Scholl

Krém na praskliny Active Repair K+

60 ml
24.83 Kč/10 ml
Popis

Nadměrné mozoly, suchost, lámavost a nedostatečná pružnost kůže na patách při chůzi mohou vést k prasklinám. Následky jsou obzvláště nepříjemné: vzniká pocit napětí a kůže se hluboce trhá, což podporuje záněty. Lidé často zaujímají ochranný postoj a zatěžují chodidlo jinak, což však opět vede k neúměrnému zatížení, které podporuje zvýšenou tvorbu mozolů. Trhliny vyžadují obzvlášť intenzivní péči, například krém na nohy se zvlášť vysokým podílem močoviny.

Scholl Mast na popraskanou kůži Active Repair K+ aktivně regeneruje poškozenou kůži na drsných, suchých a popraskaných patách a poskytuje úlevu. Působí již od prvního dne díky 25 % urey a keratinu. Podporuje přirozený proces regenerace pokožky tím, že stimuluje tvorbu nových kožních buněk a buduje přirozené lešení, které podporuje regeneraci pokožky.

  • s 25 % močoviny a keratinu
  • aktivně regeneruje poškozenou pokožku
  • poskytuje úlevu
  • podporuje přirozený proces regenerace pokožky
  • účinkuje od prvního dne
Použití

Aplikujte dvakrát denně na čistou a suchou pokožku, aby byla hydratovaná.

Složení

Aqua, Urea, Dimethicone, Decyl Oleate, Petrolatum, Lanolin, Dicocoyl Pentaerythrityl Distearyl Citrate, Cera Microcristallina, Glyceryl Oleate, Paraffin, Keratin, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Aluminium Stearate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Carbomer, Chlorphenesin, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Sorbitol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, BHA, Citric acid, Sodium Phosphate, Faex, Potassium Sorbate

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 °C.

Upozornění

Pouze pro externí použití. Pokud dojde k podráždění, okamžitě přerušte léčbu. Neaplikujte na otevřené, krvácející nebo infikované trhliny. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento přípravek je vhodný pro diabetiky a osoby se špatným krevním oběhem.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 05038483253908