gtm pixel gtm pixel
Babydream

Plenky Mini 3-6 kg

36 ks
Popis

Praktické jednorázové plenky pro děti od 3 do 6 kg. Rychleschnoucí systém udrží dětskou pokožku v suchu až 12 hodin, flexibilní zapínání na suchý zip a měkký prodyšný povrch zajišťuje dítěti maximální pohodlí. Proč jsou plenky Babydream tak skvělé – jak to všechno funguje: Rychleschnoucí systém – Vnitřní flís bezpečně absorbuje měkkou stolici novorozence a odvádí dovnitř plenky také moč, kterou rychleschnoucí systém uzavře do mnoha malých kuliček, takže zadeček miminka zůstane hezky v suchu. Proto jsou plenky BABYDREAM bezpečné až po dobu 12 hodin – to oceníte především v noci. Flexibilní zapínání – Pružné okraje a zapínání na suchý zip jsou zárukou toho, že plenky jsou přiléhavé, drží na svém místě a i při pohybech dítěte jsou úžasně pohodlné. Pokud je vaše miminko velmi malinké, můžete zapínání na suchý zip upevnit i přes sebe. Hebký povrch je příjemný k jemné pokožce miminka – plenky jsou měkké a prodyšné. Snášenlivost plenek s pokožkou je dermatologicky testována. Neobsahují vonné látky, pleťové vody ani přírodní latex. Praktický indikátor vlhkosti – zbarví se do zelena, když je nutné plenku vyměnit. Speciální vykrojení pro pupek – vychytávka šetrná k citlivému pupku miminka.

Tyto plenky získaly 2. místo a tedy stříbrnou pečeť ve spotřebitelské anketě MAMAvolba 2020 v kategorii Plenky a přebalování - jednorázové plenky.

Složení
SLOŽENÍ: Absorpční polštářek: celulóza a superabsorbér z polyakrylátu Absorpce tekutiny a suchý povrch: polypropylen/polyester a polyesterový flís Ochrana proti vytečení: polypropylenový flís Povlak: laminát z polyetylenového filmu a polypropylenového flísu Zapínání plenky: polypropylenový flís /film laminátu s polypropylenovým zapínáním na suchý zip Zóna zapínání: polypropylen Flexibilní prvek zapínání: laminát z elastomeru a polypropylenu
EAN 4305615501185