Dětská zubní pasta

elmex
50 ml
21.80 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:69.90 Kč
Popis

Dětská zubní pasta elmex® KIDS s 0 % barviv poskytuje účinnou ochranu díky obsahu unikátního aminfluoridu. Ten vytváří na zubní sklovině ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého, posiluje zuby před ztrátou minerálů, která doprovází zubní kaz, a také napomáhá opětovnému začlenění kazem rozpuštěných minerálů. Pro optimální pravidelnou ústní péči používejte dětskou zubní pastu elmex® s dětským kartáčkem na zuby elmex®. Mléčné zuby si zaslouží tu nejlepší ochranu a péči, jelikož jejich úlohou je držet místo budoucím trvalým zubům a jsou předpokladem pro jejich zdravý vývoj.

  • Speciální ochrana před zubním kazem pro mléčné zuby.
  • Vytváří na sklovině vrstvu fluoridu vápenatého.
  • Posiluje zuby před ztrátou minerálů, která doprovází zubní kaz.
  • Napomáhá opětovnému začlenění kazem rozpuštěných minerálů.
  • 0 % BARVIV.
  • Klinicky prokázaná účinnost.
  • S aminfluoridem.
Použití

Pro optimální pravidelnou ústní péči používejte dětskou zubní pastu elmex® s dětským kartáčkem na zuby elmex®. Pro děti ve věku: 2-6 let použijte množství o velikosti zrnka hrachu; 0-2 let použijte množství o velikosti zrnka rýže. Zuby by měly být čištěny pod dohledem dospělé osoby, aby se omezilo spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého zubního nebo praktického lékaře. Naše doporučení ohledně použití: čistěte zuby dvakrát denně. Po 6. narozeninách začněte používat zubní pastu elmex® Junior s 1400 ppm fluoridu a upravenou chutí. Tyto obrázky znázorňují postup čištění zubů, který doporučujeme vašemu dítěti: Tam a zpět: kousací část zoubků vyčistím. Kroužím kroužky: čistím vnější plošky, je to jednoduché. Cik-cak: také vnitřní stranu zoubků vyčistím. Nakonec: Rodiče zkontrolují výsledek čistění.

Složení

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Saccharin. Obsahuje: Olaflur Total Fluoride 1000 ppm

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 04007965508004