Menu

Veet

Voskové pásky na obličej pro citlivou pokožku Minima

20 ks
9.45 Kč/ks
Popis

Veet Minima voskové pásky na obličej s hypoalergenním složením* pro citlivou pokožku Složení s minimálním množstvím ingrediencí odstraní chloupky od kořínků pro hladkou pokožku až na 28 dní.

*Složení minimalizuje riziko alergických reakcí

Veet Minima voskové pásky na obličej pro citlivou pokožku 20 ks

Použití

Před použitím voskových pásků Veet si pečlivě přečtěte bezpečnostní pokyny na balení. Před použitím pásků se ujistěte, že je pokožka zcela čistá a suchá. Každý pásek můžete opakovaně použít až do okamžiku, kdy ztratí svou lepivost. Můžete dosáhnout skvělých výsledků pouze pomocí 4 jednoduchých kroků: Pro oddělení pásků od sebe není potřeba mnout je mezi rukama! 1 Oddělte dva dvojité pásky podél naznačené čáry. Pomalu odlepujte pásky pomocí zaoblených okrajů. 2 Použijte jeden pásek na pokožku ve směru růstu chloupků. Použitím zaobleného okraje ve směru růstu chloupků se ujistěte, že vosk dobře drží. Umístěte pásek na polovinu horního rtu a opakovaně vtírejte ve směru růstu chloupků (směrem od nosu). 3 Uchopte okraj. Držte pokožku napnutou. Strhněte pásek zpět proti směru růstu chloupků co nejrychleji! Jedním rychlým pohybem co nejblíže pokožce. 4 Po depilaci voskem očistěte veškerý vosk, který zůstal na kůži pomocí ubrousku Perfect Finish™. Nesplachujte do záchodu.

Složení

Voskové pásky: hydrogenated styrene/methyl styrene/indene copolymer, paraffinum liquidum, silica, polyethylene, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate

Ubrousky: paraffinum liquidum, hexyldecyl stearate, parfum, tocopheryl acetate, limonene

Skladování

Spotřebujte nejlépe do: viz obal. Všechny zbývající pásky skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

POKYNY PRO BEZPEČNÉ POUŽITÍ: Uchovejte vnější obal. Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Vhodný pro použití na horním rtu, tvářích a bradě. NEVHODNÉ pro použití na jiné části obličeje, hlavu, oči, nos, uši, kolem konečníku, genitálií a bradavek nebo na jiné části těla. Nepoužívejte na křečové žíly, opary, jizvy, znaménka, špinavou, nezahojenou, podrážděnou, spálenou pokožku nebo na pokožku, u níž se v minulosti vyskytly nežádoucí reakce na vosky. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakýkoli lék, který může mít vliv na pokožku, nebo pokud trpíte jakoukoli nemocí kůže. Používání vosku není vhodné pro seniory, diabetiky nebo osoby užívající perorální retinoidy. Pokud jste nikdy vosk nepoužívali, doporučujeme začít s odstraněním chloupků nohou. Použijte na citlivé části obličeje pouze pokud již máte s přípravkem zkušenost. Před každým použitím VYZKOUŠEJTE REAKCI POKOŽKY na malé části oblasti, kterou chcete ošetřit podle pokynů pro použití. Pokud po 24 HODINÁCH nedojde k žádné nežádoucí reakci, pokračujte v užívání. Pokud během používání zažíváte jakékoliv štípání nebo mravenčení, okamžitě odstraňte výrobek pomocí zadní části použitého pásku, ubrousku Perfect Finish™ nebo dětského oleje a pak důkladně opláchněte studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte vosk na stejné ploše více než jednou. Pokožka může být po použití krátce citlivější, proto ji neškrábejte. Po použití doporučujeme čekat 24 hodin před použitím jakéhokoli parfémovaného výrobku, umělé opalovací techniky a také před koupáním nebo opalováním. Pokud vám dojdou ubrousky Perfect Finish™, můžete použít dětský olej. K odstranění vosku nepoužívejte vodu, mýdlo ani alkohol. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři vnější obal. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte oči velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc.

Výrobce

RB NL Brands B.V.
Schiphol Boulevard 207 1118 BH Schiphol NL

Vyrobeno
Francie
EAN 05900627095883