NOVINKY

9.9.2026 - 6.10.2026

NOVINKY

Hydratační maska na rty Smushy SOS 07 Red-y 2 Chill
Hydratační maska na rty Smushy SOS 07 Red-y 2 Chill
NYX Professional Makeup, 1 ks
299 Kč
299 Kč/ks
Popis produktu
Hydratační maska na rty NYX Professional Makeup Smushy SOS v odstínu 07 Red-y 2 Chill poskytuje dlouhodobou hydrataci a pomáhá pečovat o suché rty. Složení s kyselinou hyaluronovou zanechává...
Hydratační maska na rty Smushy SOS 06 Rose Recharge
Hydratační maska na rty Smushy SOS 06 Rose Recharge
NYX Professional Makeup, 1 ks
299 Kč
299 Kč/ks
Popis produktu
Hydratační maska na rty NYX Professional Makeup Smushy SOS v odstínu 06 Rose Recharge poskytuje dlouhodobou hydrataci a pomáhá pečovat o suché rty. Složení s kyselinou hyaluronovou zanechává...
Hydratační maska na rty Smushy SOS 01 Green Sereni-tea
Hydratační maska na rty Smushy SOS 01 Green Sereni-tea
NYX Professional Makeup, 1 ks
299 Kč
299 Kč/ks
Popis produktu
Hydratační maska na rty NYX Professional Makeup Smushy SOS v odstínu 01 Green Sereni-tea poskytuje dlouhodobou hydrataci a pomáhá pečovat o suché rty. Složení s kyselinou hyaluronovou...
Tekutá rtěnka Stain & Shine  02 Bubblegum
Tekutá rtěnka Stain & Shine 02 Bubblegum
RIVAL Loves Me, 1 ks
79.90 Kč
79.90 Kč/ks
Popis produktu
Tekutá rtěnka Stain & Shine Lip Stain 02 Bubblegum nabízí jemnou lesklou texturu a dlouhotrvající barevný výsledek. Na rtech vytváří glossy efekt a zároveň je zvýrazní růžovým odstínem 02...
Lesk na rty 02 Rose
Lesk na rty 02 Rose
RIVAL Loves Me, 1 ks
89.90 Kč
89.90 Kč/ks
Popis produktu
Lesklý Lip Topper 02 Rose dodá rtům výrazný třpytivý efekt pro zářivé a glamour líčení. Lze jej použít samostatně pro třpytivý vzhled rtů nebo jako topper přes jiný produkt na rty. Růžový...
Intimní gel Classic
Intimní gel Classic
Lactacyd, 200 ml
89.90 Kč
44.95 Kč/100 ml
Popis produktu
Intimní mycí gel Lactacyd Classic je určen pro jemnou každodenní hygienu citlivých intimních partií. Složení bez mýdla respektuje přirozené pH pokožky a působí v souladu s jejím mikrobiomem....
Intimní gel Fresh
Intimní gel Fresh
Lactacyd, 200 ml
89.90 Kč
44.95 Kč/100 ml
Popis produktu
Intimní mycí gel Lactacyd Fresh je určen pro jemnou každodenní hygienu a okamžitý, dlouhotrvající pocit svěžesti. Složení bez mýdla respektuje přirozené pH intimních partií a působí v...
Šampon Glycolic Shine
Šampon Glycolic Shine
ISANA Professional, 250 ml
59.90 Kč
23.96 Kč/100 ml
Popis produktu
Šampon pro matné, křehké a namáhané vlasy bez lesku jemně čistí a pomáhá vyhladit povrch vlasů. Receptura Care & Seal uhlazuje vlasovou kutikulu a přispívá k hebkému, upravenému vzhledu....
Kondicionér Glycolic Shine
Kondicionér Glycolic Shine
ISANA Professional, 200 ml
59.90 Kč
29.95 Kč/100 ml
Popis produktu
Vyhlazující kondicionér pro matné vlasy bez lesku doplňuje pečující řadu Glycolic Shine. Byl vyvinut tak, aby zesílil a prodloužil vyhlazující účinek vlasové péče. Pomáhá uzavřít povrch...
