Kvalitním spánkem ke zdraví a kráse

Sdílet na Facebooku

4. října 2023

Jak se cítíte po nekvalitním a příliš krátkém spánku? A víte, že stejně tak se může cítit i vaše pleť? Stav pleti ovlivňuje celá řada faktorů, z nichž spánek je pro zdravou a svěží pleť stejně důležitý jako kvalitní pleťová kosmetika. Pokud vás trápí projevy předčasného stárnutí pleti, tmavé kruhy pod očima, unavená a zašedlá pleť, zkuste kromě kvalitní pleťové kosmetiky dopřát pleti také dostatek kvalitního spánku. 

Spánek a kvalita pleti

Spánek je důležitý pro celkovou regeneraci organismu a jeho dlouhodobý nedostatek může vést nejen k celodenní únavě, oslabené imunitě, vyššímu riziku vzniku a rozvoje kardiovaskulárních onemocnění, obezitě a diabetu, ale může negativně ovlivňovat i stav pleti. A právě pleť je tak často prvním ukazatelem kvality a množství spánku. Dlouhodobý spánkový deficit může být spojen s rychlejším stárnutím pleti a zhoršením dermatologických obtíží (např. akné). Chcete-li zdravou a svěží pleť, začněte lépe spát! V případě nespavosti podpořte zdravý a kvalitní spánek doplňkem stravy Lunestil® s technologií zpožděného uvolňování.

Řiďte se svými biologickými hodinami

Nespavostí trpí až 20 % dospělé populace a počet těch, které trápí problémy se spánkem, se zvyšuje. Vše živé se řídí biologickým 24hodinovým cirkadiánním rytmem. Tento rytmus řídí náladu, činnost vnitřních orgánů, fungování imunitního systému, únavu a produkci některých hormonů (např. melatoninu). Bohužel v dnešní době, kdy světlo dopadá na naši sítnici i v pozdních nočních hodinách, ať už jde o tzv. modré světlo z chytrých telefonů a dalších elektronických zařízení nebo světlo z pouličních lamp, dostává mozek signál, že čas jít spát nenastal. Za narušením cirkadiánního rytmu se může skrývat nejen světelný smog, ale také nestálý denní režim, práce na směny, yet lag a snížená produkce melatoninu. Poruchy spánku v případě dlouhodobého narušení tohoto biorytmu na sebe nenechávají dlouho čekat.

Nespavost dříve a dnes

nespavostí se potýkali už naši předci, i když ne v takové míře, jako dnes. Díky současnému trendu návratu k přírodě nabývá na významu podpora spánku přírodní cestou s využitím tradičních bylin. Léčivé byliny, bylinné čaje, tinktury, sirupy a sušené byliny přidávané do polštářů, kdysi představovaly jedinou podporu zdravého a kvalitního spánku. Současný trend, díky kterému se v mnoha oblastech lidského života navracíme zpět k přírodě a necháváme se inspirovat letitými zkušenostmi, se promítá i do podpory spánku. Místo užívání léků na předpis je dnes kladen důraz na dodržování pravidel spánkové hygieny a na přírodní podporu spánku, která může být neméně efektivní. Objevte moc přírody, která se skrývá v inovativních duokapslích Lunestil® a dopřejte si spánek vašich snů.

1

Unikátní složení

Pokud bychom hledali jednu z nejoblíbenějších a nejznámějších bylin na podporu spánku a relaxace, byla by to zajisté levandule lékařská (Lavandula Angustifolia Mill.). Levandule lékařská přináší nejen kvalitní spánek, ale také klid, uvolnění a harmonii. Přisuzují se jí relaxační účinky a přispívá ke kvalitnímu nočnímu spánku, což je důvodem, proč právě esenciální olej z levandule lékařské je obsažen v doplňku stravy Lunestil®. Další bylinou podporující spánek, navíc opět s velmi dlouhou historií užívání, je mučenka pletní (Passiflora incarnata). Již naše babičky mučenku pletní užívaly na podporu usínání, k navození kvalitního a hlubokého spánku a zklidnění. Mučenka pletní přispívá nejen ke kvalitnímu a zdravému nočnímu spánku, ale pomáhá snižovat psychický neklid a další projevy nadměrného stresu, které patří mezi časté důvody obtíží se spánkem.  Dnes je mučenka pletní oblíbenou a častou součástí prostředků na podporu spánku, a proto nechybí ani v doplňku stravy Lunestil®.

2

Lunestil®, inovativní řešení nespavosti

Pečlivě zvolená kombinace levandule lékařské a mučenky pletní nejen, že podporuje usnutí, ale zároveň zajistí, aby klidný a zdravý spánek pokračoval celou nocLunestil®, unikátní duokapsle pro kvalitní spánek a svěží ranní probuzení představují sofistikovanou podporu spánku pro ty, kteří hledají spánek snů. Vnější kapsle obsahuje esenciální olej levandule lékařské, která se již po stovky let používá pro své uklidňující účinky. Vnitřní kapsle se zpožděným uvolňováním obsahuje výtažek z mučenky pletní a vitamin B6. Tyto látky se uvolňují do organismu až po usnutí, aby váš klidný a zdravý spánek pokračoval celou noc bez přerušení. Díky doplňku stravy Lunestil® se nejen dobře vyspíte, ale ráno se probudíte odpočatí a svěží.

Levandule lékařská a mučenka pletní přispívají k relaxaci a ke kvalitnímu, zdravému nočnímu spánku.

Jak hodnotí Lunestil® spotřebitelé?

 

„Tento přípravek mi pomohl k lepšímu spánku. Opravdu velmi oceňuji rychlý nástup klidu a potřeby jít spát. Spala jsem celou noc, což se mi poslední dobou téměř nestalo. Ráda DOPORUČÍM dál.“ Káťa

„Dlouhodobě se v noci budím a spánek není kvalitní. Ráno jsem byla unavená a celodenně pak ospalá. Vyzkoušela jsem kapsle Lunestil a od druhé noci spím dobře a celou noc. Dost mě to překvapilo, protože složení je jen z výtažků bylin. A možná právě proto, že složení je čistě přírodní, jsou kapsle tak účinné. Doporučuji vyzkoušet.“ Renata

„Produkt, který mi konečně pomohl snadno usnout. Chutná po levanduli, navíc je to přírodní produkt. Jedna tabletka a do hodinky jsem spala. Navíc jsem se v noci ani neprobudila, ráno jsem byla vyspaná, měla jsem plno energie a mohla se věnovat dceři. Děkuji!“ Denisa

Recenze vznikly ve spolupráci s Ženy s.r.o. Spotřebitelé měli možnost produkty Lunestil® vyzkoušet a bezúplatně poskytli své hodnocení, včetně souhlasu s veřejnou publikací svých zkušeností na webu lunestil.cz. Testování proběhlo v období srpen až září 2022.


https://www.testuj.to/test/lunestil~1>
https://testovani.zenysro.cz/test/lunestil>

Kvalitní spánek NOVĚ také v ROSSMANN!

Lunestil®, prémiový doplněk stravy pro kvalitní spánek a svěží ranní probuzení, je skvělou volbou nejen pro ty, kteří trpí nespavostí, ale také pro ty, kteří chtějí změnit kvalitu svého spánku a opravdu dobře spát. Vyzkoušejte Lunestil® nyní nově také na e-shopu ROSSMANN! 

Získejte Lunestil zdarma!

Chcete získat Lunestil zcela zdarma a vyzkoušet jeho účinky na vlastní spánek? Sledujte Lunestil na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde každý měsíc o Lunestil a spánek snů soutěžíme.

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích