Menu

Scholl

Vložky do bot pro muže GelActiv Work 40-46,5

2 ks
174.50 Kč/ks
Popis
  • Vrchní tkanina Fresh Feet™ odolná proti zápachu.
  • Technologie GelActiv® zajišťuje vynikající* odpružení a tlumení nárazů po celý den.
  • Vrchní tkanina s technologií odolnosti proti zápachu pomáhá udržovat nohy svěží a suché po celý den.
  • 12hodinové tlumení nárazů pro zmírnění tlaku při celodenním stání na nohou. Navrženo pro zajištění celodenního pohodlí v pracovní obuvi.
  • Pro pocit méně unavených nohou a chodidel při celodenním stání.
  • Vložky do bot s tvarem vyvinutým ve spolupráci s odborníky na péči o nohy a využitím údajů z oblasti plantárního tlaku.

*oproti nepoužívání žádných vložek do bot.

Použití

Návod k použití: Původní vložky do bot lze pravděpodobně vyndat - udělejte to jako první. Dejte vložku do boty a vyzkoušejte její velikost. Je-li to nutné, zastřihněte vložku podél čáry (ve spodní části vložky v blízkosti prstů), která odpovídá vaší velikost boty. Jako vzor můžete také použít původní vložky do bot. Vložte vložku do bot Scholl GelActiv® gelovou stranou dolů. Vyměňte po šesti (6) měsících používání, nebo pokud vykazují známky opotřebení. Vhodné pro velikost obuvi: Dámské: A - 35,5; B - 37; C - 38; D- 39,5; Plná velikost - 40,5. Pánské: A - 40; B - 41,5; C - 42,5; D - 44; E - 45; Plná velikost - 46,5. Zastřihněte podle potřeby. Viz pokyny umístěné uvnitř. Pokyny pro čištění: Pokud chcete vložky vyčistit, stačí je otřít hadříkem namočeným v teplé mýdlové vodě (nenamáčejte).

Upozornění

Upozornění: Pokud u vás dojte k nežádoucí reakci, přestaňte produkt používat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Vietnam
EAN 05056585802183