Tvářenka Tropical Blush 02 Flamingo Pink
Tvářenka Tropical Blush 02 Flamingo Pink
RIVAL Loves Me, 1 ks
99.90 Kč
99.90 Kč/ks
Popis produktu
Tvářenka Tropical Blush 02 Flamingo Pink dodává pleti růžový nádech pro svěží a zářivý vzhled. Pudrová tvářenka v růžovém odstínu zvýrazní tváře a pomůže oživit celkové líčení. Je vhodná pro...
Lesk na rty Gloss on! 02 chewy charm
Lesk na rty Gloss on! 02 chewy charm
RIVAL Loves Me, 1 ks
59.90 Kč
59.90 Kč/ks
Popis produktu
Lesk na rty Gloss on! 02 Chewy Charm dodává rtům intenzivní lesk s efektem mokrých rtů a opticky plnější vzhled. Zářivý wet-look finiš zvýrazní rty a hodí se pro každodenní i výraznější...
Uhlazující šampon Sleek & Shine
Uhlazující šampon Sleek & Shine
Fructis, 250 ml
89.90 Kč
35.96 Kč/100 ml
Popis produktu
Uhlazující šampon Garnier Fructis Sleek & Shine je určený pro každodenní péči o nepoddajné a krepaté vlasy. Účinně vyhlazuje vlasové vlákno, posiluje ho a pomáhá chránit před krepatěním až...
Kondicionér pro dlouhotrvající barvu Color Care
Kondicionér pro dlouhotrvající barvu Color Care
Tomas Arsov, 250 ml
349 Kč
139.60 Kč/100 ml
Popis produktu
Kondicionér Tomas Arsov Color Care Conditioner je určený pro barvené vlasy a pomáhá prodloužit výdrž jejich odstínu. Kyselé pH uzavírá povrch vlasu po mytí a pomáhá zpomalovat vymývání...
Bezoplachové sérum pro zářivou barvu vlasů Color Care
Bezoplachové sérum pro zářivou barvu vlasů Color Care
Tomas Arsov, 150 ml
499 Kč
332.67 Kč/100 ml
Popis produktu
Bezoplachové sérum Tomas Arsov Color Care Leave-in Serum je lehká každodenní péče pro barvené vlasy. Pomáhá chránit odstín před blednutím a ztrátou pigmentu mezi jednotlivými mytími. Kyselé...
Šampon pro zářivou barvu Color Care
Šampon pro zářivou barvu Color Care
Tomas Arsov, 250 ml
349 Kč
139.60 Kč/100 ml
Popis produktu
Šampon Tomas Arsov Color Care Shampoo je určený pro šetrné a pravidelné mytí barvených vlasů. Kyselé pH 3,0 pomáhá uzamykat pigmenty, zpomalovat blednutí odstínu a udržovat barvu déle...
Kofeinový šampon C1
Kofeinový šampon C1
Alpecin, 600 ml
369 Kč
61.50 Kč/100 ml
Popis produktu
Kofeinový šampon Alpecin Coffein Shampoo C1 je určený pro muže se slabými a jemnými vlasy se sklonem k vypadávání. Kofein stimuluje vlasové kořínky, prodlužuje růstovou fázi vlasů a...
Chladivá pleťová maska Post Alpha
Chladivá pleťová maska Post Alpha
Cell Fusion C, 27 g
ROSSMANN CLUB cena 44.90 Kč
25.89 Kč/10 g
Popis produktu
Cell Fusion C Post Alpha First Cooling Mask je intenzivně chladivá plátýnková maska, která přináší okamžitý pocit ochlazení, pomáhá zklidnit podrážděnou pleť a zmírnit její zarudnutí....
