Dokonalý dárek? Letos to bude hračka!

Sdílet na Facebooku

30. listopadu 2022

Sháníte pro něj dokonalý dárek? Řešením jsou dárkové sady Old Spice.

Dárkové sady Old Spice jsou to nejlepší, čím ohromíte moderního muže. S neodolatelnou mužnou vůní Old Spice totiž nemůžete udělat chybu. S neodolatelnou mužnou vůní Old Spice totiž nemůžete udělat chybu.

Dárková sada Traveller s kosmetickou taškou od Old Spice obsahuje výrobky Captain: tuhý deodorant, sprchový gel pro muže a vodu po holení. To vše je zabalené v originální kosmetické tašce Old Spice, která je použitelná opakovaně a poslouží mu na toaletní potřeby potřebné při sportovním tréninku a dobrodružných cestách.

Dárková sada obsahuje výrobky s vůni Captain s tóny vody a citrusů. Tato moderní vůně pro muže je naše nejlépe hodnocená vůně (na základě průzkumu mezi parfémy předních konkurentů, 121 mužů, Velká Británie 2021), takže s ní prostě nemůžete udělat chybu. Navíc je etiketa obalu dárkové sady z 80 % vyrobená z recyklovaného papíru a z odpovědně získávaných surovin ze zdrojů certifikovaných organizací FSC (Výbor pro správu lesů). Jak to, že tato dárková sada Old Spice pro muže ještě není ve vašem košíku?

1

TIP: Od 30. 11. do 2. 12. 2022 bude na Facebooku ROSSMANN Česká republika probíhat soutěž o 10 vánočních balíčků Old Spice a Gillette! Tak se zapojte a napište nám do komentářů, kdy byla založena společnost Procter & Gamble.

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích