Menu

NIVEA

Antiperspirant sprej pro ženy Protect & Care

150 ml
59.93 Kč/100 ml
Popis

Sprej antiperspirant Protect & Care. S ingrediencemi z Nivea Creme. Pomáhá proti nadměrnému pocení a zápachu až na 48h. Neobsahuje ethylalkohol.

Použití

Před použitím protřepejte! Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum chlorohydrate, Isopropyl palmitate, Parfum, Glycerin, Panthenol, Octyldodecanol, Persea gratissima oil, Disteardimonium hectorite, Dimethicone, Propylene carbonate, Dimethiconol, Aqua, Pantolactone, Citric acid, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl alcohol, Limonene, Alpha-isomethyl ionone, Citral

Upozornění

Nebezpečí

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Do odpadu vhazujte pouze zcela vyprázdněnou lahev. Používejte pouze pro stanovený účel. Nestříkejte do očí. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Beiersdorf, spol. s r.o.
Walterovo náměstí 329/3, 158 00 Praha 5, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 09005800262048