Chladivá pleťová maska Cica
Chladivá pleťová maska Cica
Cell Fusion C, 27 g
ROSSMANN CLUB cena 44.90 Kč
25.89 Kč/10 g
Popis produktu
Cell Fusion C Cica Cooling Mask je zklidňující a hydratační plátýnková maska s okamžitým chladivým efektem, která pomáhá zmírnit zarudnutí a podráždění pleti. Obsahuje 100 000 ppm extraktu z...
Pleťová maska Rice 70 + Ceramide
Pleťová maska Rice 70 + Ceramide
Anua , 25 ml
ROSSMANN CLUB cena 62.90 Kč
35.96 Kč/10 ml
Popis produktu
Anua Rice Intensive Moisturizing Milk Mask je intenzivně hydratační a vyživující plátýnková maska vhodná i pro citlivou pleť. Kyselina hyaluronová a skvalan pomáhají doplnit a udržet vlhkost...
Pleťová maska Peach 70 + Niacin
Pleťová maska Peach 70 + Niacin
Anua , 25 ml
ROSSMANN CLUB cena 62.90 Kč
35.96 Kč/10 ml
Popis produktu
Anua Peach 70 Niacin Serum Mask je rozjasňující a hydratační plátýnková maska pro sjednocení tónu pleti, vyhlazení textury a podporu zdravého vzhledu. Niacinamid a extrakt z broskve pomáhají...
Pleťová maska Niacinamide + TXA
Pleťová maska Niacinamide + TXA
Anua , 28 ml
ROSSMANN CLUB cena 62.90 Kč
32.11 Kč/10 ml
Popis produktu
Anua Niacinamide TXA Serum Mask je rozjasňující plátýnková maska pro intenzivní hydrataci, sjednocení tónu pleti a péči o pigmentové skvrny. Niacinamid a TXA (kyselina tranexamová) pomáhají...
Pleťová maska AZ Complex + Cica
Pleťová maska AZ Complex + Cica
Anua , 23 ml
ROSSMANN CLUB cena 62.90 Kč
39.09 Kč/10 ml
Popis produktu
Anua Azelaic Acid Redness Soothing Serum Mask je zklidňující plátýnková maska pro citlivou pleť se sklonem k zarudnutí, nedokonalostem a nerovnoměrnému tónu. Kyselina azelaová a zinek...
Pleťová maska PDRN + Hyaluron
Pleťová maska PDRN + Hyaluron
Anua , 23 ml
ROSSMANN CLUB cena 62.90 Kč
39.09 Kč/10 ml
Popis produktu
Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum Mask je intenzivně hydratační a zpevňující plátýnková maska pro okamžité osvěžení a regeneraci pleti. PDRN, kyselina hyaluronová a kolagen...
Pleťová maska 8 Hyaluronic Acid + Catechin
Pleťová maska 8 Hyaluronic Acid + Catechin
Anua , 23 ml
ROSSMANN CLUB cena 62.90 Kč
39.09 Kč/10 ml
Popis produktu
ANUA 8 Hyaluronic Acid Catechin Cool Slim Mask je ultra tenká chladivá plátýnková maska pro intenzivní hydrataci, zklidnění a osvěžení unavené pleti. Obsahuje 8 typů kyseliny hyaluronové pro...
Pleťová maska pro noční regeneraci Retinol Niacin
Pleťová maska pro noční regeneraci Retinol Niacin
Anua , 24 ml
ROSSMANN CLUB cena 62.90 Kč
37.46 Kč/10 ml
Popis produktu
Anua Retinol + Niacin Night Care Mask je pečující plátýnková maska pro noční regeneraci, intenzivní hydrataci a podporu mladistvého vzhledu pleti. Retinol, niacinamid a adenosin pomáhají...
Nezatěžující maska na vlasy 3v1 Green Tea
Nezatěžující maska na vlasy 3v1 Green Tea
Tomas Arsov, 150 ml
399 Kč
266 Kč/100 ml
Popis produktu
Nezatěžující maska na vlasy Tomas Arsov Green Tea 3v1 je vhodná pro všechny typy vlasů včetně jemných vlasů bez objemu. Lehká receptura s extraktem ze zeleného čaje, bylinnými extrakty,...
