Finish

Kapsle na čištění myčky

6 ks
23.17 Kč/ks
Popis

Stačí přidat k mycímu cyklu. I když si myčka poradí se špinavým nádobím, mohou jí zbytky mastnoty a špíny uniknout a hromadit se uvnitř myčky. Kapsle Finish na čištění myčky odstraňují mastnotu a špínu z myčky, která mezitím umyje nádobí. Pro 100% hygieničtější péči o myčku**.

**2x silnější odmaštění v porovnání s použitím samotného detergentu Finish Power All in 1.

Tento produkt lze objednat pouze přes e-shop s dopravou „Doručení domů“ nebo „Osobní odběr“.

Použití

1 kapsle = 1 použití. Používejte jednou měsíčně. Naplňte myčku a vložte tabletu na mytí nádobí. Rozbalte kapsli na čištění myčky z obalu a umístěte kamkoli na dno myčky. Spusťte běžný cyklus mytí. Používejte 1x měsíčně pro myčku bez mastnoty a špíny. Kapsli nerozbalujte, nepropichujte ani nedělte. Vhodné pro všechny myčky nádobí.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
POUZE DOPRAVOU POUZE DOPRAVOU
Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy (subtilisin), parfém, limonene

Upozornění

VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Výrobce

RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

EAN 05999109581785