Tomas Arsov

Regenerační maska Balance

100 ml
29.40 Kč/10 ml
Popis

Obnovující maska BALANCE je perfektním produktem pro hloubkovou regeneraci a výživu vašich vlasů. Maska působí na povrchu i přímo v hloubce vlasového vlákna, kde díky komplexu aminokyselin namáhané vlasy vyživuje a obnovuje. Maska byla vyvinuta tak, aby vlasy nezatěžovala. Je tak vhodná pro všechny typy vlasů včetně barvených, kudrnatých či prodloužených vlasů.

Použití

Vlasy umyjte 2x šamponem a jemně vysušte ručníkem. Potřebné množství masky naneste do dlaní a vetřete do vlasů od poloviny délek ke konečkům, vyhněte se pokožce hlavy. Vlasy opatrně rozčešte a nechte působit 5-10 minut. Poté vlasy důkadně opláchněte a vyfoukejte do sucha. Doporučené použití masky je pro běžnou kúru: 1x týdně, při intenzivní kúře: 2-3 týdně.

Složení

Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Farnesene, Coco-Caprylate/Caprate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Methosulfate, Butylene Glycol, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glycine, Alanine, Valine, Isoleucine, Leucine, Tyrosine, Phenylalanine, ZO Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Citric Acid, Parfum

Výrobce

Tomas Arsov franchise s.r.o.
Křesomyslova 384/17, 140 00 Praha 4 - Nusle

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08594006380447