Kondicionér Damage Rescue
Kondicionér Damage Rescue
Dove, 400 ml
249 Kč
62.25 Kč/100 ml
Popis produktu
Regenerační kondicionér Dove Scalp + Hair Therapy Damage Rescue je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pro poškozené vlasy a citlivou pokožku hlavy. Pomáhá posilovat vlasy od kořínků ke...
Regenerační šampon Damage Rescue
Regenerační šampon Damage Rescue
Dove, 400 ml
249 Kč
62.25 Kč/100 ml
Popis produktu
Regenerační šampon Dove Scalp + Hair Therapy Damage Rescue je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pro poškozené vlasy a citlivou pokožku hlavy. Pomáhá posilovat vlasy od kořínků ke...
Deodorant sprej Amor del Sol Kiss Crush
Deodorant sprej Amor del Sol Kiss Crush
ISANA, 150 ml
39.90 Kč
26.60 Kč/100 ml
Popis produktu
Parfémovaný deodorant ve spreji Amor del Sol Kiss Crush ISANA poskytuje účinnou ochranu před tělesným pachem a zároveň pokožku provoní smyslnou květinovou vůní. Vůně s letním charakterem...
Deodorant sprej Amor del Sol Brazil Feeling
Deodorant sprej Amor del Sol Brazil Feeling
ISANA, 150 ml
39.90 Kč
26.60 Kč/100 ml
Popis produktu
Parfémovaný deodorant Amor del Sol ISANA poskytuje účinnou ochranu před tělesným pachem a zároveň pokožku provoní exoticky sladkou vůní. Vůně s letním charakterem přináší při každém použití...
Deodorant sprej Amor del Sol Azelea Crush
Deodorant sprej Amor del Sol Azelea Crush
ISANA, 150 ml
39.90 Kč
26.60 Kč/100 ml
Popis produktu
Parfémovaný deodorant Amor del Sol Azalea Crush ISANA spojuje účinnou ochranu před tělesným pachem s orientálně elegantní vůní. Parfémová vůně inspirovaná létem dodává při každém použití...
Zubní pasta Advanced+ Intensive Gum Repair White & Polish
Zubní pasta Advanced+ Intensive Gum Repair White & Polish
parodontax, 75 ml
179 Kč
23.87 Kč/10 ml
Popis produktu
Zubní pasta Parodontax Advanced+ Intensive Gum Repair White & Polish s fluoridem je určena pro každodenní péči o zuby a dásně se zaměřením na krvácení dásní. Při dlouhodobém používání 2×...
Zubní pasta Advanced+ Intensive Gum Repair
Zubní pasta Advanced+ Intensive Gum Repair
parodontax, 75 ml
179 Kč
23.87 Kč/10 ml
Popis produktu
Zubní pasta Parodontax Advanced+ Intensive Gum Repair Intense Clean s fluoridem je určena pro každodenní péči o zuby a dásně se zaměřením na krvácení dásní. Při dlouhodobém používání 2×...
Vyživující a zvláčňující krém Atoderm Ultra
Vyživující a zvláčňující krém Atoderm Ultra
Bioderma, 500 ml
349 Kč
69.80 Kč/100 ml
Popis produktu
Intenzivní hydratační péče bez parfemace pro normální, suchou a citlivou pokožku, která poskytuje okamžitou úlevu a dlouhodobou hydrataci. Posiluje kožní bariéru Zanechává pokožku jemnou a...
Oční krém PDRN Pink Peptide
Oční krém PDRN Pink Peptide
Medicube, 30 ml
ROSSMANN CLUB cena 349 Kč
166.33 Kč/10 ml
Popis produktu
Intenzivní péče o oční okolí pro hladší, pevnější a rozjasněnější vzhled. Vysoce koncentrovaný Salmon DNA PDRN pomáhá zlepšit vzhled nerovnoměrného tónu a textury pleti, zatímco růžové...
