Menu

elmex

Zubní pasta Junior pro děti 6-12 let

75 ml
13.32 Kč/10 ml
Popis

Zubní pasta elmex® Junior je navržena s technologií Neo-Aminex pro ochranu před zubním kazem a vytváří ochrannou vrstvu, která remineralizuje a zabraňuje ztrátě minerálů a posiluje zuby.

Nově se prořezávající trvalé zuby dětí potřebují speciální ochranu, aby zůstaly silné. Čištění zubů zubní pastou elmex® Junior 6-12 let pomáhá posilovat jejich zuby tím, že do oslabené skloviny vrací minerály, které pomáhají chránit před zubním kazem. Když se prořezávají nové zuby, jejich sklovina ještě není zcela ztvrdlá, takže jsou obzvláště náchylné ke vzniku zubního kazu. Proces, při kterém vzniká zubní kaz, lze zastavit a zvrátit používáním vhodné dětské zubní pasty. Zubní pasta elmex® Junior byla vytvořena s technologií Neo-Aminex, která je určena k ochraně nových stálých zubů před zubním kazem. Tato dětská zubní pasta rychle vytváří ochrannou vrstvu, která remineralizuje sklovinu a zároveň pomáhá předcházet ztrátě minerálů. Zubní pasta elmex Junior s obsahem fluoridu 1400 ppm doporučeným zubními lékaři pro daný věk zajišťuje posílení a ochranu dětských zubů před zubním kazem. S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat.

  • Vyvinuto pomocí nejnovější technologie Neo-Aminex
  • Určena k ochraně před zubním kazem
  • Vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech
  • Remineralizuje zubní sklovinu
  • Pomáhá předcházet ztrátě minerálů
Použití

Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého zubního nebo praktického lékaře. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu Elmex® Junior spolu s kartáčkem Elmex® Junior a nakonec ústní vodu Emex® Junior. Zeptejte se svého zubního lékaře!

Složení

INGREDIENTS: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Oleaminopropylamineth-3 HCl, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Sodium Fluoride, Saccharin, Limonene. Contains: Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1450 ppm

Výrobce

Colgate-Palmolive Nederland B.V
Leeuwenveldseweg 3F, 1382 LV Weesp, Netherlands

Vyrobeno
Polsko
EAN 04007965505904