Roll-on na okolí očí Hydro Booster

ISANA
15 ml
46.60 Kč/10 ml
Popis

Pořádná dávka péče pro unavenou a dehytratovanou pleť. Speciální hydratační komplex zajišťuje okamžitý a intenzivní hydratační efekt - pro svěží vzhled. Sérum je ideální na okolí očí a kruhy ppod očima. 

Receptura s 3D účinnými látkami jako je kyselina hyaluronová, pullulan a alginát s integrovaným hydratačním komplexem dodávají pokožce obzvláště dlouhodobou vlhkost. Speciální komplex účinných látek a výtažků z pupečníku asijského (Gotu kola), měsíčku a kvasnicový protein, napomáhají při pravidelném používání ke zmírnění tmavých kruhů pod očima.

Snášenlivost s pokožkou dermatologicky a oftalmologicky testována, pH pro pokožku je neutrální. Vhodné i pro nositele kontaktních čoček. 
 

Vlastnosti
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Betaine, Beta Vulgaris Root Extract, Fructooligosaccharides, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Caffeine, Escin, Lactic Acid, Ruscus Aculeatus Root Extract, Biosaccharide Gum-1, Centella Asiatica Leaf Extract, Hydrolyzed Yeast Protein, Calendula Of¬cinalis Flower Extract, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Potassium Lactate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Ammonium Glycyrrhizate, Sodium Citrate

Upozornění

Pokud se kulička přestane otáčet, pečlivě ji očistěte kosmetickou utěrkou.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615838281