Pleťová maska Cryo Collagen Snail & Gold
Pleťová maska Cryo Collagen Snail & Gold
érnè, 1 ks
89.90 Kč
89.90 Kč/ks
Popis produktu
Pleťová maska Cryo Collagen Snail & Gold od érné nabízí intenzivní péči pro unavenou pleť. Gelová maska spojuje kolagen, šnečí mucin a zlato pro hydrataci, osvěžení a rozjasnění pleti. Jemná...
Pleťová maska Madeca Derma Intensive Lifting Formula
Pleťová maska Madeca Derma Intensive Lifting Formula
Centellian24, 25 ml
ROSSMANN CLUB cena 34.90 Kč
19.96 Kč/10 ml
Popis produktu
Zklidňující a regenerační maska pro citlivou a suchou pleť. Obsahuje TECA z Centella asiatica, EGF, medový extrakt a extrakt z lanýže letního (Tuber aestivum), které pomáhají zklidnit pleť,...
Pleťová maska Silk Peptide EGF Intensive Gold
Pleťová maska Silk Peptide EGF Intensive Gold
Sungboon Editor, 37 g
ROSSMANN CLUB cena 129 Kč
51.08 Kč/10 g
Popis produktu
Prémiová zlatá maska pro okamžitě rozjasněnou, hladší a pevnější pleť. Obsahuje 24K zlato, 200 Da ultra-nízkomolekulární kolagen, 10 000 ppm hedvábných proteinů a pokročilý 31-peptidový...
Paletka očních stínů Bella Sicilia
Paletka očních stínů Bella Sicilia
RIVAL Loves Me, 1 ks
149 Kč
149 Kč/ks
Popis produktu
Paletka očních stínů Bella Sicilia 13 nabízí 18 odstínů pro kreativní denní i večerní líčení očí. Kombinuje matné a třpytivé barvy v široké škále tónů od žluté, zelené a modré až po béžovou,...
Balzám na rty Peptide 02 Raspberry Dream
Balzám na rty Peptide 02 Raspberry Dream
RIVAL Loves Me, 1 ks
79.90 Kč
79.90 Kč/ks
Popis produktu
Peptidový balzám na rty 02 Raspberry Dream poskytuje rtům hydrataci a zároveň jim dodává jemný nádech barvy. Složení s peptidy a kyselinou hyaluronovou je určené pro každodenní péči o rty....
Sprchový olej Atoderm
Sprchový olej Atoderm
Bioderma, 0.001 l
429 Kč
4290 Kč/10 ml
Popis produktu
Sprchový olej Atoderm pro citlivou a suchou pokožku jemně čistí a zároveň pomáhá obnovovat kožní lipidy, intenzivně vyživuje a zklidňuje pokožku. Díky technologii Skin Barrier Therapy™...
Fixační pudr Cherry
Fixační pudr Cherry
RIVAL Loves Me, 1 ks
119 Kč
119 Kč/ks
Popis produktu
Fixační pudr Cherry Baking Powder je lehce tónovaný sypký pudr pro zafixování make-upu. Je ideální také pro techniku baking, při které se pudr nanáší ve větším množství na vybrané partie...
Pěnová pleťová maska 30 Seconds Quick Bubble Mask Moist
Pěnová pleťová maska 30 Seconds Quick Bubble Mask Moist
Menokin, 95 ml
ROSSMANN CLUB cena 339 Kč
51.47 Kč/10 ml
Popis produktu
Hydratační pěnová pleťová maska s kyselinou hyaluronovou pomáhá hydratovat pokožku a dodat jí zářivý vzhled. Obsahuje multikomplex osmi druhů kyseliny hyaluronové pro vícevrstvou hydrataci....
Pěnová pleťová maska 30 Seconds Quick Bubble Mask Repair
Pěnová pleťová maska 30 Seconds Quick Bubble Mask Repair
Menokin, 95 ml
ROSSMANN CLUB cena 339 Kč
51.47 Kč/10 ml
Popis produktu
Regenerační pěnová pleťová maska s EGF-liposomy hydratuje, rozjasňuje a podporuje obnovu pokožky. EGF-liposomy s obsahem SH-oligopeptidu-1 pomáhají zmírnit jemné vrásky a posílit kožní...
