Hydratační textilní maska se zeleným čajem

Garnier
1 ks
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 44.90 Kč
44.90 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:54.90 Kč
Popis

Garnier Skin Naturals super-hydratační textilní pleťová maska s osvěžujícím a čistícím složením obsahující extrakt ze zeleného čaje, kyselinu hyaluronovou a glycerin. Složky jsou uchovány odděleně až do aktivace s textilií. Smícháním získáte čerstvý mix pro účinnou hydrataci. Pleť je po aplikaci intenzivně hydratovaná, osvěžená a vyčištěná.

Použití

1. Ohněte pravou stranu podle tečkované linie. 2. Přeložte i druhou stranu a tekutinu natlačte doprava. 3. Tekutinu stlačte, dokud těsnění nepovolí. 4. Veškerou tekutinu přesuňte do komory s maskou, ujistěte se, že je plně nasáklá. 5. Otevřete sáček a aplikujte masku na obličej. Po 15 minutách odstraňte. Přebytek vmasírujte nebo odstraňte.

Složení

Aqua / water, Propylene glycol, Glycerin, Camellia sinensis leaf extract, Citric acid, Dipotassium glycyrrhizate, Glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, Hydrogenated starch hydrolysate, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Limonene, Mannose, P-anisic acid, Peg-40 hydrogenated castor oil, Phenoxyethanol, Potassium hydroxide, Potassium sorbate, Pvm/ma copolymer, Sodium benzoate, Sodium hyaluronate, Xanthan gum, Parfum / fragrance (f.i.l. c260514/3).

Výrobce

L'oréal Paris
14 rue Royale 75008 Paris FRANCE

Vyrobeno
Francie
EAN 03600542385329