SunOzon

Sprej na opalování sport LSF30

200 ml
Popis

Vysoká ochrana pro neopálenou pokožku citlivou na slunce. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film, nelepí se na vás písek. Po 80 minutách ve vodě SunOzon stále chrání vaši pokožku alespoň 50% faktorem.

  • průsvitný
  • voděodolný
  • se svěží vůní
  • snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována 

POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Aplikujte sprej na pokožku ve vzdálenosti přibližně 15-20 cm. Aplikujte prostředek před zahájením slunění v dostatečném množství. Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Vyvarujte se intenzivnímu polednímu slunci. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci, používejte ochranné oblečení, jakož i ochranné prostředky s vysokým ochranným faktorem (OF vyšší než 25). Nechejte zcela vsáknout do pokožky.  Zamezte kontaktu s textiliemi a vrchními plochami - může zanechat trvalé skvrny. Zamezte kontaktu s očima.

NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol.  Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se muže roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Ve vybraných prodejnách.

EAN 4305615573175