Persil

Prací prášek Expert Freshness by Silan

72 pd
6.93 Kč/pd
Popis

Persil prací prášek Freshness by Silan - zažijte dokonale čisté prádlo a dlouhotrvající svěžest vašeho oblečení. Dokonce i po vyprání mohou z pračky vycházet nepříjemné pachy, protože při každém praní se časem hromadí odolné nečistoty uvnitř pračky. Naštěstí proti odolným zbytkům nečistot účinně bojuje prací prostředek Persil s technologií Deep Clean. Persil představuje více než jen odstranění skvrn z oblečení, prací prášek Persil s vůní Silan je nyní vylepšen tak, aby poskytoval hloubkové čištění prádla a hygienicky svěží pračku. Jedinečné složení působí hluboko ve vláknech, aby odstranilo i ty nejodolnější skvrny a zároveň dodalo prádlu dlouhotrvající vůni. Pro čistší svět: Odolné vůči skvrnám, šetrné k planetě, složení obsahuje 92 % biologicky odbouratelných složek* a je vyráběno ve 100% recyklovatelném obalu. Účinné při nízkých teplotách - praní ve studené vodě začíná při 20 °C, aby se šetřila energie při každém praní. Nyní i v budoucnu se Persil zavázal poskytovat hloubkové čištění prádla a přitom být šetrný k planetě. Šetřete energii díky silnému složení Persil Deep Clean, které přináší efektivní výsledky i při plné pračce a při nízkých teplotách. 

*Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302.

Použití

Nepoužívejte na vlněné a hedvábné textilie. Perte barevné a bílé prádlo odděleně. Dávkování viz obal.

Složení

5 - 15%: aniontové povrchově aktivní látky, < 5%: neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity, mýdlo, Add.Ingred: Enzymy, optické zjasňovače, Parfémy, Linalol

Skladování

Uchovávejte v suchu při teplotě +5 °C až +40 °C. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.

Upozornění

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r. o.
Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Polsko
EAN 09000101805932