Menu

elmex

Zubní pasta Caries Protection duopack 2x 75 ml

150 ml
132.67 Kč/100 ml
Popis

Zubní pasta elmex® Caries Protection je určena k ochraně před zubním kazem remineralizací oslabené skloviny. Zubní pasta proti zubnímu kazu vytváří ochrannou vrstvu a pomáhá snižovat budoucí ztrátu minerálů.

Udržujte své zuby silné a pomáhejte je chránit před zubním kazem používáním zubní pasty elmex® Caries Protection. Přestože vznik zubního kazu může trvat delší dobu, pokud své zuby chráníte již v počátečním stádiu, lze tento proces zastavit a zvrátit. Zubní kaz často vzniká ztrátou minerálů v zubech způsobenou cukrem v jídle a nápojích. Zubní pasta elmex® Caries Protection na ochranu před zubním kazem byla vyvinuta s technologií Neo-Aminex™ a byla speciálně navržena tak, aby chránila vaše zuby před zubním kazem. Zubní pasta proti zubnímu kazu toho dosahuje tím, že na vašich zubech rychle vytvoří ochrannou vrstvu, která remineralizuje oslabenou sklovinu a pomáhá snižovat budoucí ztráty minerálů. Tím zubní pasta na prevenci zubního kazu posiluje vaši sklovinu a zvyšuje odolnost vašich zubů vůči zubnímu kazu. S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat. Udržujte své zuby zdravé a silné se značkou elmex®.

  • Navrženo pro ochranu před zubním kazem
  • Remineralizuje oslabenou sklovinu
  • Pomáhá snižovat budoucí ztrátu minerálů
  • Vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech
  • Vyvinuto s technologií Neo-Aminex™
Použití

Použití pro děti od 7 let věku.

Složení

INGREDIENTS: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Oleaminopropylamineth-3 HCl, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Sodium Fluoride, Saccharin. Contains: Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1450 ppm

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 08714789992204