Pěnová pleťová maska 30 Seconds Quick Bubble Mask Lift
Pěnová pleťová maska 30 Seconds Quick Bubble Mask Lift
Menokin, 95 ml
ROSSMANN CLUB cena 339 Kč
51.47 Kč/10 ml
Popis produktu
Pěnová pleťová maska s ibiškovým kolagenem je určena pro rychlou a pohodlnou péči o pokožku. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen, který se do pokožky dostává prostřednictvím jemné pěny Micro...
Pleťové polštářky Pore Tox Pad
Pleťové polštářky Pore Tox Pad
Cell Fusion C, 60 ks
ROSSMANN CLUB cena 314 Kč
7.48 Kč/ks
Popis produktu
Každodenní pleťové polštářky TRE.AC Pore Tox Pad jsou vhodné zejména pro citlivou a dehydratovanou pleť. Obsahují PHA kyseliny, které jemně odstraňují odumřelé kožní buňky, pomáhají...
Multifunkční tonerové polštářky Post Alpha
Multifunkční tonerové polštářky Post Alpha
Cell Fusion C, 70 ks
ROSSMANN CLUB cena 349 Kč
7.13 Kč/ks
Popis produktu
Multifunkční tonerové polštářky Cell Fusion C Post Alpha Cooling Pad poskytují intenzivní hydrataci, zklidňují podrážděnou pleť, pomáhají redukovat otoky a minimalizovat vzhled rozšířených...
Micelární voda Sébium H2O
Micelární voda Sébium H2O
Bioderma, 500 ml
399 Kč
79.80 Kč/100 ml
Popis produktu
Čisticí a odličovací micelární voda Bioderma Sébium H2O je určená pro smíšenou a mastnou pleť se sklonem k akné. Šetrně čistí pleť a odstraňuje make-up a zároveň pomáhá pečovat o...
Uhlazující kondicionér na vlasy Sleek & Shine
Uhlazující kondicionér na vlasy Sleek & Shine
Fructis, 200 ml
89.90 Kč
44.95 Kč/100 ml
Popis produktu
Uhlazující kondicionér Garnier Fructis Sleek & Shine je určený pro nepoddajné a krepaté vlasy. Okamžitě usnadňuje rozčesávání, hloubkově vyživuje a poskytuje ochranu před krepatěním až na 3...
Dvoufázový olej na vlasy Damage Rescue
Dvoufázový olej na vlasy Damage Rescue
Dove, 100 ml
Popis produktu
Dvoufázové sérum v oleji Dove Scalp + Hair Therapy Damage Rescue poskytuje 10 transformačních benefitů pro ochranu a zkrášlení poškozených vlasů. Pomáhá chránit vlasy před působením vlhkosti...
Maska na vlasy Damage Rescue
Maska na vlasy Damage Rescue
Dove, 270 ml
Popis produktu
Regenerační maska Dove Scalp + Hair Therapy Damage Rescue 10-in-1 poskytuje intenzivní péči poškozeným vlasům a pokožce hlavy. Nabízí 10 transformačních benefitů a pomáhá napravit známky až...
Sérum na pokožku hlavy Damage Rescue
Sérum na pokožku hlavy Damage Rescue
Dove, 45 ml
Popis produktu
Sérum na pokožku hlavy Dove Scalp + Hair Therapy Damage Rescue poskytuje tři benefity v jednom. Pomáhá obnovovat a chránit kožní bariéru, vyživuje pokožku hlavy a posiluje vlasové kořínky....
