Clin

Čistič oken a rámů Blue

750 ml
8.65 Kč/100 ml
Popis

Clin Blue čistič oken a rámů s jeho Liquid Glass technologií nabízí perfektní čisticí výkon a poskytuje lesk beze šmouh. Inovativní Liquid Glass technologie se složením 3v1 nabízí perfektní lesk, odolnou ochranu a nyní také opravuje mikro škrábance, které se objevují na povrchu skla.*

  • Čistí skvrny od vody, prach, nečistoty, otisky prstů a mastnotu, stejně tak nabízí odolnou ochranu proti vodě a nečistotám.
  • Láhev je snadná k použití a lze opakovaně naplnit. Pro doplnění jednoduše nalijte do Clin láhve s rozprašovačem.
  • Skvělý pro čištění oken a skleněných povrchů, oken aut a čelního skla, a kuchyňských spotřebičů i kuchyňských povrchů, jako jsou varná deska a digestoř.

Clin je expertem na dokonale čistá okna beze šmouh. Jeho výjimečná receptura s alkoholem poskytuje oknům zářivý lesk beze šmouh i bez náročného leštění. Unikátní rozprašovač podporuje nejen funkci spreje, ale i funkci pěny, díky čemuž odstraňuje i odolnou špínu. Clin uspokojuje různé potřeby zákazníků v oblasti vůně (citron, jablko, ocet), typů a velikosti balení (spreje, náhradní balení, squeezy), jako i specializaci produktů (univerzální, proti zamlžení, okna a rámy nebo varianty na více povrchů). Clin je lídrem na trhu čisticích prostředků na okna ve střední a východní Evropě.

*dočasný opravný efekt na mikro škrábance na skle (na základě laboratorního testu).

Použití

Návod k použití: 3 stříknutí Clinu (cca 20ml) rozpusťte v 5 litrech vody. Důkladně vyčistěte povrch a zbytky vody vytřete do sucha utěrkou. Pro odolné nečistoty použijte přímo na povrch neředěný Clin a rozetřete důkladně vlhkou utěrkou.

Složení

<5% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy (amyl cinnamal, limonene), Dimethylol Glycol Methylchloroisothiazolinone Methylisothiasolinone

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-on a 2-methyl-2H-isothiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Srbsko
EAN 09000100168786