ISANA Men

Pěna na holení Hydro

300 ml
13.30 Kč/100 ml
Popis

Osvěžující a pečující pěna na holení pro muže se speciálním komplexem pro hladký skluz břitů umožňuje šetrné a důkladné oholení. Rychle změkčuje vousy. Pokožka je po holení viditelně hladká a sametově jemná. Praktické balení s pumpičkou umožňuje přesné dávkování. Pro normální pokožku.
 

Použití

Před použitím krátce protřepejte. Nádobku držte kolmo. Naneste holicí pěnu na dlaň, rovnoměrně rozetřete na navlhčenou pokožku a po oholení pokožku důkladně opláchněte.

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, Glycerin, Triethanolamine, Stearic Acid, Palmitic Acid, Butane, Laureth-23, Propane, Tocopheryl Acetate, Sodium Laureth Sulfate,
Parfum, Phenoxyethanol.

Upozornění

VAROVÁNÍ: Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. 4 % hmotnosti náplně je hořlavých. Nestříkejte do očí. Používejte pouze v souladu s účelem použití. Do sběru odevzdejte jen zcela vyprázdněný obal. 
 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
EU
EAN 04047196040799