Menu

Babydream

Dávkovač sušeného mléka

1 ks
Klub Rossmánek cena Cena pro členy klubu Rossmánek: 74.90 Kč
74.90 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:84.90 Kč
Popis

S naším dávkovačem sušeného mléka Babydream můžete hygienicky skladovat sušené mléko pro vaše dítě, ať už doma nebo na cestách. Dávkovač sušeného mléka má tři komory každá pro 33,7 g sušeného mléka. Plnicí otvor pro jednoduché plnění kojenecké láhve je vyroben z kvalitního polypropylenu a neobsahuje bisfenol A a je vhodný pro mytí v myčce na nádobí. 

 

 

Použití

Návod k použití: Pro naplnění sundejte víko a naplňte požadované množství sušeného mléka do každé ze tří komor. Nasaďte víko a pevně jej přitlačte. Chcete-li připravit kojeneckou láhev, otočte víko do požadované komory, otevřete plnící otvor a nasypte mléko přímo do kojenecké láhve. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu jídla. I když je vaše dítě starší, můžete i nadále používat dávkovač mléka, například k přepravě sušené kaše nebo malých jídel, jako je například ovoce nebo zelenina. Není vhodný pro plnění kaší nebo kapalinami.

Upozornění

Upozornění: Tento produkt může používat pouze dospělá osoba. Není vhodné k použití v mikrovlnné troubě.  Před každým použitím produkt zkontrolujte. Při první známce poškození nebo opotřebený vyměňte za nový. Uchovejte obal a pokyny k použití pro případné reklamace.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika
 

EAN 04305615697833