Menu

elmex

Zubní pasta Caries Protection s fluoridem

75 ml
15.87 Kč/10 ml
Popis

Zubní pasta elmex® Caries Protection je určena k ochraně proti zubnímu kazu díky remineralizaci oslabené zubní skloviny. Zubní pasta proti zubnímu kazu vytváří ochrannou vrstvu a pomáhá snižovat ztrátu minerálů.

Udržujte své zuby silné a chraňte je před zubním kazem užíváním zubní pasty elmex® Caries Protection. Přestože vznik zubního kazu může trvat delší dobu, pokud své zuby chráníte od počáteční fáze, lze tento proces zastavit a zvrátit. Zubní kazy často vznikají kvůli ztrátě minerálů v zubech způsobené cukrem v jídle a nápojích. Zubní pasta elmex® Caries Protection byla vyvinuta s technologií Neo-Aminex™ a byla speciálně navržena tak, aby chránila vaše zuby před zubním kazem. Dosahuje toho tím, že na vašich zubech rychle vytváří ochrannou vrstvu, která jednak remineralizuje oslabenou sklovinu a také pomáhá snižovat budoucí ztrátu minerálů. Tím tato zubní pasta posiluje vaši sklovinu a činí vaše zuby odolnějšími vůči zubnímu kazu. S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat.

  • Určena k ochraně před zubním kazem
  • Remineralizuje oslabenou zubní sklovinu
  • Pomáhá snižovat budou ztrátu minerálů
  • Vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech
  • Vyvinuto s technologií Neo-Aminex™
Použití

Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Caries Protection spolu s kartáčkem elmex® InterX a nakonec ústní vodu elmex® Caries Protection. Zeptejte se svého zubního lékaře!

Použití pro děti od 7 let věku.

Složení

INGREDIENTS: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Oleaminopropylamineth-3 HCl, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Sodium Fluoride, Saccharin. Contains: Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1450 ppm

Upozornění

Použití pro děti od 7 let věku.

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 04007965454004