí si i s mastnými hrnci a pánvemi a pomáhá...
NEJ!
Prostředek na mytí nádobí Platinum Plus Malina
Prostředek na mytí nádobí Platinum Plus Malina
Jar, 660 ml
79.90 Kč
12.11 Kč/100 ml
Popis produktu
Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Platinum Plus Raspberry má koncentrované složení určené k účinnému odstranění mastnoty z nádobí. Poradí si i s mastnými hrnci a pánvemi a pomáhá...
NEJ!
Prostředek na mytí nádobí Fresh mint
Prostředek na mytí nádobí Fresh mint
Jar, 660 ml
79.90 Kč
12.11 Kč/100 ml
Popis produktu
Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Platinum Plus Fresh Mint má koncentrované složení určené k účinnému odstranění mastnoty z nádobí. Poradí si i s mastnými hrnci a pánvemi a pomáhá...
NEJ!
Tablety do myčky Quantum Lemon 140 ks
Tablety do myčky Quantum Lemon 140 ks
Finish, 140 ks
499 Kč
3.56 Kč/ks
Popis produktu
Kapsle do myčky Finish Powerball Quantum Lemon zajišťují silné čištění a zářivý lesk nádobí hned při prvním mytí. Díky rychle rozpustné 3komorové technologii si poradí i s odolnou mastnotou...