Jemný čisticí gel pro citlivou pokožku Sensibio
Jemný čisticí gel pro citlivou pokožku Sensibio
Bioderma, 200 ml
449 Kč
224.50 Kč/100 ml
Popis produktu
Jemný pěnivý čisticí gel Bioderma Sensibio Gel Moussant je určený pro každodenní péči o citlivou a reaktivní pleť. Šetrně čistí obličej a oční okolí, odstraňuje nečistoty i make-up a pomáhá...
Čisticí balzám Pore Refresh Grinding
Čisticí balzám Pore Refresh Grinding
Dr. Althea, 50 ml
ROSSMANN CLUB cena 299 Kč
85.80 Kč/10 ml
Popis produktu
Čisticí balzám Pore Refresh Grinding Cleansing Balm od Dr. Althea je určený k důkladnému čištění pleti a pórů. Pomáhá odstraňovat nečistoty a regulovat přebytečný kožní maz, a tím podporuje...
Kondicionér na kudrnaté vlasy Curl Jelly Care De-Frizz
Kondicionér na kudrnaté vlasy Curl Jelly Care De-Frizz
Umberto Giannini, 250 ml
269 Kč
107.60 Kč/100 ml
Popis produktu
Kondicionér Curl Jelly Care De-Frizz je určený pro přirozeně vlnité a kudrnaté vlasy. Pomáhá omezit krepatění, zvýraznit tvar vln a kudrlin a dodat jim pružnost. Vlasy hydratuje, usnadňuje...
Šampon na kudrnaté vlasy Curl Jelly Wash Curl
Šampon na kudrnaté vlasy Curl Jelly Wash Curl
Umberto Giannini, 250 ml
269 Kč
107.60 Kč/100 ml
Popis produktu
Šampon Curl Jelly Wash je určený pro vlnité, kudrnaté a velmi kudrnaté vlasy. Jemně čistí, hydratuje a pomáhá omezit krepatění, aniž by vlasy zbavoval přirozené vláčnosti. Podporuje definici...
Stylingový gel na kudrnaté vlasy Curl Jelly
Stylingový gel na kudrnaté vlasy Curl Jelly
Umberto Giannini, 200 ml
269 Kč
134.50 Kč/100 ml
Popis produktu
Stylingové želé Curl Jelly je určené pro tvarování všech typů vln, kudrlin a velmi kudrnatých vlasů pomocí mačkání. Pomáhá omezit krepatění, zvýrazňuje tvar kudrlin a dodává vlasům lesk....
Pěna na kudrnaté vlasy Curl Whip
Pěna na kudrnaté vlasy Curl Whip
Umberto Giannini, 200 ml
249 Kč
124.50 Kč/100 ml
Popis produktu
Aktivační pěna Curl Whip je určená pro všechny typy vln, kudrlin a velmi kudrnatých vlasů. Pomáhá zvýraznit tvar kudrlin, omezit krepatění a dodat vlasům objem. Ochablé a nevýrazné vlasy...
Hydratační krém Sébium Hydra
Hydratační krém Sébium Hydra
Bioderma, 40 ml
299 Kč
74.75 Kč/10 ml
Popis produktu
Hydratační krém Bioderma Sébium Hydra je kompenzační péče určená pro pleť se sklonem k akné, která je vysušená nebo podrážděná dermatologickou léčbou. Poskytuje intenzivní hydrataci až na 48...
Micelární voda Sensibio H2O
Micelární voda Sensibio H2O
Bioderma, 500 ml
399 Kč
79.80 Kč/100 ml
Popis produktu
Micelární voda Bioderma Sensibio H2O je určená pro každodenní čištění a odličování citlivé, normální až suché pleti. Účinně odstraňuje make-up včetně voděodolného, nečistoty a polutanty z...
Zklidňující krém Sensibio Defensive
Zklidňující krém Sensibio Defensive
Bioderma, 40 ml
449 Kč
112.25 Kč/10 ml
Popis produktu
Aktivní zklidňující krém Bioderma Sensibio Defensive je určený pro každodenní péči o citlivou a reaktivní pleť. Pomáhá pleť okamžitě i dlouhodobě zklidnit a posiluje její kožní bariéru....

Další akce