Altapharma

Jednorázová maska na obličej

10 ks
Popis

Naše jednorázové roušky jsou 3vrstvé, bez latexu a skleněných vláken a snižují riziko přenosu tělesných tekutin od nositele a chrání tak třetí osoby před nakažením.

Použití: Pečlivě nasaďte ústenku přes ústa a nos a upevněte ji za uši pomocí ušních popruhů. Nakonec přizpůsobte integrovanou svorku přes nos. Tyto ústenky jsou zdravotnickými prostředky pro jedno použití. V případě opakovaného použití již není efekt snížení přenosu infekce zaručen. Po uplynutí doby použitelnosti již nepoužívejte.

Upozornění: Použité ústenky jsou považovány za vysoce kontaminované, je nezbytné, aby se uživatel nedotýkal ústenky prsty nebo rukama. Po odstranění ústenky si dezinfikujte ruce (kompletní dezinfekce rukou). Ústenku noste pouze přes nos a ústa nikdy ne kolem krku. Použitou ústenku zlikvidujte, pokud ji už nepotřebujete. Pokud existuje další potřeba ochrany, měla by být nasazena nová ústenka.

Uchovávejte ústenky v původním obalu. Uchovávejte obal uzavřený a skladujte jej na suchém místě, chráněném před přímým slunečním zářením. Použité ústenky zlikvidujte do komunálního odpadu.

Složení
vnější vrstva - fleece šířka 175-180 mm; vrstva filtru: BFE 95 - 99%; vnitřní vrstva: fleece; Šířka 195 - 210 mm; spona na nos: jednostranný plast s drátěným jádrem; gumička na uši: průměr 3 mm
EAN 4305615779492