Alpro

Sójový nápoj s vanilkovou příchutí

1000 ml
7.99 Kč/100 ml
Popis

Jasně, že jsme vždy připraveni na povídání o všech benefitech rostlinného života. Ale někdy se necháme vést prostě a jednoduše našimi chuťovými pohárky. Třeba právě teď! Seznam se s Alpro sójovým nápojem s vanilkovou příchutí! Vychutnej si ho zcela bez výčitek jako alternativu mléka - v cereáliích, ve smoothie nebo prostě jen tak. Je totiž kvalitním zdrojem vápníku, a díky výběru tohoto produktu plného rostlinných proteinů, děláš něco pro sebe i pro planetu. 

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • Vegetariánské
  • Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
  • Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
  • Zdroj vápníku.
  • Obsahuje vitamíny B2, B12 a D.

Hlavní surovinou je sója - a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná. Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu! Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

Použití

Podávejte chlazené.

Vlastnosti
BEZ LAKTÓZY BEZ LAKTÓZY
VEGAN VEGAN
Složení

SÓJOVÁ složka (pitná voda, loupané SÓJOVÉ boby (7,8%)), Cukr, Uhličitan vápenatý, Aromata, Mořská sůl, Regulátor kyselosti (fosforečnany draselné), Mrkvový extrakt, Stabilizátor (guma gellan), Vitaminy (B2, B12, D2)

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 0 MLT
Sacharidy 6,8 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
Tuky 1,8 g
Vláknina 0,5 g
Bílkoviny 3,0 g
Sůl 0,14 g
Sacharidy, z toho cukry 6,8 g
Vápník 120,0 mg
Vitamin B2 0,21 mg
Vitamin B12 0,38 μg
Vitamin D 0,75 μg
Energetická hodnota 240,0 kJ / 57,0 kcal
Skladování

Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu. Uchovávejte do max. 25°C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7°C) a spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4-Chodov Česká republika

Vyrobeno
Francie
EAN 05411188081852