Čisticí pásky s antibakteriálním účinkem

ISANA
3 ks
16.63 Kč/ks
Popis

Revoluční metoda hloubkového čištění mladé pleti. Antibakteriální náplasti se používají jako chytrá prevence proti pupínkům a černým tečkám. Kyselina salicylová působí antibakteriálně, takže redukuje zánětlivé procesy a pomáhá vylepšovat vzhled mastné aknózní pleti. Nepoužívat na extrémně suchou nebo spálenou pokožku ani na pleť citlivou na náplasti a peel-off masky! Mezi jednotlivými aplikacemi doporučujeme minimálně třídenní odstup.

Použití
1. Očistěte pokožku obličeje a navlhčete požadované místo. 2. Suchýma rukama si nalepte proužek na nos, čelo nebo bradu a jemně přitlačte. 3. Nechejte působit 10-15 minut. Aktivní složka se kombinuje s nečistotami. 4. Pomalu stáhněte proužek ze stran. Nečistoty jsou vytaženy z pórů. 5. Umyjte si obličej vlažnou vodou, zbytky lepidla na nose, čele nebo bradě odstraňte velkým množstvím vlažné vody.
Vlastnosti
VEGAN VEGAN
Složení

PVP, VP/VA Copolymer, Aqua, Salicylic Acid, Glycerin, Bentonite, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Squalane, Cananga Odorata Flower Oil, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, CI 77891

Upozornění
Nepoužívejte proužek, pokud je pokožka citlivá na náplasti nebo slupovací masky nebo pokud je pokožka extrémně suchá nebo spálená sluncem. Mezi jednotlivými aplikacemi vynechte alespoň 3 dny. Vyvarujte se kontaktu s textilem nebo podobnými předměty, protože by to mohlo vést ke změně barvy.
Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Korea Jižní
EAN 04305615608631