elmex

Zubní pasta Sensitive s fluoridem

75 ml
15.87 Kč/10 ml
Popis

Zubní pasta na citlivé zuby s trojím účinkem a klinicky prokázanou ochranou citlivých zubů. Díky speciálnímu aminfluoridovému složení zubní pasta účinně chrání, posiluje a čistí.

elmex® Sensitive s aminfluoridem zuby chrání díky klinicky ověřenému složení pro ochranu před citlivostí zubů. Účinné složení pomáhá nepřetržitě posilovat zuby a chránit je před zubním kazem a jemné částečky zajišťují účinné a šetrné čištění, které odstraňuje zubní plak Proč se zuby stávají citlivými? Při ustupování dásní se zubní krčky, tedy oblast zubů, která je normálně chráněna, odhalí a stanou se zranitelnějšími. V takové situaci mohou studené/teplé nebo kyselé podněty či dotek způsobovat bolest. Také se mohou rychleji rozvíjet kazy dentinu. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive spolu s kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive.

  • Zubní pasta na citlivé zuby s klinicky prokázanou ochranou citlivých zubů
  • S aminfluoridem-speciální složka pro účinnou ochranu před zubním kazem
  • S pečlivě vybranými složkami
  • Klinicky prokázaná účinnost
  • 24 hodinová* ochrana pro citlivé zuby *Při použití 2x denně
Použití

Co doporučují odborníci v případě citlivých zubů? Používat speciální zubní pastu pro citlivé zuby. Čistit zuby šetrně pomocí měkkého zubního kartáčku. Pro dodatečnou ochranu používat spolu se speciální ústní vodou. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive spolu s kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive. Zeptejte se svého zubního lékaře!

Složení

INGREDIENTS: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Saccharin, Limonene. Contains: Olaflur Total Fluoride content: 1400 ppm

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 04007965507137