Oral-B

Elektrický zubní kartáček Oral-B iO 3 Blue Design Braun

1 ks
1889 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:1879.00 Kč
Popis

Elektrický zubní kartáček iO 3 je vybaven nejlepšími technologiemi od Oral-B. Kombinuje kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři s jemně mikrovibrujícími vlákny pro pocit profesionální čistoty v pohodlí domova. Chytrý senzor tlaku pomáhá zabránit, abyste při čištění příliš nebo naopak málo tlačili, čímž chrání dásně. Technologie ochrany dásní upozorní, když budete na kartáček příliš tlačit. Aby byly výsledky nejlepší, vyměňujte kartáčkovou hlavu Oral-B iO každé 3 měsíce za novou.

  • Vůbec nejlepší čistota od Oral-B s revoluční technologií iO pro pocit profesionální čistoty a jemného čištění zubů
  • Spojuje unikátní kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B a jemné mikrovibrace, takže budete mít svěží pocit čistoty v ústech a vaše dásně budou o 100 % zdravější už za jeden týden (ve srovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem)
  • 3 režimy čištění pro čištění na míru: pro každodenní čištění, jemný, bělicí
  • Chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně
  • Obsah: 1 rukojeť iO3, 1 kartáčková hlava, 1 nabíječka
Upozornění

Pravidelně kontrolujte celý výrobek/ síťový kabel/ příslušenství, zda nejsou poškozeny. Poškozené nebo nefunkční zařízení dále nepoužívejte. Pokud došlo k poškození produktu/ síťového kabelu/ příslušenství, předejte je do servisního střediska Oral-B. Výrobek neupravujte ani neopravujte. Mohlo by to způsobit požár, úraz elektrickým proudem nebo jiné zranění. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Děti a osoby se sníženými fyzickými, smyslovými nebo duševními schopnostmi či s nedostatkem zkušeností a znalostí mohou zubní kartáčky používat, pokud jsou pod dohledem nebo pokud byly poučeny o bezpečném používání přístroje a rozumějí riziku souvisejícímu s jeho používáním. Děti nesmí provádět čištění ani údržbu přístroje. Dbejte na to, aby děti nepoužívaly přístroj na hraní. Tento výrobek používejte pouze v souladu s jeho určením tak, jak popisuje tento návod k použití. Nepoužívejte příslušenství, které výrobce nedoporučuje.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

EAN 08006540731321