Menu

ISANA

Voskové pásky na tělo

20 ks
5 Kč/ks
Popis

Pásky se studeným voskem odstraňují chloupky jednoduše, rychle a důkladně již od kořínků z oblasti podpaží, nohou, paží a oblasti bikin. Složení obsahuje Aloe vera s oleje z hroznových jader, které pečují o pokožku a dopřávají jí uklidňující efekt, neobsahuje mikroplasty.

Před použitím si pečlivě přečtěte pokyny k použití a bezpečnostní upozornění. 
OBSAH: 20 depilačních pásků, 4 pečující ubrousky

Použití

Příprava:
jistěte se, že oblast určená k depilaci je čistá, suchá a odmaštěná. V případě potřeby použijte tělový pudr. Optimálního výsledku dosáhnete, jsou-li chloupky cca 4 mm dlouhé. Delší chloupky, např. v podpaží, zkraťte.
1. Pásky zahřejte třením mezi dlaněmi.  Zahřání není nutné, pokud jdou od sebe pásky dobře oddělit.
2. Pásky od sebe oddělte.
Aplikace:
3. Pásek přitiskněte na pokožku ve směru růstu chloupků. Pásek nenechávejte na pokožce déle než několik sekund.
Odstranění:  
4. Pásek odstraňte rychlým pohybem proti směru růstu chloupků co nejblíže k pokožce.
Ošetření:
Případné zbytky vosku na pokožce odstraňte přiloženými ošetřujícími ubrousky. Každý pásek můžete použít až 4x. Oba jednotlivé použité pásky přiložte na sebe voskovanou stranou a zahřejte mezi dlaněmi.

Složení

Studené voskové proužky:
Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Hydrogenated Microcrytalline Wax, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Caprylic / Capri Tryglyceride, Tocopherol, Parfum, CI 77891, CI 75470

Čisticí ubrousky:
Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum

Skladování

Chraňte před teplotami vyššími než 30 °C.

Upozornění

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte depilační pásky na ošetření nosu, prsou, bradavek nebo v anální nebo genitální oblasti. Nepoužívejte na zanícenou, poraněnou, podrážděnou nebo alergickou pokožku, na bradavice, pupínky, mateřská znaménka nebo sluncem spálenou pokožku. Nevhodné pro starší osoby, diabetiky nebo osoby užívající léky, které mají vliv na kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před prvním použitím proveďte test na malé části pokožky. Použijte jen malou část pásku. Pokud během 24 hodin nedojde k žádné reakci, můžete pásky použít. V případě citlivé pokožky nedoporučujeme použít pásky 2x na stejném místě. Případné zbytky vosku na pokožce neodstraňuje vodou anebo acetonem, ale použijte přiložené ošetřujicí ubrousky nebo mastný krém, popř. pleťový olej. Po použití nepoužívejte parfém nebo deodoranty a pleťové vody s alkoholem.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

EAN 04047196055724